Doplňky pro psy

Zakládáme si na detailech a exkluzivní zboží pro pejsky se vždy snažíme
obohatit o něco výjimečného, proto v naší nabídce najdete kromě obligátních
obojků a vodítek i něco navíc. Je to například dávkovač pytlíčků, náhubek,
pinzeta na klíšťata, hygienické psí kalhotky nebo přívěsek na adresu.
Prohlédněte si nabídku úžasných a stylových doplňků pro vašeho pejska.

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše

Řadit podle:

 • Cestovní keramický hrnek WLD

  Cestovní keramický hrnek WLD (WLDMUG.jpg)

  Bez kávy nebo čaje ani krok? Do auta i do ruky! Na procházku, do práce nebo na cesty můžete nyní vyrazit s naším jedinečným hrnečkem WeLoveDogs! Je nejen praktický, ale hlavně STYLOVÝ. #welovedogs

  Cena s DPH: od 300 Kč

  Cena bez DPH: 248 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Dárkový šek HUNTER

  Dárkový šek HUNTER (HUNTER_seky.jpg)

  Pokud chcete obdarovat někoho, kdo má pejska nebo kočičku a nejste si výběrem vhodného dárku jisti, můžete využít našeho dárkového certifikátu HUNTER v nominální hodnotě 1.000,- Kč. Dárkový šek lze uplatnit v naší kamenné prodejně i na www.justhunter.cz. Poukaz je vhodný i pro firmy jako dárek pro zaměstnance nebo odměna v rámci věrnostních a bonusových programech. Zboží bude expedováno po doručení originálu voucheru provozovateli e-shopu.

  Cena s DPH: od 1 000 Kč

  Cena bez DPH: 1 000 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Tričko, které pomáhá WLD

  Tričko, které pomáhá WLD (wld_triko_cerne.jpg)

  Koupí trička WE LOVE DOGS pomáháte pejskům v útulku. Celou částku bez DPH věnujeme azylu pro opuštěné a týrané psy bez domova DOGPOINT. Při nákupu triček v našich prodejnách se celá suma v hotovosti vkládá přímo do sbírkových kasiček DOGPOINT. Udělejte radost sobě nebo lidem, které máte rádi a sdílejte svou pomoc dál na Instagramu s hashtagem #welovedogs_cz

  Cena s DPH: od 390 Kč

  Cena bez DPH: 322 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Psí známka WeLoveDogs

  Psí známka WeLoveDogs (MFB10WL_red.jpg)

  Známka WE LOVE DOGS od italské firmy My Family nesmí chybět na obojku nebo postroji žádného psího fajnšmekra. Stylový doplněk opatříme jménem pejska a jedním nebo dvěma telefonními čísly, na nichž jste k zastižení. V případě, že se pejsek zaběhne, jde o nejrychlejší způsob jeho návratu k milující rodině. Nespoléhejte jen na chip nebo tetování - identifikace a kontaktování majitele jejich prostřednictvím je komplikované a zdlouhavé. Známky jsou zasílány v originální kazetě.

  Cena s DPH: od 195 Kč

  Cena bez DPH: 161 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Svítící LED obojek Yukon

  Svítící LED obojek Yukon (HUNTER_6172_92353_15-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 339 Kč

  Cena bez DPH: 280 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Svíticí široký LED obojek Yukon Extra

  Svíticí široký LED obojek Yukon Extra (HUNTER_12319_66459_001_18-lpr.jpg)

  Extrémně široký světelný obojek HUNTER pro lepší viditelnost i pro dlouhosrsté pejsky, může být zastřižen dle potřeby. Tři blikací režimy: nepřetržité světlo, rychlé blikání a pomalé blikání. Dlouhá doba svícení (2-5 hodin v závislosti na režimu blikání), viditelnost až 300 m. Baterie se dobíjí pomocí kabelu USB (je součástí balení), pro obvod krku 20 až 63 cm, šířka obojku je 2,5 cm.

  Cena s DPH: od 510 Kč

  Cena bez DPH: 421 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Adresshülse adresář na obojek

  Adresshülse adresář na obojek (91371_08.jpg)

  Vodotěsný adresář na obojek pro rychlý návrat domů v případě, že se pejsek ztratí nebo zabloudí. Však to znáte, v zápalu hry nebo při setkání s háravou fenkou ztratí pejsek na chvíli pozornost a ztratí se. I když vy hledáte jeho a on vás, může snadno ztratit orientaci. A jak mu má člověk, který ho najde, pomoci, když nedokáže rozluštit čip nebo tetování pejska. Malý adresář na obojku mu umožní, aby vám okamžitě zavolal a pejsek se ke své rodině vrátil co nejrychleji.

  Cena s DPH: od 115 Kč

  Cena bez DPH: 95 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Blikátko na obojek

  Blikátko na obojek (92325_orange_Funktion_14.jpg)

  Svíticí LED přívěsek na obojek pro bezpečnost a lepší viditelnost pejska za šera nebo ve tmě.

  Cena s DPH: od 179 Kč

  Cena bez DPH: 148 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Světýlko na obojek Blinki

  Světýlko na obojek Blinki (HUNTER_12331_66460_007_18-lpr.jpg)

  Blikající přívěsek s karabinkou na obojek pro lepší viditelnost a bezpečnost pejska v šeru a ve tmě. Technologie LED, vysoká svítivost, tříbarevné blikání. Zapíná se šroubováním.

  Cena s DPH: od 159 Kč

  Cena bez DPH: 131 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Chladicí podložky GreenPetShop

  Chladicí podložky GreenPetShop (01_1024x1024.jpg)

  Gelové chladicí podložky od GreenPetShop jsou mezi chladicími podložkami špičkou. V parních letních dnech přinášejí úlevu (nejen) po procházkách nebo při cestách autem. Ochlazují, zklidňují, zabraňují přehřátí, ulevují od bolestí kloubů, při pooperačních stavech, Chladivý efekt podložky se aktivuje tlakem mazlíčkova těla na její povrch a přetrvává až 3 hodiny. K obnovení funkce pak stačí pauza 15 až 20 minut. Narozdíl od podložek, které ke své funkci potřebují namočení, je podložka od GreenPetShop neporézní a snadno se tedy čistí pro zajištění dokonalé hygieny. Nezbytná pomůcka zejména pro brachicefalická plemena, jako je Francouzský buldoček, Mops, Pekinéz nebo Bostonek, ale pomáhá pejskům všech plemen, zejména seniorům.

  Cena s DPH: od 919 Kč

  Cena bez DPH: 760 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Karabina na známky

  Karabina na známky (61725_13.jpg)

  Praktická designová karabina k upevnění identifikační známky, známky prokazující proočkovanost pejska a případných dalších doplňků, které nosí na obojku. Její výhodou je nejen možnost přehledného zavěšení výše uvedených prvků, ale i snadnost sejmutí této karabiny a převěšení na jiný obojek nebo postroj.

  Cena s DPH: od 239 Kč

  Cena bez DPH: 198 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Světelný pásek na obojek

  Světelný pásek na obojek (HUNTER_12317_66458_003_18-lpr.jpg)

  Svítící pásek na obojek, který se snadno připevní pomocí suchého zipu. Světelné režimy: nepřetržité světlo, rychlé blikání. Dlouhá doba svícení (2-5 hodin v závislosti na režimu blikání), Viditelnost až do vzdálenosti 300 m, voděodolný.

  Cena s DPH: od 269 Kč

  Cena bez DPH: 222 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Detroit kapsička na sáčky

  Detroit kapsička na sáčky (61684_13.jpg)

  Kapsička na sáčky, které nosí každý majitel pejska ve městě s sebou. Materiál odolný proti vodě a nečistotám, včetně kroužku na klíče, s elastickými popruhy k připevnění na obojek, postroj, vodítko nebo pásek.

  Cena s DPH: od 275 Kč

  Cena bez DPH: 227 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Detroit pouzdro na sáčky

  Detroit pouzdro na sáčky (61959_14.jpg)

  Praktické a odolné pouzdro na sáčky, které nosí každý pejskař u sebe. Díky páskům na zadní straně je snadno upevníte například na vodítko nebo na pásek.

  Cena s DPH: od 295 Kč

  Cena bez DPH: 244 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Kottüten psí pytlíčky

  Kottüten psí pytlíčky (92430.jpg)

  Dvojbalení praktických polyesterových sáčků s potiskem k úklidu po pejskovi.

  Cena s DPH: od 85 Kč

  Cena bez DPH: 70 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Kompostovatelné psí pytlíčky

  Kompostovatelné psí pytlíčky (92425.jpg)

  Úklidem po svém pejskovi prokazujete ohleduplnost nejen vůči lidem, ale i ostatním pejskům. Určitě se vám někdy stalo, že jste na tlapkách svého mazlíčka našli po příchodu domů nemilé překvapení. Proto jsme jednoznačnými zastánci praktických a skladných sáčků, které se snadno vejdou do kapsy nebo pouzdra, které připnete k vodítku. A když jsou navíc rozložitelné, a tedy ekologické, budete mít o to lepší pocit.

  Cena s DPH: od 139 Kč

  Cena bez DPH: 115 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Háček na klíšťata O´Tom

  Háček na klíšťata O´Tom (61132_06_2013.jpg)

  Háčky na klíšťata O´Tom jsou navrženy podle doporučení veterinářů tak, aby byla klíšťata odstraněna bezpečně a bezbolestně. Na tělo klíštěte není vyvíjen tlak a nehrozí tak vytlačení jeho obsahu do rány ani násilné přetržení. Sada obsahuje dva háčky pro různé velikosti parazita.

  Cena s DPH: od 159 Kč

  Cena bez DPH: 131 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Jasper joggingový pás s vodítkem

  Jasper joggingový pás s vodítkem (64658.jpg)

  Dopřejte svému pejskovi tu radost, aby vás mohl doprovázet i při kondičním běhu. Joggingový opasek HUNTER Jasper je vybaven odepínacím vodítkem, pro bezpečnost pejska opatřeným reflexními proužky, s pružným pásem, který eliminuje případný tah nebo škubnutí psa. Vodítko lze odepnout a použít samostatně, pokud jdete po ulici nebo v budově. Opasek má dvě kapsičky na mobilní telefon a doklady (nebo pamlsky) a větší kapsu, do níž se vejde 0,5l lahev s nápojem.

  Cena s DPH: od 1 015 Kč

  Cena bez DPH: 839 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Olej k ošetření kůže

  Olej k ošetření kůže (35929_14.jpg)

  Olej z přírodních surovin k ošetření a ochraně hladké kůže. Oživuje barvy, kůži regeneruje a zvyšuje její odolnost vůči působení vody. Jeho pravidelným používáním prodloužíte životnost a skvělý vzhled všech kožených výrobků HUNTER z hladké usně.

  Cena s DPH: od 410 Kč

  Cena bez DPH: 339 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Intenzivní balzám na kůži

  Intenzivní balzám na kůži (41117_14.jpg)

  Vysoce účinný přípravek z přírodních surovin k ošetření a ochraně zatěžované hladké kůže. Oživuje barvy, kůži intenzivně regeneruje a zabraňuje vysychání, zvyšuje její odolnost vůči působení vody. Pro dokonalý vzhled kožených obojků, vodítek i postrojů z hladké kůže doporučujeme pravidelné používání, a to zejména miluje-li pejsek pohyb ve vodě.

  Cena s DPH: od 295 Kč

  Cena bez DPH: 244 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Plovací vesta Moss

  Plovací vesta Moss (HUNTER_6422_62444_neu_15-lpr.jpg)

  Užijte si bezstarostnou vodní zábavu! Ať už je váš pes výborný plavec nebo teprve začátečník, záchranná vesta Moss mu zaručí bezpečnost při vašich společných vodních aktivitách. Kombinace dvojitého bezpečnostního zapínání na suchý zip a přezky v hrudní a bederní části, výrazný červený materiál z nylonu, rukojeť na hřbetu umožňující jednoduché vyjmutí z vody, spona na vodítko, to vše pro maximální bezpečí pejska ve vodě.

  Cena s DPH: od 1 285 Kč

  Cena bez DPH: 1 062 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Podložka pod misky

  Podložka pod misky (61410_13.jpg)

  Silikonová podložka s vysokým okrajem pod misky s vodou a krmením. Díky ní zůstanou mističky tam, kam patří. Vysoký okraj brání rozmetání krmiva nebo vylití vody po okolí.

  Cena s DPH: od 445 Kč

  Cena bez DPH: 368 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Melaminová lžíce

  Melaminová lžíce (91813_10.jpg)

  Cena s DPH: od 115 Kč

  Cena bez DPH: 95 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Reflexní vesta

  Reflexní vesta (42229.jpg)

  Cena s DPH: od 285 Kč

  Cena bez DPH: 236 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Běžecký opasek Tacoma Active

  Běžecký opasek Tacoma Active (63030_15lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 1 015 Kč

  Cena bez DPH: 839 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Klíčenka SWISS

  Klíčenka SWISS (swiss.jpg)

  Kožená klíčenka SWISS.

  Cena s DPH: od 349 Kč

  Cena bez DPH: 288 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Sběrač psích exkrementů

  Sběrač psích exkrementů (LP4000_3.jpg)

  Klešťový sběrač pro úklid psích hromádek Handiscoop. Dříve nepříjemná činnost pro silnější povahy se stane hračkou. Dlouhý sběrač oceníte na zahradě, malý je skvělý při venčení nebo úklidu na menší ploše. Handiscoop si díky profilu svých lopatek poradí s nadělením jakékoli konzistence a s použitím kompostovatelných sáčků zůstane vždy čistý. Sáček lze použít až 4x, což oceníte, máte-li více pejsků nebo jste se vrhli na úklid po delší době.

  Cena s DPH: od 625 Kč

  Cena bez DPH: 517 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Bio Bags sáčky na výkaly 80 ks

  Bio Bags sáčky na výkaly 80 ks (LP4040.jpg)

  Velké kompostovatelné sáčky na psí výkaly ke sběrači Handiscoop. Snadný, efektivní a ekologický způsob likvidace psích hromádek.

  Cena s DPH: od 110 Kč

  Cena bez DPH: 91 Kč

  Koupit

  Detail produktu

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše