Pelechy a pelíšky pro psy

Značka HUNTER klade velké nároky na kvalitu a ekologickou nezávadnost
svých výrobků. Téměř všechny psí pelíšky lze prát v pračce a jsou tudíž snadno
udržovatelné. Kreativita je především patrná v oblasti výrobků HUNTER s vlastním
moderním designem. Mladí návrháři neustále uvádějí do praxe
nové nápady a koncepce a vytvářejí tak komplexní sortiment
zaručeně pohodlných pelechů pro malé i velké psy.

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše

Řadit podle:

 • Liverpool pohovka

  Liverpool pohovka (HUNTER_7798_64350_001_image_16-lpr.jpg)

  Dokonale měkký pelíšek, který vypadá jako z kůže, ale z kůže není (ta by byla pro naše pejsky příliš tvrdá). Pohovka pro psy HUNTER Liverpool - ztělesnění stylu a pohodlí. Hygienický a praktický polyester s měkkou povrchovou úpravou imitující starou kůži, bohatá výplň polštářku i boků, polštář potažený velice jemným froté... Co víc si může pejsek i jeho majitel přát?

  Cena s DPH: od 1 349 Kč

  Cena bez DPH: 1 115 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Binz pohovka

  Binz pohovka (HUNTER_7821_64515_001_image_16-lpr.jpg)

  Pelíšek HUNTER Binz vrací do vašeho domova vzpomínky na letní rošťačení u vody. Páníčky potěší svým designem a pejska pohodlím a pocitem soukromí. Je pohodlný a měkký díky bohaté výplni, se zvýšenými okraji, aby měl pejsek klid a mohl se náležitě uvelebit. Polštář je oboustranný a, stejně jako zbytek pelíšku, je opatřen zipem, takže lze výplň snadno vyndat a potah v případě potřeby vyprat. Bavlněný potah je pro dokonalou hygienu a komfort pejska opatřen vrstvou Bionic Finish C6 (zabraňuje vstřebávání nečistot a vlhkosti ze srsti) a Silver Plus (brání množení bakterií). Boky i polštář jsou plněny polyesterovou vlnou.

  Cena s DPH: od 5 099 Kč

  Cena bez DPH: 4 214 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Binz polštář

  Binz polštář (HUNTER_7820_64513_001_image_16-lpr.jpg)

  Pohodlný psí polštář - pelíšek HUNTER Binz vrací do vašeho domova vzpomínky na letní rošťačení u vody. Páníčky potěší svým designem a pejska vysokou mírou komfortu. Je pohodlný a měkký díky velmi bohaté bohaté výplni. Oboustranný polštář je opatřen zipem, takže lze výplň snadno vyndat a potah v případě potřeby vyprat. Bavlněný potah je pro dokonalou hygienu a komfort pejska opatřen vrstvou Bionic Finish C6 (zabraňuje vstřebávání nečistot a vlhkosti ze srsti) a Silver Plus (brání množení bakterií). A pokud si pro svého mazlíčka vyberete pohovku Binz, dokážete si představit dokonalejší sladěnou dekoraci pro své sofa, než je právě tento polštář?

  Cena s DPH: od 2 695 Kč

  Cena bez DPH: 2 227 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Binz psí deka

  Binz psí deka (HUNTER_7822_64518_001_image_16-lpr.jpg)

  Stylová, pohodlná a praktická deka BINZ pro psy, s motivem jachtařského klubu. Pokud se chystáte na cesty nebo na výlet, bude mít pejsek "své" místo a pelíšek vždy s sebou. Ve skladné a chytře řešené podobě. V hotelu, v autě, na chatě, při pikniku v parku nebo u vody. Bavlněný potah deky je ošetřen vrstvami SILVERPLUS® a BIONIC FINISH® C6, takže textilie nepřijímá vlhkost a nečistoty a nepomnožují se na ní bakterie. A kdyby se deka přeci jen ušpinila, lze jí vyprat v pračce na 30 °C. O pohodlí pejska se stará bohatá polyesterová vycpávka.

  Cena s DPH: od 1 615 Kč

  Cena bez DPH: 1 335 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Aarhus pelíšek

  Aarhus pelíšek (8967_64533_001_image_16-lpr.jpg)

  Dokonalý pelíšek HUNTER Aarhus dává jasně najevo, kdo je doma za hvězdu. Bavlněný potah ošetřený Bionic Finish C6 (zabraňuje vstřebávání nečistot a vlhkosti ze srsti) a Silver Plus (brání množení bakterií) je příjemný na dotyk a svému uživateli poskytuje dokonalý komfort a bezpečí. Bavlněný potah je pro dokonalou hygienu a komfort pejska opatřen vrstvou Bionic Finish C6 (zabraňuje vstřebávání nečistot a vlhkosti ze srsti) a Silver Plus (brání množení bakterií). Boky i oboustranný polštář jsou plněny polyesterovou vlnou. Výplň lze díky zipům snadno vyjmout a pelíšek v případě potřeby i vyprat.

  Cena s DPH: od 5 099 Kč

  Cena bez DPH: 4 214 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Aarhus psí deka

  Aarhus psí deka (HUNTER_7824_64536_001_image_16-lpr.jpg)

  Pohodlná a praktická deka Aarhus pro psy . Ideální řešení, když se svým pejskem vyrazíte na cesty nebo na výlet. Ztělesňuje pro něj jeho místo v hotelu, v kanceláři, na chatě, v autě (kde navíc ochrání sedačky před chlupy) i na pikniku v parku. O psí pohodlí se stará měkká vycpávka z polyesteru, bavlněný potah deky je navíc ošetřen vrstvami SILVERPLUS® a BIONIC FINISH® C6, které zabraňují pomnožování bakterií a pohlcování vlhka a nečistot do tkaniny.

  Cena s DPH: od 1 615 Kč

  Cena bez DPH: 1 335 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • List pohovka

  List pohovka (list_pohovka.jpg)

  Luxusní pelíšek List bude dělat radost nejen svému pejskovi, ale i jeho páníčkovi. Je pohodlný a měkký, se zvýšenými okraji pro pejskovo soukromí a klid. Páníčky potěší svým designem a praktickým provedením. Polštář je oboustranný, s potahem na zip a lze jej tak snadno vyprat. Lanové rukojeti na bocích usnadní přenos pelíšku v případě, že má svého pejska následovat po bytě nebo na prázdniny na chatu. Bavlněný potah je pro dokonalou hygienu a komfort pejska opatřen vrstvou Bionic Finish C6 (zabraňuje vstřebávání nečistot a vlhkosti ze srsti) a Silver Plus (brání množení bakterií). Boky i polštář jsou plněny polyesterovou vlnou.

  Cena s DPH: od 3 749 Kč

  Cena bez DPH: 3 098 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • List psí deka

  List psí deka (list_deka.jpg)

  Stylová deka List pro psy, s bavlněným potahem ošetřeným vrstvami SILVERPLUS® a BIONIC FINISH® C6, které brání množení bakterií a pronikání vlhkosti a nečistot do tkaniny a bohatou polyesterovou vycpávkou. Z jedné strany hladká, s potiskem, druhá strana s hebkým plyšem, když se chce pejsek zachumlat. Skvělé řešení, když chcete pejskovi vymezit jeho místo na vaší sedačce, v autě, v kanceláři nebo při cestách.

  Cena s DPH: od 1 615 Kč

  Cena bez DPH: 1 335 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Niblum pohovka

  Niblum pohovka (7491_64527_16_2-lpr.jpg)

  Psí pohovka Niblum udělá radost pejskovi i vám. Pejsek se v ní bude cítit skvěle, protože vysoký měkký polštář a zvýšené okraje mu umožní se správně zavrtat a "slisovat" do jeho oblíbené polohy a vy budete mít dobrý pocit nejen ze psího pohodlí, ale i krásného designu pelíšku s dekorem kotviček. Polštář Niblum je oboustranný, s potahem na zip, proto jej můžete snadno vyprat. Bavlněný potah celého pelíšku je pro dokonalou hygienu a komfort pejska opatřen vrstvou Bionic Finish C6 (zabraňuje vstřebávání nečistot a vlhkosti ze srsti) a Silver Plus (brání množení bakterií). Boky i polštář jsou plněny polyesterovou vlnou.

  Cena s DPH: od 2 155 Kč

  Cena bez DPH: 1 781 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Ricarda M. pohovka

  Ricarda M. pohovka (63031_15-lpr.jpg)

  Luxusní pelíšek pro pejsky, kteří oceňují maximální pohodlí a stylovost. Měkký potah působí na dotyk jako semiš a pro dokonalou hygienu a pohodlí pejska je opatřen povrchovou vrstvou Bionic Finish C6 (zabraňuje vstřebávání nečistot a vlhkosti ze srsti) a Silver Plus (brání množení bakterií). Boky a vyjímatelný polštář jsou plněny polyesterovou vlnou. Dokonalého designu pohovky je dosaženo zlatou výšivkou.

  Cena s DPH: od 2 695 Kč

  Cena bez DPH: 2 227 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Midlum pohovka

  Midlum pohovka (HUNTER_7488_64521_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 2 155 Kč

  Cena bez DPH: 1 781 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Midlum polštář

  Midlum polštář (HUNTER_8884_64519_image_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 1 885 Kč

  Cena bez DPH: 1 558 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Midlum deka

  Midlum deka (HUNTER_7489_64524_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 1 615 Kč

  Cena bez DPH: 1 335 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Air Bed Gladstone matrace

  Air Bed Gladstone matrace (61949_14.jpg)

  Funkční matrace Gladsone představuje nejvyšší level v kategorii funkčních pelíšků. Výplň tvoří elastomer ethylenvinylacetát, který je vysoce prodyšný, hygienický a přiměřeně poddajný, díky čemuž poskytuje psímu tělu náležitou oporu bez ohledu na jeho velikost nebo hmotnost. Gladstone je skvělým pelíškem pro starší pejsky, pejsky s alergiemi nebo ortopedické pacienty. Pozitivní zdravotní aspekty používání matrace zvyšuje potah s vodoodpudivou a bakteriostatickou úpravou BIONIC FINISH® C6 a SILVERPLUS®.

  Cena s DPH: od 2 229 Kč

  Cena bez DPH: 1 842 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Astana pelíšek

  Astana pelíšek (HUNTER_1060_61923_image_14-lpr.jpg)

  Dokonalý psí pelíšek. Astana, s klasickým kostkovaným vzorem, kožešinkovými okraji a oboustranným polštářem (jedna strana potahu umělá kožešina, druhá strana kostka) je psí postýlkou snů. V zimě se zavrtají do teplé a příjemné kožešiny, v létě si oddychnou na chladivé bavlně. Páníčci ocení její krásu i to, že Astanu v případě potřeby snadno rozloží a vyperou v pračce.

  Cena s DPH: od 1 955 Kč

  Cena bez DPH: 1 616 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Boston pohovka

  Boston pohovka (HUNTER_971_61429_image_01_13-lpr.jpg)

  Krásný a velmi pohodlný pelíšek Boston, dostupný v široké škále barev, jehož čistý design vždy dá vyniknout svému hrdému chlupatému majiteli. Plně rozložitelný (na zipy) pro případné praní, oboustranný polštář s chladnější a teplejší stranou, potah z příjemného měkkého mikrovlákna. Dokonale promyšlený a precizně zpracovaný pelíšek HUNTER.

  Cena s DPH: od 1 349 Kč

  Cena bez DPH: 1 115 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Gent Antibakteriell pelíšek

  Gent Antibakteriell pelíšek (61813_14.jpg)

  Cena s DPH: od 2 695 Kč

  Cena bez DPH: 2 227 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Gent Antibakteriell matrace

  Gent Antibakteriell matrace (HUNTER_1027_61804_61800_61802_61798_image_14-lpr.jpg)

  Matrace Gent Antibakteriell - hvězda mezi funkčními pelíšky HUNTER. Díky povrchové úpravě BIONIC FINISH® C6, která zabraňuje vstřebávání vody, mastnoty a nečistot a technologií SILVERPLUS® s bakteriostatickými účinky je ideální volbou nejen pro citlivé pejsky s kožními problémy. Bohatá výplň se stará o pejskovo pohodlí a dobrý pocit.

  Cena s DPH: od 1 149 Kč

  Cena bez DPH: 950 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Grimstad pohovka

  Grimstad pohovka (HUNTER_6389_62416_15-lpr.jpg)

  Grimstad je psí pohovka v moderních barvách, kterou si váš čtyřnohý kamarád jednoduše zamiluje a ona se mu odmění tím, že mu bude dokonale sloužit celý život. Je pevná a odolná vůči vlivům prostředí, nerozhází ji ani nějaký ten deštík na zahradě nebo v kotci. Zároveň nic neslevuje na pohodlí svého majitele. Velký, bohatě vycpaný vyjímatelný polštář se zipy lze snadno rozložit a vyprat, poutka na bocích podtrhují stylovost a usnadní vám manipulaci a výrazné logo HUNTER dává všem najevo, že VY chcete pro svého mazlíčka to nejlepší.

  Cena s DPH: od 2 399 Kč

  Cena bez DPH: 1 983 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Grizzly pohovka

  Grizzly pohovka (60865_12.jpg)

  Cena s DPH: od 2 945 Kč

  Cena bez DPH: 2 434 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Kiruna pohovka

  Kiruna pohovka (HUNTER_6437_62546_image_001_15-lpr.jpg)

  Dopřejte svému mazlíčkovi dokonalý komfort. Hřejivý pelíšek Kiruna je určen především menším pejskům (ale i kočičkám). Ti se v něm budou cítit bezpečně a útulně díky vysokým bokům a plyšovému vnitřku.

  Cena s DPH: od 1 349 Kč

  Cena bez DPH: 1 115 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Livingston pohovka

  Livingston pohovka (HUNTER_2640_60862_17-lpr.jpg)

  Nejoblíbenější pelíšek HUNTER - Living - se dočkal skvělého faceliftu a je z něj HUNTER Livingston! Opravdu poctivý a pohodlný pelíšek z vylepšeného příjemného a odolného materiálu, s praktickými, pohodlnými a ještě bohatšími vycpávkami z hygienického polyesteru, nyní zdobí i výšivka loga HUNTER na čelní straně. Livingston znamená maximální pohodlí pro vašeho pejska a opravdu snadnou péči a údržbu pro vás.

  Cena s DPH: od 2 695 Kč

  Cena bez DPH: 2 227 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • University deka

  University deka (61391_13.jpg)

  Cena s DPH: od 1 079 Kč

  Cena bez DPH: 892 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • University pohovka

  University pohovka (61388_02_13.jpg)

  HUNTER University. Ikonická pohovovka pro psy, kterou jejich majitelé dávají najevo, že blaho jejich mazlíčka je jejich prioritou. Hygienická a příjemná tkanina, bohatá vycpávka boků i polštáře, stylové nášivky podtrhující luxusnost pelíšku, to vše říká, že zde odpočívá pejsek, který patří do klubu vyvolených. Boky pelíšku jsou z příjemného plyše, oboustranný polštář je na jedné straně také plyšový, na druhé hladký. Z pelíšku lze díky zipům snadno vyjmout výplň a potah vyprat v pračce.

  Cena s DPH: od 1 889 Kč

  Cena bez DPH: 1 561 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Vancouver pohovka

  Vancouver pohovka (61414_02_13.jpg)

  Cena s DPH: od 2 498 Kč

  Cena bez DPH: 2 064 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Pohovka Teo Letec

  Pohovka Teo Letec (71056.2.jpg)

  To byly časy, když malý buldoček Teo vzlétal se svým dvouplošníkem k vyhlídkovým letům kolem Paříže. Roztočit vrtuli a hurá do vzduchu. Šála a kukla s brýlemi, toť všeho, čeho nám třeba. Mementem odvahy a průkopnického nadšení je právě pohovka Teo Letec alias Aviateur.

  Cena s DPH: od 1 969 Kč

  Cena bez DPH: 1 627 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Pohovka Teo Reportér

  Pohovka Teo Reportér (71055.5.jpg)

  Pohodlná psí pohovka s měkkým polštářem, na němž figuruje Teo Jasmin coby reportér. Pelíšek pro všechny pejsky se sklony žurnalistice nebo se smyslem po humor. Polštářek je oboustranný, takže pokud čekáte konzervativní návštěvu, můžete jej otočit na druhou stranu s neutrálním motivem.

  Cena s DPH: od 1 469 Kč

  Cena bez DPH: 1 214 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Pohovka Teo v Avoriaz

  Pohovka Teo v Avoriaz (71055.3.jpg)

  Když se Teo Jasmin vydá do horského letoviska Avoriaz, není pochyb o tom, že bude hvězdou sjezdovky. Svetřík, kulíšek i šála mu sluší přímo pekelně. O skákání v závějích, běhání za sněhovými koulemi i značkování sněhuláků teď mohou snít všichni pejsci - v pohodlném pelíšku Teo v Avoriaz.

  Cena s DPH: od 1 469 Kč

  Cena bez DPH: 1 214 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Pohovka Teo Záchranář

  Pohovka Teo Záchranář (71056.6.jpg)

  Pohodlná psí pohovka s měkkým polštářem s vyobrazením Teo Jasmina jako záchranáře. Takový luxusní pelíšek zaručuje klidný spánek každé psí slečně. A kdyby snad čekala návštěvu potenciálního ženicha, může polštář obrátit na druhou stranu s neutrálním motivem.

  Cena s DPH: od 1 969 Kč

  Cena bez DPH: 1 627 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Milo psí postýlka

  Milo psí postýlka (HUNTER_7819_64495_001_image_16-lpr.jpg)

  Solidní a odolná oboustranná postýlka pro velké pejsky. Pelech HUNTER Milo je pevný, hygienický, snadno se udržuje a obstojí, i kdyby byl obydlen smečkou vlků. Přitom nic neztrácí na vysoké dávce pohodlí a praktičnosti. Stane-li se malá nehoda, potah snadno sejmete díky zapínání na zip a vyperete.

  Cena s DPH: od 1 349 Kč

  Cena bez DPH: 1 115 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Astana pelíšek pro kočky a psy

  Astana pelíšek pro kočky a psy (HUNTER_7783_63962_002_image_16-lpr.jpg)

  Kolekce HUNTER Astana s typickým kostkovaným dezénem už svými přednostmi přesvědčila mnoho psích i kočičích uživatelů pohovkami, dekami i kukaněmi. Nyní představujeme kulatý pelíšek Astana pro kočky a malé pejsky, jehož střed tvoří oboustranný polštář s bohatou výplní pro co nejpohodlnější odpočinek. Z jedné strany je potažen umělou kožešinou, kterou mazlíčci ocení, když se potřebují zachumlat a zahřát, potah druhé strany tvoří čistá bavlna. Lem pelíšku je z umělé kožešiny pro měkké opření hlavičky při pozorování okolí.

  Cena s DPH: od 1 885 Kč

  Cena bez DPH: 1 558 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Cestovní deka Kanada

  Cestovní deka Kanada (HUNTER_7801_64365_001_image_16-lpr.jpg)

  Praktická oboustranná cestovní deka Kanada, kterou pro snadnou přepravu srolujete a zajistíte našitými pásky. Vašemu pejskovi skvěle poslouží v autě, na pláži, na túře v horách, v hotelu, prostě kdekoli, kam se spolu vydáte. Strana s potiskem je z bavlny, druhá s umělým polyesterovým plyšem. A když se deka pejskovi ušpiní, je samozřejmě možné ji vyprat v pračce na 30 °C.

  Cena s DPH: od 1 885 Kč

  Cena bez DPH: 1 558 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše