TOP 2015

12.1.2016, Hunter

Sestavili jsme žebříček těch nejprodávanějších produktů v loňském roce. Mrkněte, co se nejraději nosilo, z čeho nejvíc chutnalo a na čem se nejsladčeji spalo.

Švýcarák je evergreen

Náš klasický švýcarák jste si oblíbili a my máme radost, protože patří i k našim favoritům. Tento obojek je vyráběn ručně z organické kůže. Díky speciálnímu mazivu je úžasně jemný a krásně se leskne. Podšívka z jemné hovězí usně zajišťuje vašemu pejskovi maximálně komfortní nošení. Vydrží roky a je dostupný v barevných variantách černá, červená, hnědá a krémová.

top1.jpg 

 

V jednoduchosti je krása

Přímočarý a čistý design dělá z misek Colore krásný doplněk do domácnosti. Jsou pevné, odolné proti poškrábání a dlooouho vydrží. Hlavní část je vyrobena z melaminu a vyjímatelná miska z nerez oceli. Obě části misky můžou do myčky. Na výběr máme z 9 moderních barev.

top2.jpg 

 

 

Chlupáč

Kostkovaný vzor zvenku, chlupatý kožíšek uvnitř. Pelíšek Astana jste si loni vybrali jako svůj neoblíbenější. Byl vyroben z bavlny a polyesteru a díky zipům na okrajích lze celý povlak sejmout a šoupnout do pračky. Na výběr máme elegantní červenou a pohodovou hnědou.

top3.jpg 

 

Všem milým zákazníkům děkujeme za přízeň a budeme se těšit, co přinese společný rok 2016 :)

 top4.jpg

 

S láskou

Váš HUNTER <3