Jak zabavit psa: Hračky na doma

22.2.2015, HUNTER - just your friend....

Znuděný pes vám dokáže udělat doma hotové peklo. Rozkousané boty, strhané tapety, vyžraný odpadkový koš, to je jen zlomek aktivit, kterými se neklidný pes snaží osamocen v bytě zabavit. Máme pro vás tipy, jak strhnout psí pozornost k předmětu, který je ke zničení předurčen.

Hračka Plushy

Zelené příšerky připomínající kočku, žábu nebo psa jsou k cupování jako stvořené. Nechte pejska rozhodnout se, jestli si z hračky udělá parťáka do pelíšku nebo nepřítele s verdiktem likvidace. 

plushy.jpg

Plushy zvířátka

 

Hračka Skibby

Mýval, liška nebo skunk jsou vyrobeni z bavlny, plněni polyesterem a lze je prát v pračce na 30°C. Pejskovi zajistí zábavu na dlouhé hodiny.

skibby.jpg

Skibby

 

Hračka Canvas

Pes, lev a hroch z řady Canvas se pyšní vysokou odolností i při mimořádné zátěži. Tahání, škubání, žvýkání a cupování zvládají bez mrknutí oka. Hračky jsou veliké 30 cm.

canvas.jpg

Canvas

 

Hračky našich psích fanoušků na Facebooku

Alžběta Budová nám poslala fotku svojí fenky Miley s Krokoušem, kterého vyhrála u nás v soutěži. Miley je prý na likvidaci hraček profík, tak schválně, jak dlouho to Kroky vydrží :)

krokodyl.jpg

Krokodýl

  

Boženka Kateřiny Chlíbkové vytušila zásilku adresovanou přímo jí, vedrala se do krabice a s vítězoslavným pocitem ulovila opičku ještě i s cedulkou :)

opicka.jpg

Opička

 

  

Hyperaktivního francouzského buldočka Arnošta od Terezy Kozákové unaví máloco. Precizně provedený tenisový servis je ale sázka na jistotu!

tenis.jpg

Tenisová kostička

 

Hrajte si a dovádějte, okusujte a cupujte, skotačte a blázněte.

 

S láskou

Váš Hunter <3