Krmiva

Z mnoha značek na trhu jsme pro vaše pejsky i kočky zvolili granule
a konzervy britské značky Canagan, která nás přesvědčila vysokým obsahem
masa v sušeném i syrovém stavu ze zvířat z volných chovů, kombinovaným
se zeleninou, ovocem a bylinkami v bio kvalitě. Bez obilovin, s minerály v chelátové
formě pro jejich optimální využití, vše šetrně zpracované tak, aby si krmivo uchovalo
maximum živin v té nejpřirozenější formě. 

 

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše

Řadit podle:

 • Lososový olej pro psy

  Lososový olej pro psy (HUNTER_4216_44419_17-lpr.jpg)

  Bohatý na omega-3 mastné kyseliny, které mohou znamenat různé výhody pro zdraví Vašeho psa: - ulehčuje od suché svědící kůže - protizánětlivý - zlepšuje svalovou hmotu - posiluje srdeční činnost - zabraňuje úbytku hmotnosti - zlepšuje trávení - promazává klouby - zlepšuje náladu - odbourává úzkost

  Cena s DPH: od 410 Kč

  Cena bez DPH: 357 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Free run chicken

  Canagan Free run chicken (KRM13837.jpg)

  Canagan Free-run chicken je kompletní krmivo bez obilovin pro psy všech věkových kategorií. Čerstvé i sušené maso kuřat z volného chovu v receptuře doplňuje zelenina a bylinky. Toto pečlivě vyvážené a snadno stravitelné krmivo poskytuje i mlsným mazlíčkům optimální výživu pro dokonalou kondici a pevné zdraví díky obsahu lososového oleje, chondroitinu, glukosaminu a MSM. Správné funkci trávení prospívají fruktooligosacharidy, anýz a řecké seno. Optimální poměr živočišných a rostlinných složek 60:40. O vysoké kvalitě nejlépe vypovídají nízké krmné dávky, které prokazují vynikající využitelnost krmiva pro psí organismus.

  Cena s DPH: od 449 Kč

  Cena bez DPH: 390 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Scottish Salmon

  Canagan Scottish Salmon (losos.jpg)

  Canagan Scottish Salmon je kompletní krmivo bez obilovin pro psy všech věkových kategorií. Snadno stravitelné maso ryb jako je losos ze skotských sádek splňujících standardy ekologického zemědělství (bez užití antibiotik a hormonů), sleď a pstruh poskytují i citlivým psům široké spektrum výborně využitelných bílkovin a aminokyselin. Vysoký obsah omega 3 a 6 nenasycených kyselin se pozitivně odráží na kvalitě srsti a kůže i celkové zdravotní kondici psa, významnou úlohu hrají tyto složky zejména ve správném vývoji štěňat. Snížená hladina sacharidů a množství kvalitních bylin poskytuje mazlíčkům dokonale vyvážené a využitelné krmivo. Optimální poměr živočišné a rostlinné složky 60:40.

  Cena s DPH: od 499 Kč

  Cena bez DPH: 434 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Country game

  Canagan Country game (zverina.jpg)

  Canagan Country Game je kompletní krmivo pro psy všech věkových kategorií bez obsahu obilovin, s výběrovým masem volně chované zvěřiny, jako je kachna, králík a vysoká zvěř. Její maso je vysoce chutné, dobře stravitelné a vhodné i pro psy s intolerancí k běžným krmivům nebo se specifickými potřebami. Zelenina a vybrané bylinky podporují proces trávení pro optimální využití všech hodnotných živin. Excelentní poměr živočišné a rostlinné složky 65:35.

  Cena s DPH: od 599 Kč

  Cena bez DPH: 521 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Grass fed lamb

  Canagan Grass fed lamb (jehneci.jpg)

  Dokonale vyvážená receptura pro psy všech věkových kategorií Canagan Grass-fed lamb, bez obsahu obilovin a s vysokým obsahem výběrového masa volně se pasoucích skotských jehňat, přináší i citlivým a mlsným psům cenný zdroj hodnotných bílkovin a aminokyselin. Skvělé složení podtrhuje obsah prebiotik, bylin a mořských řas pro podporu trávení a chondroprotektiv (glukosamin, chondroitin a MSM) pro dobrou kondici pohybového aparátu psa. Poměr živočišné a rostlinné složky 65:35%.

  Cena s DPH: od 499 Kč

  Cena bez DPH: 434 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan small breed Free run chicken

  Canagan small breed Free run chicken (kuremalaplemena.jpg)

  Malé granulky Canagan Free-run chicken představují kompletní krmivo pro psy malých plemen všech věkových kategorií. S čerstvým i sušeným masem kuřat z volných anglických chovů pro optimální obsah bílkovin a aminokyselin v chuťově atraktivní podobě, bez obilovin, se správným poměrem masa, zeleniny a bylinek. Toto vynikající krmivo poskytuje malým pejskům dokonale vyváženou a vysoce chutnou výživu s chondroprotektivy pro zdravé klouby a minerály v dobře využitelné chelátové formě. Poměr živočišné a rostlinné složky 60:40%.

  Cena s DPH: od 449 Kč

  Cena bez DPH: 390 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan small breed Country game

  Canagan small breed Country game (zverin_male_plemena.jpg)

  Canagan country game pro malé pejsky všech věkových kategorií je kompletní krmivo bez obilovin z výběrové zvěřiny. Volně žijící kachny, králíci i vysoká zvěř jsou zárukou vysoce kvalitní živočišné bílkoviny pro optimální kondici a zdraví psa. Čerstvé maso pro vysokou chutnost a sušené pro vyšší obsah bílkovin jsou doplněny zeleninou a bylinkami a zpracovány šetrným způsobem pro zachování co nejvyšší hladiny dobře využitelných a snadno stravitelných živin. Granulky jsou velikostí i tvarem přizpůsobeny potřebám malých pejsků. Poměr živočišné a rostlinné složky 65:35%.

  Cena s DPH: od 599 Kč

  Cena bez DPH: 521 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan large breed Free run chicken

  Canagan large breed Free run chicken (large_breed.jpg)

  Canagan Large breed free-run chicken je kompletní krmivo pro psy velkých plemen všech věkových kategorií, v němž je na prvním místě prémiové a snadno stravitelné maso z volně chovaných kuřat. Krmivo poskytuje mazlíčkům větších plemen komplex nezbytných živin v ideálním poměru bílkovin a tuků. Klouby a vazy těchto psů navíc chrání vysoká hladina obsaženého glukosaminu, MSM a chondroitinu. Vysoce chutné a snadno stravitelné „large breed“ krmivo Canagan je dle našeho přesvědčení skvělou volbou pro bezvadnou kondici a dlouhodobé zdraví velkých mazlíčků. Poměr živočišné a rostlinné složky 60:40%.

  Cena s DPH: od 499 Kč

  Cena bez DPH: 434 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan light a senior

  Canagan light a senior (lightsenior.jpg)

  Canagan Light / Senior je receptura přizpůsobená potřebám starších pejsků, psů s nízkou aktivitou nebo sklony k nadváze, se zachovaným vysokým obsahem snadno stravitelného kuřecího masa z volných chovů a sníženým obsahem tuků. Maso, které je na prvním místě v syrovém i sušeném stavu, je doplněno zeleninou a bylinkami pro optimální stravitelnost a komplexní pokrytí všech nutričních potřeb mazlíčka. V krmivu obsažené mořské řasy jsou ideálním zdrojem minerálů, které doplňuje chondroitin, MSM a glukosamin pro zdraví pohybového aparátu. Pečlivě formulované krmivo s nižším obsahem tuku a kalorií a bílkovinami a aminokyselinami pro optimální kondici svalů. Poměr živočišné a rostlinné složky 60:40%.

  Cena s DPH: od 499 Kč

  Cena bez DPH: 434 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan British Beef

  Canagan British Beef (PRODPIC-120.jpg)

  Šťavnatá hovězí konzerva Canagan s vysokým podílem masa, zeleninou a ovocem v BIO kvalitě, s bylinkami a bez obilovin je pro mazlíčka skvělá jako zpestření či doplněk stravy nebo jako kompletní krmivo pro dospělé psy.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Welsh Lamb

  Canagan Welsh Lamb (PRODPIC-121.jpg)

  Vysoce chutná receptura Canagan s vysokým podílem masa volně chovaných jehňat z Walesu, s BIO zeleninou a ovocem, bylinkami a bez obilovin je ideálním zpestřením nebo doplňkem stravy vašeho mazlíčka i kompletním krmivem pro dospělé psy, zvláště psy s potravními alergiemi.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Shepherd's pie

  Canagan Shepherd's pie (KRM15138_002.jpg)

  Šťavnatá konzerva pastýřský masový koláč Canagan s vysokým podílem masa, BIO zeleniny a ovoce, s bylinkami a bez obilovin je pro vašeho mazlíčka skvělá jako zpestření či doplněk běžné stravy nebo jako kompletní krmivo pro dospělé psy.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Turkey and Duck dinner

  Canagan Turkey and Duck dinner (KRM15139_002.jpg)

  Delikátní kombinace vysokého podílu krůtího a kachního masa, BIO zeleniny, BIO ovoce a bylinek bez obilovin je pro vašeho pejska atraktivním zpestřením či doplňkem suché stravy i jako kompletní krmivo pro dospělé psy.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Chicken HOTPOT

  Canagan Chicken HOTPOT (KRM15137_002.jpg)

  Šťavnaté a snadno stravitelné kuřecí ragú s vysokým obsahem masa, BIO zeleniny a ovoce, s bylinami pro podporu imunity a trávení, je pro pejska vítaným zpestřením běžné stravy i kompletním krmivem pro dospělé psy.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Salmon and Herring supper

  Canagan Salmon and Herring supper (KRM15140_002.jpg)

  Chutná lehká receptura pro citlivé psy s vysokým obsahem rybího masa, BIO zeleniny, ovoce a bylinek, bez obilovin, je skvělé kompletní krmivo pro dospělé psy i vítaný doplněk granulované stravy.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Puppy feast

  Canagan Puppy feast (canagan-puppy-feast-min.jpg)

  Vyvážená kompletní strava bez obilovin pro správný vývoj štěňat, s vysokým podílem masa, doplněná zeleninou a ovocem v BIO kvalitě, bylinami, lososovým olejem, chondroprotektivy a minerály v chelátové formě je ideálním kompletním krmivem pro štěňata a juniory nebo zpestřením a doplňkem stravy pro mlsné pejsky.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Senior feast

  Canagan Senior feast (KRM15141_003.jpg)

  Chutná šťavnatá receptura, která reflektuje specifické potřeby psích seniorů. S vysokým podílem masa, BIO zeleniny a ovoce, bez obilovin, s bylinami pro podporu imunity a trávení a komplexem chondroprotektiv pro zdravé klouby. Kompletní krmivo pro seniory nebo doplněk suché psí stravy.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Country game konzerva

  Canagan Country game konzerva (KRM13875_002.jpg)

  Šťavnatá konzerva vhodná pro psy s potravními alergiemi, z volně chované zvěřiny, se zeleninou a ovocem v BIO kvalitě, bylinkami a batáty, které mají nízký glykemický index a jsou skvělým zdrojem vlákniny a antioxidantů. Dokonalé kompletní krmivo i chutný doplněk ke granulím.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Venison and Wild boar

  Canagan Venison and Wild boar (canagan-venison-_-wild-boar-stew.jpg)

  Šťavnatá dušená pochoutka ze zvěřiny a divočáka s vysokým podílem masa, BIO zeleniny, BIO ovoce a bylinek, bez obilovin, je pro vašeho mazlíčka skvělá jako zpestření či doplněk stravy nebo jako kompletní krmivo pro dospělé psy.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše