Cestování se psem

Výrobky v této sekci usnadňují cestování se psy a jejich majitelům umožňují
každou cestu si naplno užít. HUNTER klade nejvyšší důraz na bezpečnost a
pohodlí psů a jejich majitelů. Proto byly také všechny systémy bezpečnostních
automobilových postrojů BODYGUARD podrobeny všem dostupným druhům
testů na TÜV Rheinland. Naše psí kšíry do auta jsou tak absolutně bezpečné.
Praktické doplňky, včetně přenosných tašek pro psy, které jsou ideální při cestování
letadlem, transportní boxy a přikrývky pro psy vhodné jak na výstavy, tak do aut,
nebo i cestovní misky na jídlo a vodu, to vše jsou výrobky špičkové kvality.

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše

Řadit podle:

 • Láhev s miskou List

  Láhev s miskou List (65128_001_18.jpg)

  Dokonalý pomocník na každou delší procházku nebo výlet s pejskem. Láhev se silikonovou miskou z řady HUNTER List. Silikon je bezpečný a hygienický materiál, používaný i k výrobě potravinářských pomůcek. A na lahvičce na vodu pro pejsky konečně našel své úplně nejlepší využití :-). To, co vypadá jako manžeta na láhvi, se zatáhnutím změní v komfortní mističku pro vašeho udýchaného mazlíčka. Už nikdy žízeň. A další prima vychytávka - silikonový uzávěr s miskou můžete aplikovat i na jiné standardní nápojové láhve. Skvělý doplněk k obojkům, pelíškům, mističkám a dalším výrobkům z námořnické kolekce List

  Cena s DPH: od 349 Kč

  Cena bez DPH: 288 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Skládací silikonová miska List

  Skládací silikonová miska List (65130.jpg)

  Cestovní miska LIST je vyrobena z lehkého hygienického silikonu a je dokonalým řešením, jak dát pejskovi napít na dlouhých cestách nebo třeba jen na krátké procházce v letním parnu. Díky pružnému materiálu ji lze ve stylu "origami" složit do malého psaníčka a sepnout poutkem, takže se vejde i do kapsy. Je tak lehká a malá, že ji můžete nosit s sebou úplně všude, aniž by vám překážela. Praktickou předností je i její omyvatelnost v myčce na nádobí.

  Cena s DPH: od 215 Kč

  Cena bez DPH: 178 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Cestovní miska Road Refresher

  Cestovní miska Road Refresher (44442_08.jpg)

  S cestovní miskou Hunter Road Refresher™ bude mít váš mazlíček přístup k vodě BEZ ROZLÉVÁNÍ i na cestách, a to i během jízdy autem. Díky specifické konstrukci může být miska naplněna vodou a bezpečně umístěna ve vozidle, aby váš mazlíček mohl pít kdykoliv potřebuje. Integrovaná vložka a zalomený lem misky zajišťuje, aby se voda nevylila ani za jízdy. Suchý zip na spodní straně umožňuje stabilní uchycení misky ke koberci nebo koberečku v zavazadlovém prostoru. Cestovní misku Road Refresher™ snadno rozložíte a opět složíte, takže čištění je opravdu jednoduché a rychlé.

  Cena s DPH: od 539 Kč

  Cena bez DPH: 445 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Detroit kapsička na sáčky

  Detroit kapsička na sáčky (61684_13.jpg)

  Kapsička na sáčky, které nosí každý majitel pejska ve městě s sebou. Materiál odolný proti vodě a nečistotám, včetně kroužku na klíče, s elastickými popruhy k připevnění na obojek, postroj, vodítko nebo pásek.

  Cena s DPH: od 275 Kč

  Cena bez DPH: 227 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Bezpečnostní postroj do auta Easy Comfort

  Bezpečnostní postroj do auta Easy Comfort (HUNTER_6362_43847b_Image-lpr.jpg)

  Věděli jste, že podle vyhlášky by měl být pejsek v autě buď připoutaný, umístěný v přenosce nebo v od pasažérů odděleném prostoru? Bezpečnostní pás Easy Comfort HUNTER je podle nás nejlepším řešením. S ním může pejsek cestovat na sedadle, na kterém je zvyklý, a to zcela bezpečně pro něj i pro vás. Silný nylonový popruh tvaru "Y" přes hrudník a kolem krku je nastavitelný v pěti bodech pro optimální přizpůsobení tělesné konstrukci psa a pro vyšší pohodlí a bezpečnost je opatřen robustním odnímatelným polstrováním, které by v případě nárazu pohltilo tlak. Další nastavitelný pásek vede kolem břicha pejska. Odolná kovová zapínací přezka je umístěna nad křížením pásů, aby se nikdy nedostala do kontaktu s kůží psa a nemohla jej zranit. Bezpečnostní pás pro pejsky HUNTER připnete k autopásu propojovacím prvkem, který jistí horolezecká karabina, proto vám ručíme za nejvyšší možnou úroveň bezpečnosti.

  Cena s DPH: od 1 555 Kč

  Cena bez DPH: 1 285 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • 4pets taška / autopřepravka Montreal

  4pets taška / autopřepravka Montreal (montreal.jpg)

  Montreal je luxusní taška a bezpečná autopřepravka pro malé pejsky. Luxusní interiér boxu Penthouse 4pets je vyroben z velmi pohodlných a odolných materiálů. Měkkou podlahovou podložku lze snadno vyndat a vyčistit. Uvnitř tašky jsou na boční straně stínítka pro maximální komfort a soukromí pejska. Krátké vodítko uvnitř boxu zajišťuje, že váš pes nemůže vyskočit, ikdyž je taška otevřená. Vodítko lze připevnit na jakýkoliv obojek či postroj s očkem. Se základnou pro montáž k sedadlu.

  Cena s DPH: od 10 419 Kč

  Cena bez DPH: 8 611 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Autopřepravka PRO1 4pets

  Autopřepravka PRO1 4pets (4pets-PRO-1-Small-Middle.jpg)

  Autopřepravky švýcarské značky 4pets představují špičku mezi výrobky pro bezpečné cestování s pejskem v autě. Řada PRO1 dokonale splňuje požadavky malých a středních pejsků (například buldoček, teriér, kokršpaněl, jezevčík, bígl). Kompaktní velikost (54,5 x 54,5 x 73,5 cm) snadno zapadne do kufru auta. Konstrukce klece je vyrobena z pevného anodizovaného hliníku a díky zpevněným lištám je dokonale stabilní a odolná vůči deformaci. Syntetické spoje jsou zesíleny skelnými vlákny, aby odolaly opotřebení i případnému vysokému tlaku. Zámek dvířek vždy bezpečně zapadne na své místo a jeho uložení v odlévané liště jej chrání proti poruše v případě nehody. Všechny části přepravky jsou naprosto bezúdržbové. Díky inovativnímu pěnovému „CrashBagu“, polštáři pro pohlcování nárazu. chráníte své mazlíčky v případě náhlého brzdění nebo nehod. CrashBag je součástí balení a jednoduše se připevní k zadnímu panelu přepravky. Přepravky 4pets jsou pravidelně testovány TÜV Süd v souladu s platnými metodikami crash testů, proto si můžete být jisti, že jejich volbou jste pro bezpečí svého mazlíčka na cestách udělali opravdu maximum.

  Cena s DPH: od 10 545 Kč

  Cena bez DPH: 8 715 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Autopřepravka PRO2 4pets

  Autopřepravka PRO2 4pets (4pets-PRO-2-Large-Middle.jpg)

  Přepravní boxy do auta od švýcarského výrobce 4pets představují nejbezpečnější způsob cestování s pejskem v autě. Řada PRO2 je určena pro menší až střední pejsky (například špice, šeltie nebo border kolie). Díky šířce jen 54,5 cm snadno zapadne do kufru vašeho auta. Klec je vyrobena z vysoce kvalitního anodizovaného hliníku a díky zpevněným lištám je dokonale stabilní a odolná vůči deformaci. Plastové spoje jsou zesíleny skelnými vlákny, aby odolaly opotřebení i případnému vysokému tlaku. Zámek zajišťující dvířka vždy okamžitě a bezpečně zapadne na své místo a jeho usazení v odlévané liště jej chrání proti poruše v případě nehody. Všechny části přepravky jsou bezúdržbové a nevyžadují promazávání, proto je psí box PRO2 ideální pro každodenní používání. Díky inovativnímu „CrashBagu“ neboli polštáři pro pohlcování nárazu chráníte své mazlíčky v případě náhlého brzdění nebo nehod. CrashBag je součástí balení a jednoduše se připevní k zadnímu panelu přepravky. Přepravky 4pets jsou pravidelně testovány TÜV Süd v souladu s platnými metodikami crash testů, proto si můžete být jisti, že jejich volbou jste pro bezpečí svého mazlíčka na cestách udělali opravdu maximum.

  Cena s DPH: od 11 800 Kč

  Cena bez DPH: 9 752 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Autopřepravka PRO3 4pets

  Autopřepravka PRO3 4pets (4pets-PRO-3-Large-Middle-openNEU.png)

  Švýcarský přepravní box PRO3 4pets je ideálním a bezpečným řešením pro cestování se středně velkými až většími plemeny psů v autě. Vzhledem k šířce konstrukce 68 cm jim poskytuje potřebný prostor - hodí se pro retrívry, labradory, německé ovčáky nebo ohaře. Konstrukce boxu z pevného anodizovaného hliníku a boky a zadní stěna z crash testy prověřených MDF desek zaručují naprostou bezúdržbovost, pohodlí a bezpečnost. Všechny plastové spojovací prvky jsou zesíleny skelnými vlákny, a tedy extrémně robustní. Díky volbě materiálů a preciznímu zpracování jsou přepravky 4pets dokonale stabilní a garantují vám i pejskovi klidnou a nerušenou cestu. Zámek dvířek, která snadno zavřete jednou rukou, je uložen v masivním litém pouzdře, které ho chrání před mechanickým poškozením v případě nárazu. Součástí balení je i „CrashBag“, polštář pro pohlcování nárazu v případě prudkého brždění nebo nehody, který jednoduše připevníte k zadnímu panelu přepravky. Přepravky 4pets jsou podrobovány crash testům dle platných metodik u prestižního institutu TÜV Süd.

  Cena s DPH: od 12 300 Kč

  Cena bez DPH: 10 165 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • 4pets Scratch Guard proti poškrábání kufru

  4pets Scratch Guard proti poškrábání kufru (scratchguard.jpg)

  4pets Scratch Guard zabraňuje poškrábání hran kufru auta při nastupování pejska do autopřepravky. Praktická ochrana nárazníku vašeho auta. Zabraňte poškrábání nebo znečištění vozu, při nastupování a vystupování pejska z auta.

  Cena s DPH: od 1 529 Kč

  Cena bez DPH: 1 264 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Schůdky do auta Easy Steps

  Schůdky do auta Easy Steps (1.JPG)

  Teleskopické schůdky do auta od švýcarské firmy 4pets s protiskluzovým povrchem jsou velmi lehké a lze je jednoduše složit a rozložit jednou rukou. Díky nosnosti do 100 kg můžete svému pejskovi dopřát pohodlné a bezpečné nastupování do auta a ulevit tak namáhaným kloubům a páteři. Rampa je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a je opatřena protiskluzovými gumovými nožkami pro bezpečné použití v jakémkoliv počasí. Je navržena tak, aby se složená pohodlně vešla do kufru každého auta. Všechny díly jsou extrémně odolné a také recyklovatelné. Rampu snadno omyjete vodou a hadříkem.

  Cena s DPH: od 5 100 Kč

  Cena bez DPH: 4 215 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Přenoska Girona Igloo

  Přenoska Girona Igloo (HUNTER_11853_66334_002_18-lpr.jpg)

  Elegantní, ale přesto robustní a stabilní přenoska pro pejsky a kočky se širokým otvorem pro odvětrávání. Odjímatelná spodní část může být odstraněna pomocí zipu a použita jako místo pro spaní. Nosnost přenosky až do hmotnosti 13 kg

  Cena s DPH: od 2 699 Kč

  Cena bez DPH: 2 231 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Přenoska Girona košík

  Přenoska Girona košík (HUNTER_11863_66335_002_18-lpr.jpg)

  Pevná, robustní přenoska na psa nebo kočku v elegantním designu. Taška s odjímatelným vrchem, pejska či kočku lze do přenosky umístit díky odepnutí celé vrchní části, případně větracím otvorem se zipem. Pro lepší manipulaci a přijemnější cestování je přenoska opatřena popruhem přes rameno.

  Cena s DPH: od 2 425 Kč

  Cena bez DPH: 2 004 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Skládací přepravka Alu

  Skládací přepravka Alu (62583_closed_15-lpr.jpg)

  Lehká, pevná a praktická skládací přepravka, se kterou bude cestování se psem jen zábava. Hliníková konstrukce je chytře navržena tak, abyste přepravku složili za pár minut a závitové spojovací prvky se starají o její pevnost a stabilitu i v případě, že se pejsek uvnitř rozhodne zlobit. Nylonový potah je lehký, snadno se udržuje a na bocích je opatřen kapsami na uložení drobností. Síťované boky a střecha na zip se starají o snadnou manipulaci se psem i optimální cirkulaci vzduchu během cesty. Po skončení cesty přepravku snadno složíte a uložíte v přiložené tašce na rameno.

  Cena s DPH: od 3 099 Kč

  Cena bez DPH: 2 561 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Ochranný vak na zadní sedačky

  Ochranný vak na zadní sedačky (92424_002_14.jpg)

  Cena s DPH: od 675 Kč

  Cena bez DPH: 558 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Ochranný vak do auta Comfort

  Ochranný vak do auta Comfort (44971_08.jpg)

  Cena s DPH: od 2 019 Kč

  Cena bez DPH: 1 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Ochranný vak do kufru auta

  Ochranný vak do kufru auta (46261_09.jpg)

  Cena s DPH: od 2 945 Kč

  Cena bez DPH: 2 434 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Deka Göteborg

  Deka Göteborg (9473scr_1b029882602c715.jpg)

  Perfektní deka Göteborg od Hunter je skvělá na cesty díky popruhům na suchý zip, ale také jako doplněk k pelíšku díky své spodní pylšové straně. Díky provedení z umělé kůže vyžaduje deka minimum údržby (vlhkost a nečistota neprosáknou do výplně) a stačí jej jednoduše otřít vlhkým hadříkem. Kombinaci umělé kůže a plyše podtrhuje bílý proužek vedoucí mezi.

  Cena s DPH: od 1 619 Kč

  Cena bez DPH: 1 338 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Cestovní taška Skien

  Cestovní taška Skien (skienblack.jpg)

  Díky cestovní tašce HUNTER Skien bude cestování s pejskem snadné jako nikdy předtím! Pevná taška s vypolstrovaným vyjímatelným vnitřkem je určena pro psy do 8 kg, je snadno otevíratelná z několika stran, na přední straně je odvětrávaná a dá se dokonce jednoduše upevnit k vašemu cestovnímu trolley kufru. Vnitřní část lze vyjmout a prát na 30 °C.

  Cena s DPH: od 2 673 Kč

  Cena bez DPH: 2 209 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Los Angeles taška na pejska

  Los Angeles taška na pejska (HUNTER_7694_64573_002_image_16-lpr.jpg)

  Když trváte na tom, že vás váš malý pejsek doprovází všude a chcete mu poskytnout maximální míru pohodlí a kontaktu, je pohodlná a praktická kabelka Los Angeles prostě skvělé řešení. Praktická a pohodlná pro vás i pro jejího psího obyvatele. A ruce máte volné na drbání nebo nakupování. Na tuhle tašku je totiž krátká i ochranka v nákupních centrech :-)

  Cena s DPH: od 1 485 Kč

  Cena bez DPH: 1 227 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Cestovní deka Tilburg

  Cestovní deka Tilburg (HUNTER_11300_65732_001_image_18-lpr.jpg)

  Cestovní deka Tilburg s poutkem pro lepší manipulaci při cestování. Kombinace materiálu pro oboustranné použití, z jedné strany měkkoučký a hřejivý plyš, z druhé strany odolná bavlna. Díky páskám na suchý zip se dá deka jednoduše srolovat a zafixovat.

  Cena s DPH: od 1 079 Kč

  Cena bez DPH: 892 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Taška na psa Derry

  Taška na psa Derry (HUNTER_11823_65317_001_image_18-lpr.jpg)

  Stylová nákupní taška a brašna pro vaše miláčky v jednom. Taška má ventilační síťku a vnitřní háček, který lze připevnit k obojku vašeho psa. To vám umožní bezpečně přepravit svého čtyřnohého pasažéra z bodu A do bodu B. Mimořádný design komiksového loga HUNTER a kožené aplikace ukáží všem, že její chlupatý majitel má styl.

  Cena s DPH: od 2 425 Kč

  Cena bez DPH: 2 004 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Taška na psa Rockville

  Taška na psa Rockville (HUNTER_7806_64445_001_image_16-lpr.jpg)

  Stylová lehká a jednoduchá taška na malé pejsky s velkým srdcem, proto je opatřena potiskem anglického buldoka. Pejsek do tašky vstupuje shora a vršek je kryt síťovinou se zdrhovadlem, takže pokud se rád dívá, kam společně jdete, můžete mu nechat volný prostor pro hlavičku. Uvnitř tašky samozřejmě najdete pásek s karabinkou, která brání, aby pes z tašky vyskočil.

  Cena s DPH: od 1 349 Kč

  Cena bez DPH: 1 115 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Sydney taška

  Sydney taška (92676_14_01.jpg)

  Omyvatelná přepravní taška pro domácí mazlíčky s maximální hmotností 8 kg. Vnitřní povrch na ležení se dá podstatně zvětšit pomocí zipu, takže přeprava pro Vašeho mazlíčka bude pohodlnější. S ramenním popruhem. Taška Sidney je ideálním společníkem k cestování.

  Cena s DPH: od 2 225 Kč

  Cena bez DPH: 1 839 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Taška do letadla

  Taška do letadla (HUNTER_2978_40252_15-lpr.jpg)

  Omyvatelný nylonový materiál, stabilní tvar, nepromokavé dno. Vhodná na přepravu pejska v letadle.

  Cena s DPH: od 1 889 Kč

  Cena bez DPH: 1 561 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Taška na psa Perth

  Taška na psa Perth (7832scr_3082bc86b225d2d.jpg)

  Stylová šedá taška na malé psy, která se vám bude hodit opravdu ke všemu. Navíc s pouzdrem na sáčky ve stejném designu a boční kapsou na nezbytné pejskovo vybavení. Shora chrání pejska síťovina na zip, která zajišťuje i dokonalé proudění vzduchu. Uvnitř pejsek najde pohodlnou podložku a malou karabinku, kterou mu můžete připnout k obojku, aby nevyskočil, když je taška otevřená. Pro snadné nošení má taška pevná ucha.

  Cena s DPH: od 1 959 Kč

  Cena bez DPH: 1 619 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Taška na pejska Colore

  Taška na pejska Colore (HUNTER_1280_61953_image_14_002-lpr.jpg)

  Prima letní taška na pro malé pejsky v námořnickém stylu. Navíc s pouzdrem na sáčky ve stejném designu. Pejsek si může nastoupit shora nebo zepředu otvory, které kryje síťovina na zip. Ta zajišťuje i dokonalé proudění vzduchu. Uvnitř pejsek najde pohodlnou podložku z umělé beránčí kůže a malou karabinku, kterou mu můžete připnout k obojku, aby nevyskočil, když je taška otevřená. Pro snadné nošení má taška nejen popruh přes rameno, ale i pevná ucha do ruky.

  Cena s DPH: od 2 155 Kč

  Cena bez DPH: 1 781 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Deka Ricarda M.

  Deka Ricarda M. (HUNTER_11025_65595_001_image_17-lpr.jpg)

  Sametově měkoučká deka z exkluzivní kolekce Ricarda M. Dokonale hebký plyš, je tak příjemný na dotek, že se do ní bude váš mazlíček chtít zachumlat a vyleze až na jaře.

  Cena s DPH: od 3 215 Kč

  Cena bez DPH: 2 657 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Taška na psa Barcelona

  Taška na psa Barcelona (barc.jpg)

  Stylová a funkční taška v jednom? To je Barcelona! Moderní taška v elegantních barvách je skvělá do města, na cesty a nebo třeba jen na nákup. Odolná směs vlny a polyesteru drží hezky tvar a pevnost. Nosnost tašky až do 8 kg.

  Cena s DPH: od 1 959 Kč

  Cena bez DPH: 1 619 Kč

  Koupit

  Detail produktu

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše