Psí blog - Zima 2014

27.2.2015, HUNTER - just your friend....

Psí pásy do auta: Bezpečnost až na prvním místě

Neposedí chvilku na místě nebo je naopak při cestě autem naprosto klidný? Nezáleží. Pás do auta potřebují všichni pejsci!

Číst dále

22.2.2015, HUNTER - just your friend....

Jak zabavit psa: Hračky na doma

Znuděný pes vám dokáže udělat doma hotové peklo. Rozkousané boty, strhané tapety, vyžraný odpadkový koš, to je jen zlomek aktivit, kterými se neklidný pes snaží osamocen v bytě zabavit. Máme pro vás tipy, jak strhnout psí pozornost k předmětu, který je ke zničení předurčen.

Číst dále

15.2.2015, HUNTER - just your friend....

Jak vybrat bundičku pro psa

Letošní zima snad jako kdyby si dělala, co chce. Střídavě zamrzají silnice a taje sníh, venkovní teploměr lítá nahoru a dolu. Toto nevyzpytatelné počasí se podepisuje nejen na zdraví lidí, ale nastydnout může i váš pes. Přečtěte si, jak správně vybrat bundičku pro pejska a ochránit ho tak před nepříjemným prochladnutím.

Číst dále

2.2.2015, HUNTER - just your friend....

Akce PetBook a bez mála 60 000 Kč vaší pomoci. Děkujeme

Máme báječné zákazníky, kterých si moc vážíme. Společnými silami se nám podařilo udělat radost nejednomu opuštěnému pejskovi a kočičce. Jak dopadla naše vánoční akce PetBook? Dozvíte se v článku.

Číst dále

1.12.2014, Hunter - Just your friend...

Pomozte nám pomáhat

V posledních dnech máme napilno. Dodělali jsme nový web, otevřeli jsme prodejnu v Bratislavě, pustili jsme se do spolupráce s organizací NE množírnám a vlastním projektem Pet Book pomáháme pejskům v útulcích. Více o tom, jak se zapojit, čtěte v článku.

Číst dále