Psí blog - Zima 2015

12.1.2016, Hunter

TOP 2015

Sestavili jsme žebříček těch nejprodávanějších produktů v loňském roce. Mrkněte, co se nejraději nosilo, z čeho nejvíc chutnalo a na čem se nejsladčeji spalo.

Číst dále

7.1.2016, Hunter

6 nejdůležitějších otázek před pořízením pejska

Vánoční sentimentální čas svádí k tomu, že můžeme podlehnout neuváženým pohnutkám. Jedním z nich je i spontánní pořízení pejska. Takový pejsek je ale závazkem na 10 – 15 let, proto je potřeba rozhodnutí pečlivě promyslet. Jste na pejska připraveni? Odpovězte si upřímně na těchto 6 otázek.

Číst dále

16.12.2015, Hunter

5 důvodů, proč byste měli chtít být svým vlastním psem

V životě páníčka občas nastanou chvíle, kdy si nebude přát nic jiného než být svým vlastním psem. Tohle jsou přesně ty okamžiky, při kterých vás ta myšlenka nejspíš napadne.

Číst dále

14.12.2015, Hunter

Otevřeli jsme pobočku HUNTER v Miami

S velikou radostí oznamujeme, že jsme otevřeli novou pobočku až v daleké Floridě. Našemu americkému týmu HUNTER – Just Your Friend přejeme mnoho štěstí a spoustu spokojených HUNTER fanoušků.

Číst dále

8.12.2015, Hunter

Zimní HUNTER kolekce. Novinky, které musíte mít

Právě nám dorazila fungl nová kolekce HUNTER – zima 2015. Jsou to naprosto úžasné kousky. Poctivá ruční práce, na dotek hrozně příjemné a krásně voní. Představujeme vám náš TOP výběr. Berte to jako inspiraci na Vánoce ;)

Číst dále

3.12.2015, Hunter

Na návštěvě v Dogpointu

Stavební práce na nově vznikajícím útulku Dogpoint se blíží ke konci. Nedávno jsme se do Malotic jeli podívat a vyvenčit pár chlupáčů

Číst dále