suchá krmiva

Granulovaná krmiva jsou nejrozšířenějším způsobem krmení psů. 
Granule jsou praktické díky relativně malému objemu a nízké hmotnosti
garantovanému konstantnímu složení, kterým můžete reagovat na specifické
potřeby svého pejska. My jsme zvolili ultraprémiová krmiva evropského výrobce 
Canagan, který používá britské farmářské suroviny a granule vyrábí na nejmodernějším 
extrudéru, který pracuje s nízkou teplotou a tlakem pro zachování maxima živin

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše

Řadit podle:

 • Canagan small breed Free run chicken

  Canagan small breed Free run chicken (kuremalaplemena.jpg)

  Malé granulky Canagan Free-run chicken představují kompletní krmivo pro psy malých plemen všech věkových kategorií. S čerstvým i sušeným masem kuřat z volných anglických chovů pro optimální obsah bílkovin a aminokyselin v chuťově atraktivní podobě, bez obilovin, se správným poměrem masa, zeleniny a bylinek. Toto vynikající krmivo poskytuje malým pejskům dokonale vyváženou a vysoce chutnou výživu s chondroprotektivy pro zdravé klouby a minerály v dobře využitelné chelátové formě. Poměr živočišné a rostlinné složky 60:40%.

  Cena s DPH: od 449 Kč

  Cena bez DPH: 390 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Grass fed lamb

  Canagan Grass fed lamb (jehneci.jpg)

  Dokonale vyvážená receptura pro psy všech věkových kategorií Canagan Grass-fed lamb, bez obsahu obilovin a s vysokým obsahem výběrového masa volně se pasoucích skotských jehňat, přináší i citlivým a mlsným psům cenný zdroj hodnotných bílkovin a aminokyselin. Skvělé složení podtrhuje obsah prebiotik, bylin a mořských řas pro podporu trávení a chondroprotektiv (glukosamin, chondroitin a MSM) pro dobrou kondici pohybového aparátu psa. Poměr živočišné a rostlinné složky 65:35%.

  Cena s DPH: od 499 Kč

  Cena bez DPH: 434 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Free run chicken

  Canagan Free run chicken (KRM13837.jpg)

  Canagan Free-run chicken je kompletní krmivo bez obilovin pro psy všech věkových kategorií. Čerstvé i sušené maso kuřat z volného chovu v receptuře doplňuje zelenina a bylinky. Toto pečlivě vyvážené a snadno stravitelné krmivo poskytuje i mlsným mazlíčkům optimální výživu pro dokonalou kondici a pevné zdraví díky obsahu lososového oleje, chondroitinu, glukosaminu a MSM. Správné funkci trávení prospívají fruktooligosacharidy, anýz a řecké seno. Optimální poměr živočišných a rostlinných složek 60:40. O vysoké kvalitě nejlépe vypovídají nízké krmné dávky, které prokazují vynikající využitelnost krmiva pro psí organismus.

  Cena s DPH: od 449 Kč

  Cena bez DPH: 390 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Scottish Salmon

  Canagan Scottish Salmon (losos.jpg)

  Canagan Scottish Salmon je kompletní krmivo bez obilovin pro psy všech věkových kategorií. Snadno stravitelné maso ryb jako je losos ze skotských sádek splňujících standardy ekologického zemědělství (bez užití antibiotik a hormonů), sleď a pstruh poskytují i citlivým psům široké spektrum výborně využitelných bílkovin a aminokyselin. Vysoký obsah omega 3 a 6 nenasycených kyselin se pozitivně odráží na kvalitě srsti a kůže i celkové zdravotní kondici psa, významnou úlohu hrají tyto složky zejména ve správném vývoji štěňat. Snížená hladina sacharidů a množství kvalitních bylin poskytuje mazlíčkům dokonale vyvážené a využitelné krmivo. Optimální poměr živočišné a rostlinné složky 60:40.

  Cena s DPH: od 499 Kč

  Cena bez DPH: 434 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Country game

  Canagan Country game (zverina.jpg)

  Canagan Country Game je kompletní krmivo pro psy všech věkových kategorií bez obsahu obilovin, s výběrovým masem volně chované zvěřiny, jako je kachna, králík a vysoká zvěř. Její maso je vysoce chutné, dobře stravitelné a vhodné i pro psy s intolerancí k běžným krmivům nebo se specifickými potřebami. Zelenina a vybrané bylinky podporují proces trávení pro optimální využití všech hodnotných živin. Excelentní poměr živočišné a rostlinné složky 65:35.

  Cena s DPH: od 599 Kč

  Cena bez DPH: 521 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan small breed Country game

  Canagan small breed Country game (zverin_male_plemena.jpg)

  Canagan country game pro malé pejsky všech věkových kategorií je kompletní krmivo bez obilovin z výběrové zvěřiny. Volně žijící kachny, králíci i vysoká zvěř jsou zárukou vysoce kvalitní živočišné bílkoviny pro optimální kondici a zdraví psa. Čerstvé maso pro vysokou chutnost a sušené pro vyšší obsah bílkovin jsou doplněny zeleninou a bylinkami a zpracovány šetrným způsobem pro zachování co nejvyšší hladiny dobře využitelných a snadno stravitelných živin. Granulky jsou velikostí i tvarem přizpůsobeny potřebám malých pejsků. Poměr živočišné a rostlinné složky 65:35%.

  Cena s DPH: od 599 Kč

  Cena bez DPH: 521 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan large breed Free run chicken

  Canagan large breed Free run chicken (large_breed.jpg)

  Canagan Large breed free-run chicken je kompletní krmivo pro psy velkých plemen všech věkových kategorií, v němž je na prvním místě prémiové a snadno stravitelné maso z volně chovaných kuřat. Krmivo poskytuje mazlíčkům větších plemen komplex nezbytných živin v ideálním poměru bílkovin a tuků. Klouby a vazy těchto psů navíc chrání vysoká hladina obsaženého glukosaminu, MSM a chondroitinu. Vysoce chutné a snadno stravitelné „large breed“ krmivo Canagan je dle našeho přesvědčení skvělou volbou pro bezvadnou kondici a dlouhodobé zdraví velkých mazlíčků. Poměr živočišné a rostlinné složky 60:40%.

  Cena s DPH: od 499 Kč

  Cena bez DPH: 434 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan light a senior

  Canagan light a senior (lightsenior.jpg)

  Canagan Light / Senior je receptura přizpůsobená potřebám starších pejsků, psů s nízkou aktivitou nebo sklony k nadváze, se zachovaným vysokým obsahem snadno stravitelného kuřecího masa z volných chovů a sníženým obsahem tuků. Maso, které je na prvním místě v syrovém i sušeném stavu, je doplněno zeleninou a bylinkami pro optimální stravitelnost a komplexní pokrytí všech nutričních potřeb mazlíčka. V krmivu obsažené mořské řasy jsou ideálním zdrojem minerálů, které doplňuje chondroitin, MSM a glukosamin pro zdraví pohybového aparátu. Pečlivě formulované krmivo s nižším obsahem tuku a kalorií a bílkovinami a aminokyselinami pro optimální kondici svalů. Poměr živočišné a rostlinné složky 60:40%.

  Cena s DPH: od 499 Kč

  Cena bez DPH: 434 Kč

  Koupit

  Detail produktu

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše