Pro psy

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše

Řadit podle:

 • Sběrač psích exkrementů

  Sběrač psích exkrementů (LP4000_3.jpg)

  Klešťový sběrač pro úklid psích hromádek Handiscoop. Dříve nepříjemná činnost pro silnější povahy se stane hračkou. Dlouhý sběrač oceníte na zahradě, malý je skvělý při venčení nebo úklidu na menší ploše. Handiscoop si díky profilu svých lopatek poradí s nadělením jakékoli konzistence a s použitím kompostovatelných sáčků zůstane vždy čistý. Sáček lze použít až 4x, což oceníte, máte-li více pejsků nebo jste se vrhli na úklid po delší době.

  Cena s DPH: od 625 Kč

  Cena bez DPH: 517 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Bio Bags sáčky na výkaly 80 ks

  Bio Bags sáčky na výkaly 80 ks (LP4040.jpg)

  Velké kompostovatelné sáčky na psí výkaly ke sběrači Handiscoop. Snadný, efektivní a ekologický způsob likvidace psích hromádek.

  Cena s DPH: od 110 Kč

  Cena bez DPH: 91 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Antiparazitní pipety 0-9 kg ARAVA

  Antiparazitní pipety 0-9 kg ARAVA (92202.jpg)

  Přírodní pipeta s repelentním účinkem ARAVA bez PESTICIDŮ pro pejsky do 9 kg. Odpuzuje klíšťata a blechy po dobu jednoho měsíce. Balení až na čtyři měsíce (4 x 4 ml). Pipety obsahují vysokou koncentraci esenciálních bylinných olejů s repelentním účinkem a poskytují i rychlou úlevu v případě pokousání hmyzem: máta, skořice, citrónová tráva, hřebíček, tymián, zederach indický, eukalyptus citrónový, jalovec, šanta, řimbaba, borovice, pomerančovník hořký, routa, rozmarýn.

  Cena s DPH: od 719 Kč

  Cena bez DPH: 594 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Antiparazitní pipety 10-25 kg ARAVA

  Antiparazitní pipety 10-25 kg ARAVA (92219.jpg)

  Repelentní přírodní pipety ARAVA bez PESTICIDŮ pro pejsky od 10 do 25 kg. Balení 4 x 6 ml (až na čtyři měsíce). Pipety obsahují vysokou koncentraci esenciálních rostlinných olejů olejů z bylin, kterým příroda vytvořila účinnou přirozenou ochranu před hmyzem. Přípravek má repelentní účinek a navíc poskytuje rychlou úlevu v případě pokousání hmyzem. Obsahuje esenciální oleje z máty, skořice, citrónové trávy, hřebíčku, tymiánu, zederachu indického, eukalyptu citrónového, jalovce, šanty, řimbaby, borovice, pomerančovníku hořkého, routy a rozmarýnu.

  Cena s DPH: od 739 Kč

  Cena bez DPH: 611 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Antiparazitní pipety 26-50 kg ARAVA

  Antiparazitní pipety 26-50 kg ARAVA (92349.jpg)

  Antiparazitní pipeta ARAVA bez PESTICIDŮ pro pejsky od 26 do 50 kg. 4x8 ml.

  Cena s DPH: od 769 Kč

  Cena bez DPH: 636 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Antiparazitní šampón ARAVA

  Antiparazitní šampón ARAVA (protiblesi_sampon_dospely.jpg)

  Jedinečný bylinný šampón s ochranným účinkem a aromaterapeutickým efektem, vyrobený z esenciálních olejů rostlin, jimž příroda vytvořila přirozený obranný mechanismus proti škodlivému hmyzu. Silný a účinný vůči škůdcům, jemně čistí a přináší rychlou úlevu po napadení pejska klíšťaty a blechami. Zabraňuje podráždění, svrbění a vysušení pokožky. Ošetřuje, chrání a zanechává srst lesklou, svěží a připravenou ke snadné úpravě. Obsahuje vysokou koncentraci 14ti aktivních přírodních složek: Geránium, máta, skořice, citrónová tráva, hřebíček, tymián, jalovec, rozmarýn, eukalyptus, šanta, chryzantéma, levandule, zederach, minerály z Mrtvého moře.

  Cena s DPH: od 515 Kč

  Cena bez DPH: 426 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Psí známka WeLoveDogs

  Psí známka WeLoveDogs (MFB10WL_red.jpg)

  Známka WE LOVE DOGS od italské firmy My Family nesmí chybět na obojku nebo postroji žádného psího fajnšmekra. Stylový doplněk opatříme jménem pejska a jedním nebo dvěma telefonními čísly, na nichž jste k zastižení. V případě, že se pejsek zaběhne, jde o nejrychlejší způsob jeho návratu k milující rodině. Nespoléhejte jen na chip nebo tetování - identifikace a kontaktování majitele jejich prostřednictvím je komplikované a zdlouhavé. Známky jsou zasílány v originální kazetě.

  Cena s DPH: od 195 Kč

  Cena bez DPH: 161 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Convenience vodítko

  Convenience vodítko (63168_16-lpr.jpg)

  Velmi odolná a praktická vodítka Convenience z inovativního polymeru, který je nanášen v několika vrstvách na nylonovou síťovinu. Vyznačují se vysokou odolností v tahu i trhu a v ruce jsou díky zaobleným hranám velice příjemná. Vybrat si můžete klasické (120 cm) i prodlužovací vodítko (200 cm) v trendy barvách.

  Cena s DPH: od 419 Kč

  Cena bez DPH: 346 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • 4pets Scratch Guard proti poškrábání kufru

  4pets Scratch Guard proti poškrábání kufru (scratchguard.jpg)

  4pets Scratch Guard zabraňuje poškrábání hran kufru auta při nastupování pejska do autopřepravky. Praktická ochrana nárazníku vašeho auta. Zabraňte poškrábání nebo znečištění vozu, při nastupování a vystupování pejska z auta.

  Cena s DPH: od 1 529 Kč

  Cena bez DPH: 1 264 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • 4pets taška / autopřepravka Montreal

  4pets taška / autopřepravka Montreal (montreal.jpg)

  Montreal je luxusní taška a bezpečná autopřepravka pro malé pejsky. Luxusní interiér boxu Penthouse 4pets je vyroben z velmi pohodlných a odolných materiálů. Měkkou podlahovou podložku lze snadno vyndat a vyčistit. Uvnitř tašky jsou na boční straně stínítka pro maximální komfort a soukromí pejska. Krátké vodítko uvnitř boxu zajišťuje, že váš pes nemůže vyskočit, ikdyž je taška otevřená. Vodítko lze připevnit na jakýkoliv obojek či postroj s očkem. Se základnou pro montáž k sedadlu.

  Cena s DPH: od 10 419 Kč

  Cena bez DPH: 8 611 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Dárkový šek HUNTER

  Dárkový šek HUNTER (HUNTER_seky.jpg)

  Pokud chcete obdarovat někoho, kdo má pejska nebo kočičku a nejste si výběrem vhodného dárku jisti, můžete využít našeho dárkového certifikátu HUNTER v nominální hodnotě 1.000,- Kč. Dárkový šek lze uplatnit v naší kamenné prodejně i na www.justhunter.cz. Poukaz je vhodný i pro firmy jako dárek pro zaměstnance nebo odměna v rámci věrnostních a bonusových programech. Zboží bude expedováno po doručení originálu voucheru provozovateli e-shopu.

  Cena s DPH: od 1 000 Kč

  Cena bez DPH: 1 000 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Cestovní keramický hrnek WLD

  Cestovní keramický hrnek WLD (WLDMUG.jpg)

  Bez kávy nebo čaje ani krok? Do auta i do ruky! Na procházku, do práce nebo na cesty můžete nyní vyrazit s naším jedinečným hrnečkem WeLoveDogs! Je nejen praktický, ale hlavně STYLOVÝ. #welovedogs

  Cena s DPH: od 300 Kč

  Cena bez DPH: 248 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše