5 důvodů, proč byste měli chtít být svým vlastním psem

16.12.2015, Hunter

V životě páníčka občas nastanou chvíle, kdy si nebude přát nic jiného než být svým vlastním psem. Tohle jsou přesně ty okamžiky, při kterých vás ta myšlenka nejspíš napadne.

Protože nemusí vstávat do práce

Nálada při vstávání má prakticky pouze dvě roviny, které se od sebe ovšem diametrálně odlišují. Když nemusíte a když musíte. U první možnosti si slastně užíváte pomalé převalování v přikrývkách, kdežto u možnosti druhé při zavírání dveří a odchodu do práce závistivě pozorujete svého psa a myslíte jenom na to, jak rádi byste si to s ním vyměnili.

Protože nemusí řešit, co si vezmou na sebe

Ve všem totiž vypadají fantasticky! Ať už je to tričko, svetřík nebo bundička. Vždycky za svůj outfit sklízí obdivné pochvaly.

5duvodu.png

 

Skvěle padnoucí svetřík je základem každého zimního šatníku.

 

Protože se můžou válet v chlupatém pelechu

Pořád. Každý den. Achjo. Co říct. Prostě závist!

 5duvodu2.jpg

Hladit tenhle pelíšek je jako ponořit se do obláčků.

Protože můžou nosit svítící věci, aniž by si někdo myslel, že utekli z technoparty

Přiznejme si to, i my bychom rádi nosili blikající věci jen tak. Ale ostýcháme se poutat na sebe pozornost. Kdežto pes si může pobíhat po venku se svítícím obojkem a nikoho ani nenapadne, že by se zbláznil.

5duvodu.jpg 

S tímhle obojkem vašeho pejska nikdo nepřehlédne.

Protože jim je jedno, co si ostatní myslí

Úplně v klidu se vykadí doprostřed chodníku, když kolem vás proudí davy lidí. Nemají problém s tím, že na zimu trochu přibrali a neřeší, proč by sousedce měl vadit jejich noční štěkot. Psům je zkrátka úplně fuk, co se všem honí hlavou. A my bychom se občas měli chovat stejně. Prostě neřešit.

 

Míň řešme maličkosti a víc si užívejme každý den s pejskem. Přejeme všem krásné Vánoce.

 

 

S láskou

Váš HUNTER <3