Zimní HUNTER kolekce. Novinky, které musíte mít

8.12.2015, Hunter

Právě nám dorazila fungl nová kolekce HUNTER – zima 2015. Jsou to naprosto úžasné kousky. Poctivá ruční práce, na dotek hrozně příjemné a krásně voní. Představujeme vám náš TOP výběr. Berte to jako inspiraci na Vánoce ;)

Zářivý Capri nově v růžové

Dlouho jste se po něm ptali, a tak jsme se rozhodli jej naskladnit. Naprosto nás dostává tento malinový odstín oblíbeného Capri obojku. Capri je vyroben z pravé kůže a poskytuje neobyčejný komfort při nošení. Kdybychom mohli, nosíme ho sami. Až tak moc je boží!

kolekce1.jpg 

 

Růžovka vás neuchvátila? Pak možná sáhnete po naší stálé Capri nabídce v krásných podzimních barvách.

kolekce2.png

 

 

 

Svítící LED obojky

Jak poznáte, že zima je definitivně tady? Když při ranním a odpoledním venčení svého psa venku nevidíte. Náš nový voděodolný svítící LED obojek Yukon vnese do vašich procházek nové světlo a svého pejska budete mít na dohled až na 500 metrů. Nabití obojku zvládnete jednoduše pomocí USB kabelu a na jedno nabití vydrží svítit 2 – 3 hodiny. Vybírat můžete z celkem pěti barev: oranžová, růžová, modrá, limetková, černá.

 kolekce3.jpg

 

Varianta obojku pro kočičky je dlouhá 18 – 34 cm a k dispozici v růžové a oranžové.

 

 

Silikonová podložka pod misky

Znáte to, pejsek se nahrne k misce a kolem najednou tak trochu bordýlek. Tahle silikonová podložka zmírní riziko potop na parketách a drobky po večeři jednoduše setřete. Praktická vychytávka, která navíc dobře vypadá!

kolekce4.jpg

 

Měkoučký pelíšek Gent s antibakteriálním ošetřením

Pelíšek je odolný proti vodě a špíně a je ošetřen technologií Silver-Plus a Bionic Finish C6. Povlak pelíšku se dá kompletně sundat a vyprat v pračce. Vašemu mazlíčkovi tak poskytuje nekonečné pohodlí a bezpečí při každodenním lenošení. Díky svému elegantnímu provedením se dá pelíšek Gent považovat za přímo designovou záležitost. A protože touha po vydatném odpočinku není omezena velikostí, máme nově v nabídce i pelíšek o velikosti L pro velké pejsky.

kolekce5.jpg

 

 

Preferuje váš pejsek tradiční styl? Mrkněte na variantu postýlka.

kolekce6.jpg 

 

Udělejte sobě i pejskovi radost některou z našich novinek. Proč? No protože si to zaslouží :)

 

S láskou

Váš HUNTER <3