Obojky pro psy

Z rozsáhlé řady výrobků HUNTER si můžete vybrat obojky z různých materiálů
a všech velikostí. Ručně šité kožené obojky jsou vždy opatřeny podšívkou z měkké
kůže, šité do kulatých hran pro optimální pohodlí a bezpečí pejska. 
Vybrat si můžete z
jemné losí kůže, nappa kůže, z kůže z BIO chovů nebo
z hladké usně, používané pro
odolné obojky. V nabídce naleznete i kulaté obojky, jejichž precizní šití je velmi náročné.
Kůže HUNTER pochází z Evropy a splňuje náročná etická, řemeslnná i zdravotní kritéria.
Pro aktivní pejsky, kteří se často pohybují venku, máme obojky HUNTER z odolného
polymeru, nylonové obojky podšité měkkým neoprenem nebo inovativní obojek z měkké a lehké síťoviny. 

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše

Řadit podle:

 • Obojek Cody Bizon

  Obojek Cody Bizon (HUNTER_9757_65219_004_image_17-lpr.jpg)

  Mistrovský obojek Cody, ručně šitý ze vzácné bizoní kůže v dílnách HUNTER v německém Bielefeldu. Opravdový skvost, u nějž je dosaženo dokonalosti precizní řemeslnou technikou HUNTER v kombinaci s materiálem - bizoní kůží, která je neobyčejně měkká a příjemná na dotek, to vše pro dokonalý komfort a bezpečnost pejska. Kůže pochází z kontrolovaných volných chovů severoamerických bizoních farem, kde je kladen maximální důraz na kvalitu života zvířat. Je pověstná svou pružností a výraznou strukturou, která dává každému výrobku z ní punc jedinečnosti.

  Cena s DPH: od 1 889 Kč

  Cena bez DPH: 1 561 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Svíticí obojek Manoa Glow LED

  Svíticí obojek Manoa Glow LED (HUNTER_10121_93102_006_17-lpr.jpg)

  Skvělá novinka, která bezkonkurenčně zvyšuje pejskovo i vaše bezpečí při procházkách ve tmě nebo za zhoršených světelných podmínek. Obojek HUNTER Manoa Glow se zabudovaným LED světelným páskem. Stiskem tlačítka si zvolíte, zda bude obojek z měkké polyesterové síťoviny blikat nebo svítit stálým světlem, přičemž kapacita zabudované baterie umožňuje až čtyři hodiny používání. Přes USB port pak obojek dobijete za 30 - 60 minut. Bezpečnost umocňuje i reflexní prošití okrajů obojku, které zvyšuje viditelnost pejska i při vypnutém světle a zvolené neonové barvy, velmi dobře viditelné při pohybu v přírodě.

  Cena s DPH: od 675 Kč

  Cena bez DPH: 558 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • List obojek

  List obojek (HUNTER_9052_65071_001_still_2017-lpr.jpg)

  Nepřehlédnutelný a originální obojek. Obojek List odkazuje k drsné námořnické tradici, jeho provedení je však striktně podřízeno pohodlí vašeho pejska. Barvy písku, moře a stylová vínová, námořnický look lodních lan v provedení z hebké bavlny, třpytivá mosaz a přívěsek s kotvou. Váš pejsek bude s doplňky List hvězdou všech pláží i výletů na loďce.

  Cena s DPH: od 810 Kč

  Cena bez DPH: 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka Nejprodávanější
 • Virginia obojek

  Virginia obojek (HUNTER_7657_63453_63469_63461_Still_16-lpr.jpg)

  Pohodlný, krásný na pohled a příjemný na dotyk. Takový je obojek HUNTER Virginia, ručně ušitý z výběrové hovězí kůže z ekofarem. Přirozená krása kůže je podtržena šetrným činěním výhradně taniny rostlinného původu. Mistři HUNTER zkombinovali jemnou kůži nappa v přírodním odstínu, která tvoří měkkou podšívku, s odolnou usní v kontrastní barvě, jako svrchním materiálem. Výsledkem je elegantní obojek, který dokonale respektuje potřeby pejska a bude mu sloužit a zdobit ho po celý jeho život.

  Cena s DPH: od 1 015 Kč

  Cena bez DPH: 839 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Porto obojek

  Porto obojek (HUNTER_7211_63728_round_16-lpr.jpg)

  Obojek HUNTER Porto je luxusní, příjemný, tradiční i inovativní zároveň. Při výrobě je zvláštní pozornost věnována ekologii! Je ručně ušit z jemné kůže pocházející z bio chovů a barven ekologickými tříslovinami z listů olivovníku. Takto získané přírodní barvivo dává každému kusu jedinečný odstín a kůži na omak specifický povrch. Prémiová kůže, sofistikovaná a enviromentálně šetrná technologie zpracování, ruční zpracování, dokonalý design postavený na kontrastu dvou barevných tónů - obojek je Porto je prototypem moderní klasiky.

  Cena s DPH: od 1 149 Kč

  Cena bez DPH: 950 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Rom obojek pro chrty

  Rom obojek pro chrty (HUNTER_7842_62513_round_back_15-lpr.jpg)

  Obojek navržený tak, aby tvarem, zpracováním i materiálem splnil veškeré specifické požadavky chrtů. Greyhoundů, barzojů, afghánců a dalších. Typický široký výkroj chrtího obojku, pevná a odolná svrchní kožená vrstva, podšívka z jemné nappa hověziny, podložená vycpávkou. Ruční prošívání co nejdrobnějšími stehy. Pro zdůraznění ušlechtilé elegance svého nositele je obojek zdoben drobnými penízky a střapcem. Každý chrt se bude s obojkem HUNTER Rom cítit pohodlně, důstojně a elegantně.

  Cena s DPH: od 1 215 Kč

  Cena bez DPH: 1 004 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Yuma obojek

  Yuma obojek (HUNTER_7667_63816_63820_still_01_16-lpr.jpg)

  Unikátní projekt z dílen HUNTER - obojky a vodítka Yuma, které si můžete dotvořit sami volbou ozdobných patentek. Obojek Yuma je ručně ušit z ekologické kůže, tedy kůže zvířat, která prožila život na certifikovaných ekofarmách. Samozřejmostí je měkká pohodlná podšívka. Hladká prošívaná svrchní kůže dá vyniknout ozdobám, kterými se rozhodnete svého pejska odlišit a které ladí s jeho osobností. Patentky jsou řešeny tak, aby držely pevně na místě a nevytvářely mezírky, do kterých by se mohla zachytávat srst pejska.

  Cena s DPH: od 1 215 Kč

  Cena bez DPH: 1 004 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Yuma ozdobné patentky

  Yuma ozdobné patentky (yuma_patent.jpg)

  Ozdobné patentky Yuma k obojkům a vodítkům z kolekce Yuma. Konstrukce patentek je navržena tak, aby knoflík na obojku pevně seděl a pejsek jej neztratil. Zároveň vylučuje vznik mezer, do nichž by se mohla zachytávat srst.

  Cena s DPH: od 165 Kč

  Cena bez DPH: 136 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Swiss

  Obojek Swiss (46162_Still.jpg)

  Ikonický obojek Swiss od Hunter se stal v oboru legendou. I proto se dočkal mnoha levných kopií. Ale nepřekonaný originál je jediný - ten ručně šitý v dílnách Hunter v německém Bielefeldu. Je vyroben z organické kůže a k jeho výrobě je třeba 65 kroků. Jen tak se dostane k vašemu pejskovi krásný, pohodlný a odolný obojek. Obojek Swiss je zdoben, dle svého jména, švýcarskými křížky, vkládanými mezi vrstvy kůže. Kovové části jsou poniklované. Dostupný je ve čtyřech odstínech a mnoha velikostech, aby mohl zdobit velké i malé psy. I použité pigmenty a zušlechťující prostředky jsou EKO a zaručují, že je kůže jemná a brilantně se leskne na povrchu. Pro mimořádný komfort je Swiss lemován jemnou hovězí usní a má všitý kroužek pro uchycení vodítka.

  Cena s DPH: od 1 149 Kč

  Cena bez DPH: 950 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Cannes obojek

  Cannes obojek (HUNTER_7649_63302_63306_63310_63778_63786_63794_63802_still_16-lpr.jpg)

  Nepřehlédnutelný a luxusní obojek. Výrobek, u nějž je na první pohled a dotyk patrná péče, se kterou byl vyroben. Krásný a komfortní obojek podtrhne osobnost nejen psa, ale i jeho pána. Je ušit z jediného kusu velice jemné a lehké kůže nappa se strukturou a zdoben přívěskem, který mu dodává na frivolnosti. Dokonalý příklad ruční výroby Hunter.

  Cena s DPH: od 1 755 Kč

  Cena bez DPH: 1 450 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Cannes Mini obojek

  Cannes Mini obojek (cannes_mini.jpg)

  Velká paráda pro malé pejsky, která podtrhne osobnost nejen nositele, ale i jeho pána. Obojek Cannes Mini v zářivých barvách. Město Cannes na Azurovém pobřeží je synonymem luxusu a vytříbeného životního stylu. Takový je i luxusní obojek Cannes Mini z jediného kusu hovězí kůže nappa, elegantního tvaru, s přiznanými švy. Jeho měkkost a jemnost vás přesvědčí na první dotyk.

  Cena s DPH: od 1 079 Kč

  Cena bez DPH: 892 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Obojek San Diego

  Obojek San Diego (63709_round_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 1 079 Kč

  Cena bez DPH: 892 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Obojek Wallgau

  Obojek Wallgau (63504_63532_63518_63525_still_16-lpr.jpg)

  Obojek Wallgau je dokonalým příkladem mistrovské ruční práce sedlářů HUNTER. Wallgau je ušit z kůže pocházející z rodinných ekologických farem v bavorských Alpách. Díky specifickým podmínkám a technologii zpracování vyniká vysokou jemností a měkkostí, která snese srovnání jen s losí kůží. Mořením moderními pigmenty bez obsahu těžkých kovů navíc získává kolekce Wallgau jedinečnou barevnost.

  Cena s DPH: od 879 Kč

  Cena bez DPH: 726 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Capri obojek

  Capri obojek (HUNTER_6041_61835_62451_61833_still_15-lpr.jpg)

  Dvoubarevné obojky Capri, ručně šité z prémiové měkké nappa kůže, probarvené do zářivých odstínů, zajistí vašemu pejskovi dokonalé pohodlí i styl. Jemná kožená podšívka s oblými hranami je nejvyšší měrou ohleduplná ke kůži i srsti nositele, zatímco svrchní pohledová vrstva s patrnou strukturou dává všem najevo, ze před sebou mají pejska, o nějž je pečováno nejvyšší měrou.

  Cena s DPH: od 945 Kč

  Cena bez DPH: 781 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Capri Pearl obojek

  Capri Pearl obojek (63407_63402_63410_63397_Still_16-lpr.jpg)

  Stylový obojek Capri Pearl je vpravdě důstojným doplňkem každého hýčkaného pejska. Kvalita ruční výroby "Made in Germany", měkká kůže nappa, kroužek všitý mezi jemnou koženou podšívku a svrchní kůži tak, aby pejska nikdy netlačil, to vše podtrženo technologicky inovativní povrchovou úpravou, která obojkům i vodítkům Capri Pearl dodává lehce metalický vzhled.

  Cena s DPH: od 745 Kč

  Cena bez DPH: 616 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Capri Alu-Strong obojek

  Capri Alu-Strong obojek (HUNTER_7670_63853_63856_63859_63862_63865_Still_16-lpr.jpg)

  Pohodlný a příjemný obojek z měkké kůže nappa v jasných barvách. Capri, ve verzi Alu-Strong s odolnou odlévanou sponou, která je testována na zátěž 200 kg. Jestli je váš mazlíček zvyklý chodit doma bez obojku, je pro něj Capri Alu-Strong tím nejlepším řešením. Nasazení i sundání obojku na jeden klik. Maximální pohodlí a dokonalý styl ručně šitého obojku. Nepochybnou výhodou obojků Alu-Strong je i rozpětí nastavení velikosti, které činí 15 - 20 cm.

  Cena s DPH: od 810 Kč

  Cena bez DPH: 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Capri Mini Stars obojek

  Capri Mini Stars obojek (HUNTER_7654_63385_63390_Still_16-lpr.jpg)

  Jemné a subtilní obojky Capri Mini Stars, ručně šité z měkké nappa kůže, probarvené do zářivých odstínů a zdobené hvězdičkami, zajistí pohodlí a podtrhnou osobitost i nejmenších pejsků. Jemná kožená podšívka s oblými hranami je nejvyšší měrou ohleduplná ke kůži i srsti nositele, zatímco svrchní pohledová vrstva s patrnou strukturou dokládá, že váš pejsek má prostě styl. Uchycení hvězdiček je skryto mezi jednotlivé vrstvy kůže tak, aby nikdy nepřislo do kontaktu se srstí nositele. Dokonalá ukázka precizního ručního zpracování v podání HUNTER Germany.

  Cena s DPH: od 610 Kč

  Cena bez DPH: 504 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Tradition

  Obojek Tradition (47386_round_12.jpg)

  Cena s DPH: od 1 619 Kč

  Cena bez DPH: 1 338 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Rambo

  Obojek Rambo (20281_round_12.jpg)

  Cena s DPH: od 1 825 Kč

  Cena bez DPH: 1 508 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Basic

  Obojek Basic (60000_Still.jpg)

  HUNTER Basic je odolný a robustní obojek se svrškem z kvalitní hovězí usně nenáročné na údržbu a s podšívkou z praktické umělé kůže, pro komfort pejska prošité do oblých lemů. Nabízíme jej v pěti barvách v široké škále velikostí, takže ať máte pejska strakatého nebo jednobarevného, můžete mu dopřát kvalitu ručně šitého obojku HUNTER Germany.

  Cena s DPH: od 355 Kč

  Cena bez DPH: 293 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Basic Rivellino

  Obojek Basic Rivellino (HUNTER_7635_60067_60075_63335_still_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 1 215 Kč

  Cena bez DPH: 1 004 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Basic Rom obojek

  Basic Rom obojek (61771_61777_Still_14.jpg)

  Cena s DPH: od 1 419 Kč

  Cena bez DPH: 1 173 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Bombay obojek

  Bombay obojek (61875_61879_still_14.jpg)

  Cena s DPH: od 945 Kč

  Cena bez DPH: 781 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Neopren Vario Plus obojek

  Neopren Vario Plus obojek (HUNTER_7640_62172_62170_62174_62173_62171_62169_63963_63971_63979_63987_still_16-lpr.jpg)

  Typická inovace HUNTER. V obojku Neopren Vario Plus se snoubí odolnost nylonového obojku s pohodlím neoprenu. Obojek tak je velice lehký, příjemný na dotyk a ohleduplný k srsti a kůži pejska. Snadné zapínání na plastovou přezku v žádném případě nesnižuje odolnost obojku v tahu i trhu díky konstrukci pull-relief, která tlak na přezku zcela eliminuje. Neopren Vario Plus je skvělý obojek pro malé i velké psy na procházky po městě i koupání v řece.

  Cena s DPH: od 449 Kč

  Cena bez DPH: 371 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Convenience obojek

  Convenience obojek (HUNTER_convenience.jpg)

  Cena s DPH: od 219 Kč

  Cena bez DPH: 181 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Convenience Comfort obojek

  Convenience Comfort obojek (conv_comf.jpg)

  Pohodlný a propracovaný moderní obojek. Obojek Convenience Comfort spojuje moderní high-tech materiály s požadavky na bezpečnost a komfort vašeho mazlíčka. Pásek je vyroben z pružného polymeru, který se v několika vrstvách nanáší na polyamidovou síťovinu, která mu propůjčuje extrémní pevnost v tahu i trhu. O nejvyšší míru pohodlí se stará bezúdržbová a měkká podšívka z neoprenu.

  Cena s DPH: od 485 Kč

  Cena bez DPH: 401 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Canadian Elk

  Obojek Canadian Elk (canandianelk.jpg)

  Cena s DPH: od 1 215 Kč

  Cena bez DPH: 1 004 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Crystal Line Petit

  Obojek Crystal Line Petit (HUNTER_331_60178_Still-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 1 079 Kč

  Cena bez DPH: 892 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Crystal Line Petit Elk

  Obojek Crystal Line Petit Elk (HUNTER_332_60169_Still-lpr.jpg)

  Malý hrdý pejsek s třpytícím se klenotem kolem krku. Může to být váš pyšný pes! Kožený, ručně šitý obojek Crystal Line Petit Elk z nejjemnější losí kůže je zdoben výraznými krystaly Swarovski, uspořádanými v jedné řadě. Dostupný v černé a krémové barvě, s malým a lehkým „D“ kroužkem na zapínání a drobnou přezkou pro malá psí plemena.

  Cena s DPH: od 1 079 Kč

  Cena bez DPH: 892 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Diamond Petit

  Obojek Diamond Petit (HUNTER_6955_47723_47735_47717_47726_47720_still_16-lpr.jpg)

  Diamanty na obojku? A proč ne! Obojek pro malé pejsky HUNTER Diamond Petit je ručně šit z nejlepší jemné a elastické hovězí nappa kůže, příjemné na dotek. Díky speciální technologii barvení si uchovává trvale přirozený vzhled a je dostupný v mnoha odstínech. Zdobení křišťály Swarowski Elements, které jsou zasazovány mezi jednotlivé vrstvy kůže, jen podtrhuje exkluzivní vyznění produktu i osobnosti pejska, který je jeho nositelem.

  Cena s DPH: od 810 Kč

  Cena bez DPH: 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Obojek Diamond Petit Elk

  Obojek Diamond Petit Elk (HUNTER_7636_60157_60154_63610_63616_still_16-lpr.jpg)

  Pravý klenot z nejjemnější losí kůže a křišťálů. Ručně šitý kožený obojek Diamond Petit Elk pro malé mazlíčky je zdobený krystaly Swarovski Element uspořádanými do dvou řad. Drobná přezka i malý "D" kroužek reflektují velikost nositelů těchto vzácných obojků a nechávají vyniknout kráse přírodního materiálu i záři syntetických broušených kamenů.

  Cena s DPH: od 1 015 Kč

  Cena bez DPH: 839 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Ecco Sport Nicky

  Obojek Ecco Sport Nicky (91120_12.jpg)

  Cena s DPH: od 210 Kč

  Cena bez DPH: 174 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Freestyle polostahovací obojek

  Freestyle polostahovací obojek (HUNTER_7907_42242_46487_39110_43663_46523_42236_46505_39100_61524_47858_Still_16-lpr.jpg)

  Obstojí při procházkách za slunného dne i v deštivém počasí. Tréninkový polostahovací obojek HUNTER Freestyle, s nastavitelnou sponou vymezení volnosti, je vyroben z extrémně odolného a lehkého polyamidového lana, vyztuženého polyamidovým jádrem. Všestranný a na dotyk velice příjemný obojek nabízíme v široké paletě barev a velikostí, pro bernardýna i jezevčíka. Sofistikovanost produktu podtrhují koncovky šité v robustní hovězí usni.

  Cena s DPH: od 410 Kč

  Cena bez DPH: 339 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Polostahovací obojek Neon Freestyle

  Polostahovací obojek Neon Freestyle (61700_13.jpg)

  Polostahovací obojek Freestyle neon s mimořádně stabilním stop kroužkem pro individuální nastavení je vyroben z extrémně silného nylonového lana, vyztuženého polyamidovým jádrem, které je navzdory své odolnosti i příjemné do ruky. Kulaté lanko je šetrné k srsti i kůži vašeho mazlíčka. Jasné neónové barvy jsou nejen trendy, ale slouží i jako barvy signální a zvyšují viditelnost psa při pohybu v přírodě. Precizní provedení HUNTER podtrhují koncovky šité v hovězí kůži.

  Cena s DPH: od 449 Kč

  Cena bez DPH: 371 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Hunting Comfort

  Obojek Hunting Comfort (HUNTER_7671_63885_63893_63877_Still_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 1 955 Kč

  Cena bez DPH: 1 616 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Krazy Rose Vario Basic Alu-Strong

  Obojek Krazy Rose Vario Basic Alu-Strong (47617_11.jpg)

  Cena s DPH: od 449 Kč

  Cena bez DPH: 371 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Krazy Zigzag Vario Basic Alu-Strong

  Obojek Krazy Zigzag Vario Basic Alu-Strong (47635_11.jpg)

  Cena s DPH: od 449 Kč

  Cena bez DPH: 371 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Svítící LED obojek Yukon

  Svítící LED obojek Yukon (HUNTER_6172_92353_15-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 275 Kč

  Cena bez DPH: 227 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Madeira obojek

  Madeira obojek (61901_61905_Still_14.jpg)

  Cena s DPH: od 810 Kč

  Cena bez DPH: 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Maui Vario Plus obojek

  Maui Vario Plus obojek (HUNTER_6458_92696_92704_92688_92692_92700_Still_15-lpr.jpg)

  Havajské pláže, azurové moře a relaxace pod palmami, to je nová kolekce MAUI! Obojek MAUI VARIO PLUS je vyroben z polyesterové síťoviny s měkkou vycpávkou a zpevňujícím nylonovým páskem. Je robustní, konstrukčně odolný vůči tahu i trhu a vhodný pro veškeré aktivity i za nežádoucího počasí. Integrovaná přezka umožňuje plynulé nastavení, zapínání je s pojistkou proti rozepnutí nebo prasknutí. Pláž, park, nebo hory - s tímto obojkem je váš čtyřnohý kamarád perfektně vybaven na veškerá outdoorová dobrodružství.

  Cena s DPH: od 355 Kč

  Cena bez DPH: 293 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Modern Art Neon

  Obojek Modern Art Neon (HUNTER_3228_92311_92315_Still_13-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 235 Kč

  Cena bez DPH: 194 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Modern Art Luxus

  Obojek Modern Art Luxus (HUNTER_7631_70225_70327_70226_70326_still_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 610 Kč

  Cena bez DPH: 504 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Modern Art Deluxe

  Obojek Modern Art Deluxe (HUNTER_3188_99036_round_14-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 879 Kč

  Cena bez DPH: 726 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Rocky Petit

  Obojek Rocky Petit (71254_Still.jpg)

  Cena s DPH: od 810 Kč

  Cena bez DPH: 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Round & Soft Petit Elk

  Obojek Round & Soft Petit Elk (61658_round_13.jpg)

  Cena s DPH: od 745 Kč

  Cena bez DPH: 616 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Sioux

  Obojek Sioux (HUNTER_3691_41609_round_13-lpr.jpg)

  Stylový drsňácký obojek pro větší psy, HUNTER Sioux, s aplikacemi v podobě indiánských motivů je ušit z odolné a příjemné přírodní usně, která obstojí i v zátěži. Samozřejmě je opatřen měkkou koženou podšívkou, šitou do kulatých hran, která zvyšují bezpečí i komfort pejska.

  Cena s DPH: od 1 419 Kč

  Cena bez DPH: 1 173 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Softie Athen obojek

  Softie Athen obojek (61598_round_14.jpg)

  Cena s DPH: od 745 Kč

  Cena bez DPH: 616 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Softie Deluxe obojek

  Softie Deluxe obojek (HUNTER_351_47576_Still-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 810 Kč

  Cena bez DPH: 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Softie obojek

  Softie obojek (softie.jpg)

  Obojek Softie z umělé kůže je efektní a praktický. Materiál umožňuje jeho barvení do odstínů, které jsou u přírodní kůže nedosažitelné. Pohledová svrchní vrstva je z imitace nubuku a působí tak velice jemně. Výrazně vynikne precizní provedení švů.

  Cena s DPH: od 539 Kč

  Cena bez DPH: 445 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Softie Stars obojek

  Softie Stars obojek (60243_round_12.jpg)

  Cena s DPH: od 1 549 Kč

  Cena bez DPH: 1 280 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Softie Triluxe obojek

  Softie Triluxe obojek (HUNTER_350_47583_Still-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 1 285 Kč

  Cena bez DPH: 1 062 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Stahovací obojek Round & Soft Elk

  Stahovací obojek Round & Soft Elk (HUNTER_7638_61170_61457_41657_61658_44872_61653_still_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 1 215 Kč

  Cena bez DPH: 1 004 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Tiny Petit

  Obojek Tiny Petit (46410_Still.jpg)

  Cena s DPH: od 410 Kč

  Cena bez DPH: 339 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Vario Basic

  Obojek Vario Basic (46651_12.jpg)

  Cena s DPH: od 175 Kč

  Cena bez DPH: 145 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Vario Basic Puppy

  Obojek Vario Basic Puppy (42460_10.jpg)

  Cena s DPH: od 175 Kč

  Cena bez DPH: 145 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Retriever Freestyle výcvikové vodítko s obojkem

  Retriever Freestyle výcvikové vodítko s obojkem (46538_12.jpg)

  Vodítko s obojkem v jednom. Retriever Freestyle je ikonický produkt návrhářů HUNTER, ideální pro výcvik i venčení vychovaného pejska. Pevné polyamidové lano s vnitřní výztuží vydrží nápor i intenzivního tréninku a dává psovodovi do rukou velmi účinný nástroj. Obvod obojku s tolerancí volnosti si posuvnou sponou a pojistkou nastavíte na požadovanou velikost, takže obojek funguje jako polostahovací. Posuvnou přezkou si můžete nastavit délku vodítka tak, že je můžete nejen držet v ruce, ale nosit i napříč přes hrudník k protilehlému boku, u něhož má pejsek jít. Ruce tak zůstávají volné.

  Cena s DPH: od 945 Kč

  Cena bez DPH: 781 Kč

  Koupit

  Detail produktu

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše