pro psy

Opravdový gurmánský zážitek pro vašeho čtyřnohého miláčka! 
Funkční dobrůtka, motivace nebo projev vaší lásky a péče.
Vždy se snažíme nabízet vám pro pejsky pamlsky zdravé,
s přidanou výživovou hodnotou a chutné. Myslíme i na pejsky
citlivé, se specifickými potřebami nebo alergií.
Rakouské vzduchem sušené maso Dr. Animal bez konzervantů,
psí krekry v BIO kvalitě od Sušienkovo, dentální hypoalergenní
pamlsky QCHEFS z tvarohu nebo dobrůtky HUNTER s řasami. 

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše

Řadit podle:

 • Power Cracker Puffed dentální pamlsek

  Power Cracker Puffed dentální pamlsek (PuffedCracker.jpg)

  Power Cracker Puffed od QCHEFS je ultraprémiový německý pamlsek nejen pro péči o zuby vašeho pejska. Je vyrobený z tvarohu, pohanky, bioglycerinu a zastudena lisovaných olejů z řepky a kokosu. Je proto přímo nabitý minerály a vitamíny z vybraných přírodních surovin a hypoalergenní hodnotnou bílkovinou z tvarohu. Co je na něm ale nejlepší - mléčná bílkovina má silné antibakteriální účinky a potlačuje tvorbu plaku, který způsobuje nepříjemný dech, jeho usazováním vzniká zubního kamene a v konečném důsledku i zánět dásní. Při žvýkání pejsek plak ze zubů odstraňuje mechanicky a slinami aktivovaný kasein, který je v mléce obsažen, rekonstruuje zubní sklovinu.

  Cena s DPH: od 155 Kč

  Cena bez DPH: 135 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka Nejprodávanější
 • Champs Club poloměkké pamlsky

  Champs Club poloměkké pamlsky (letak-vis01b.jpg)

  Poloměkké pamlsky Champs Club v luxusní kovové dóze jsou skvělou a vysoce chutnou odměnou nebo motivací pro všechny pejsky. Šťavnaté kuličky z vepřového masa a ryb se dobře koušou štěňatům i seniorům a skvěle chutnají. Navíc neobsahují žádná ochucovadla, aromata ani konzervanty. Značku Pet Champs naleznete exkluzivně v prodejnách just your friend... HUNTER.

  Cena s DPH: od 399 Kč

  Cena bez DPH: 347 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • QCHEFS set

  QCHEFS set (qca405a.jpg)

  Ochutnávkový set pro pejsky, sestávající ze čtyř zdravých žvýkacích tyčinek. Všechny jsou vyrobeny z tvarohu a zastudena lisovaných olejů z řepky a kokosu, světlé tyčinky obsahují rýži a tmavé pohanku. Díky své tvrdosti mechanicky čistí zuby a mléčná bílkovina se svým přirozeným antibakteriálním účinkem navíc stará o potlačování plaku a remineralizaci skloviny. Složení pamlsků je hypoalergenní a vhodné i pro ty nejcitlivější jedince. Díky obsahu karobu je tyčinka skvěle přijímána i velmi mlsnými pejsky.

  Cena s DPH: od 179 Kč

  Cena bez DPH: 156 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Power Cracker Hard dentální pamlsek

  Power Cracker Hard dentální pamlsek (cracker_hard.jpg)

  Power Cracker Hard je bezkonkurenční německý dentální pamlsek, vyrobený z tvarohu, pohanky, bioglycerinu a zastudena lisovaných olejů z řepky a kokosu. Je zároveň pamlskem i hračkou, protože pejskovi vydrží díky extrémně tvrdé struktuře opravdu dlouho. Co je na něm ale nejlepší - mléčná bílkovina má silné antibakteriální účinky a potlačuje tak tvorbu plaku, který je původcem nepříjemného dechu, tvorby zubního kazu i zubního kamene a zánětu dásní. Při žvýkání zároveň pejsek plak ze zubů odstraňuje mechanicky a slinami aktivovaný kasein, který je v mléce přirozeně obsazen, obnovuje mineralizaci zubní skloviny.

  Cena s DPH: od 155 Kč

  Cena bez DPH: 135 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka Nejprodávanější
 • Cheesies dentální pamlsky

  Cheesies dentální pamlsky (cheesies.jpg)

  Cheesies Qchefs jsou houževnaté žvýkací pamlsky, které pečují o zdravé zuby a dásně vašeho psa a navíc skvěle chutnají. Jsou vhodné i pro citlivé psy s potravními alergiemi, protože neobsahují laktózu, lepek, cukr ani další přídatné látky. Jejich základní složkou je sýr cottage, rýže a řepkový olej lisovaný za studena. Mléčná bílkovina neutralizuje ústní flóru (má antibakteriální účinky), redukuje plak a regeneruje narušenou zubní sklovinu. Pro svěží dech, zdravé dásně, zuby a skvělou kondici vašeho pejska vám doporučujeme pamlsky Cheesies. Skvělé jako motivační pamlsek nebo jen tak, pro radost.

  Cena s DPH: od 155 Kč

  Cena bez DPH: 135 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Sizzles

  Sizzles (sizzles.jpg)

  Sizzles jsou měkké žvýkací proužky pro zdravé zuby a dásně i starších nebo citlivějších pejsků a štěňat. Zubní péče se Sizzles je zábava a dobrota zároveň. Jsou vyrobeny z cottage cheese, který je jediným zdrojem bílkovin. Neobsahují obiloviny, laktózu, cukr ani aditiva. Mléčná bílkovina aktivovaná slinami má prokázané blahodárné účinky: neutralizuje a omezuje množení ústní flóry (bakterií), zamezuje usazování plaku a remineralizuje (obnovuje) sklovinu. Výsledkem bude zářivý úsměv a voňavější dech vašeho pejska.

  Cena s DPH: od 145 Kč

  Cena bez DPH: 126 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Puffies zdravý dentální pamlsek

  Puffies zdravý dentální pamlsek (Puffies.jpg)

  Puffies od QCHEFS jsou špičkové zdravé hypoalergenní pamlsky, které navíc pečují o zuby vašeho pejska. Jsou vyrobeny z tvarohu, pohanky, bioglycerinu a zastudena lisovaných olejů z řepky a kokosu. Obsahují proto přírodní minerály a vitamíny a hypoalergenní hodnotnou bílkovinou z tvarohu. Navíc, mléčná bílkovina má prokázané antibakteriální účinky a redukuje tvorbu plaku, který je původcem nepříjemného dechu a zubního kamene. Při žvýkání pejsek ze zubů odstraňuje mechanicky plak a slinami aktivovaný kasein, který je v mléce obsažen, rekonstruuje zubní sklovinu. Puffies jsou tak nejen zdravou odměnou, když chcete pejska potěšit, ale i příjemným způsobem večerní dentální hygieny.

  Cena s DPH: od 129 Kč

  Cena bez DPH: 112 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Vital Puffed Sticks zdravé tyčinky

  Vital Puffed Sticks zdravé tyčinky (puffed.jpg)

  Vital Puffed Sticks, vyrobené ze sýra cottage, jsou polotvrdé křupavé plátky, nabité chutí, energií a zdravím. Jejich žvýkáním pejsek obrušuje usazený zubní plak a zároveň pečuje o zdraví své ústní dutiny prokázanými účinky mléčné bílkoviny, která: neutralizuje a potlačuje množení bakterií v tlamě (pro zdravější zuby i dásně a příjemný dech) a remineralizuje zubní sklovinu. Složení pamlsků je hypoalergenní a vhodné i pro ty nejcitlivější jedince. Díky obsahu karobu je tyčinka skvěle přijímána i velmi mlsnými pejsky.

  Cena s DPH: od 155 Kč

  Cena bez DPH: 135 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Vital Snackies

  Vital Snackies (snackies.jpg)

  Vital Snackies jsou vysoce chutný psí pamlsek, kousky plné zdravých ingrediencí, pro radost ze žvýkání, zdravé zoubky a dokonalou kondici. Jejich žvýkáním pejsek obrušuje plak a pečuje o zdraví své ústní dutiny prokázanými účinky mléčné bílkoviny, která: neutralizuje a potlačuje množení bakterií v tlamě (pro zdravější zuby i dásně a příjemný dech) a remineralizuje zubní sklovinu. Složení pamlsků je hypoalergenní a vhodné i pro ty nejcitlivější jedince. Díky obsahu karobu je tyčinka skvěle přijímána i velmi mlsnými pejsky. Snackies jsou zdravou a chutnou odměnou i pro malá plemena.

  Cena s DPH: od 129 Kč

  Cena bez DPH: 112 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Hard Cheese dentální tyčinky

  Hard Cheese dentální tyčinky (hard_cheese.jpg)

  Hard Cheese od Qchefs jsou extra tvrdé žvýkací pamlsky, kterými se pejsek zabaví na dlouhou dobu. Žvýkáním Hard Cheese si hraje a zároveň prospívá svému zdraví a zejména chrupu. Složením jsou vhodné i pro citlivé psy s potravními alergiemi. Jejich základní složkou je sýr cottage, rýže a řepkový olej lisovaný za studena. Mléčná bílkovina neutralizuje ústní flóru, redukuje plak a regeneruje narušenou zubní sklovinu. Pro svěží dech, zdravé dásně, zuby a skvělou kondici vašeho pejska.

  Cena s DPH: od 219 Kč

  Cena bez DPH: 190 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Sušenky Divá sviňa

  Sušenky Divá sviňa (svinaa.jpg)

  Zdravé křupavé sušenky pro aktivní pejsky, kterým rychle dodají energii v té nejlepší formě. Vybrané suroviny od místních pěstitelů a farmářů se dokonale snoubí v originální receptuře Sušienkovo, postavené na mase divočáka (70 %), ovoci, bylinkách a olivovém oleji.

  Cena s DPH: od 160 Kč

  Cena bez DPH: 139 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Sušenky Losie bobky

  Sušenky Losie bobky (losie_bobkya.jpg)

  Energií nabité, zdravé a dobroučké sušenky z bio a eko surovin od českého výrobce Sušienkovo. Se 60 % norského lososa, s mrkví, sušenými jablky, amarantem, lněným semínkem a bylinkami: petrželovou natí, pampeliškovými listy, kopřivou, mátou a olivovým olejem.

  Cena s DPH: od 160 Kč

  Cena bez DPH: 139 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Sušenky Bezmäso

  Sušenky Bezmäso (bezmasoa.jpg)

  Perfektní, zdravá a atraktivní odměna pro pejsky s potravinovými alergiemi, zdravotními problémy nebo v rekonvalescenci. Psí sušenky skvělé chuti i bez obsahu masa. Sušienkovo přišlo, jak na ně. Mrkvička, batáty, sušená jablíčka a špenát. A jako by toho nebylo dost, doplňuje tuhle zdravou kombinaci ostropestřec mariánský, amarant, chia semínka a spirulina, sladkovodní řasa plná antioxidantů. Prostě bomba pro každého psa, jehož zdraví potřebuje trochu pomoci od přírody.

  Cena s DPH: od 160 Kč

  Cena bez DPH: 139 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Sušenky Kravina

  Sušenky Kravina (kravinaa.jpg)

  Sušenky postavené na 70 % výběrového hovězího masa z volně se pasoucích kraviček. Hned na druhém místě je červená řepa, elixír pro očistu těla, dále mrkvička, amarant, semínka a bylinky. Prostě dokonalý mix gourmet, bio a zdraví.

  Cena s DPH: od 160 Kč

  Cena bez DPH: 139 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Sušenky Divočina

  Sušenky Divočina (divocinaa.jpg)

  Lahodné psí sušenky z těch nejlepších surovin od bio a eko zemědělců. Daňčí a jelení masíčko se sušeným ovocem, bylinkami, řepou, trochou rýžové mouky pro křupavost a olivovým olejem. Pamlsek a odměna, kterou ocení i ti nejzmlsanější pejsci. Přejeme jim dobrou chuť a šťastný lov.

  Cena s DPH: od 160 Kč

  Cena bez DPH: 139 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Sardinka sušená

  Sardinka sušená (sardinka-a.jpg)

  Celé sušené sardinky. S malou špetkou petrželové natě. Dokážete si představit pamlsek, který je zdravější a víc BARF? A pejskům nejen skvěle voní, ale i chutná. Bez konzervantů. Koktejl prémiových bílkovin, minerálních látek, omega-3 a omega-6 mastných kyselin pro zdravý oběhový systém, imunitu i mozek a zdravých tuků, lesklou srst a hebkou pokožku.

  Cena s DPH: od 120 Kč

  Cena bez DPH: 104 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Calcium Milk Bone pamlsek

  Calcium Milk Bone pamlsek (HUNTER_4273_44397_001_16.jpg-_rgb.jpg)

  Cena s DPH: od 40 Kč

  Cena bez DPH: 35 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Crunchy Biscuits Jablko

  Crunchy Biscuits Jablko (HUNTER_4296_61042_01-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 145 Kč

  Cena bez DPH: 126 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Crunchy Biscuits Pomeranč

  Crunchy Biscuits Pomeranč (_4299_61043_01-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 145 Kč

  Cena bez DPH: 126 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Mini Calcium Milk Bone pamlsek

  Mini Calcium Milk Bone pamlsek (HUNTER_6937_61037_001_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 95 Kč

  Cena bez DPH: 83 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Psí pamlsek Spike Bone

  Psí pamlsek Spike Bone (HUNTER_4261_44412_001_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 85 Kč

  Cena bez DPH: 74 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Seaweed Bones pamlsek

  Seaweed Bones pamlsek (HUNTER_4282_44395_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 189 Kč

  Cena bez DPH: 164 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Soft Sticks pamlsek

  Soft Sticks pamlsek (HUNTER_6933_61040_001_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 85 Kč

  Cena bez DPH: 74 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Soft Ties pamlsek

  Soft Ties pamlsek (HUNTER_6935_61033_001_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 55 Kč

  Cena bez DPH: 48 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Tasty Tooth Bone pamlsek

  Tasty Tooth Bone pamlsek (HUNTER_4256_44401_16.jpg-_rgb.jpg)

  Cena s DPH: od 55 Kč

  Cena bez DPH: 48 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Tréninkový pamlsek Roma

  Tréninkový pamlsek Roma (HUNTER_6163_45405_15-lpr.jpg)

  Hunter pamlsek je ideální pro trénink Vašeho pejska – vždycky výborný a plný vitamínů a minerálů. Bez přidaného cukru a soli.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Tréninkový pamlsek Toffee

  Tréninkový pamlsek Toffee (HUNTER_6168_45400_15-lpr.jpg)

  Hunter pamlsek je ideální pro trénink Vašeho pejska – vždycky výborný a plný vitamínů a minerálů. Bez přidaného cukru a soli.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Tréninkový pamlsek Duo Bones

  Tréninkový pamlsek Duo Bones (HUNTER_6165_45403_15-lpr.jpg)

  Hunter pamlsek je ideální pro trénink Vašeho pejska – vždycky výborný a plný vitamínů a minerálů. Bez přidaného cukru a soli.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Tréninkový pamlsek Rollo

  Tréninkový pamlsek Rollo (HUNTER_6164_45404_15-lpr.jpg)

  Hunter pamlsek je ideální pro trénink Vašeho pejska – vždycky výborný a plný vitamínů a minerálů. Bez přidaného cukru a soli.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Tréninkový pamlsek Konfekt

  Tréninkový pamlsek Konfekt (HUNTER_6167_45401_15-lpr.jpg)

  Hunter pamlsek je ideální pro trénink Vašeho pejska – vždycky výborný a plný vitamínů a minerálů. Bez přidaného cukru a soli.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Tréninkový pamlsek Multi Bone

  Tréninkový pamlsek Multi Bone (HUNTER_6166_45402_15-lpr.jpg)

  Hunter pamlsek je ideální pro trénink Vašeho pejska – vždycky výborný a plný vitamínů a minerálů. Bez přidaného cukru a soli.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Lososový olej pro psy

  Lososový olej pro psy (HUNTER_4216_44419_17-lpr.jpg)

  Bohatý na omega-3 mastné kyseliny, které mohou znamenat různé výhody pro zdraví Vašeho psa: - ulehčuje od suché svědící kůže - protizánětlivý - zlepšuje svalovou hmotu - posiluje srdeční činnost - zabraňuje úbytku hmotnosti - zlepšuje trávení - promazává klouby - zlepšuje náladu - odbourává úzkost

  Cena s DPH: od 515 Kč

  Cena bez DPH: 448 Kč

  Koupit

  Detail produktu

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše