DOPŘEJTE SVÉMU PEJSKOVI KRÁLOVSKÝ SPÁNEK - podruhé

24.3.2016, Hunter - Just your friend...

Kvalitní odpočinek si zaslouží každý. A pro pejsky to platí dvojnásob, vždyť spánkem stráví dvakrát až třikrát víc času než my, lidé.

Pelíšek není pro pejska jen "postýlka", do které odcape, když na něj padne únava; je i jeho výsostným územím v rámci domácnosti. V pelíšku má mít pes klid a jistotu, že tady platí jeho pravidla. Je to jeho útočiště, místo bezpečí, ten správný kousek zeměkoule pro žvýkání kostičky (tady mu ji přece nikdo nemůže vzít, no ne?), trucovna a třeba i tichý koutek, když si nepřeje být rušen.

pohovka_glasgow.jpg

Psí pohovky se zvýšenými okraji poskytují svým obyvatelům větší pocit bezpečí a navíc se mohou schoulit a "nalisovat" do rohu, což tolik pejsků miluje. Pohovky navíc disponují vyjímatelným polštářkem, takže když jedete na dovolenou, můžete polštářek snadno přibalit s sebou. Naopak, psí extroverti a hlídači, kteří nikdy neztrácí přehled o dění, uvítají klasickou plochou postýlku nebo polštář.

Funkční pelíšek
Nejnovější kategoríí jsou takzvané funkční pelechy a pohovky pro psy. Ty od HUNTERa jsou opatřeny povrchovou úpravou BIONIC FINISH® a SILVERPLUS®, dvojitou mikroskopickou vrstvou, která zabraňuje ulpívání vlhkosti, mastnoty a jiných nečistot na tkanině a brání pomnožování bakterií a roztočů. Jsou proto obzvláště vhodné pro chlupáče s kožními problémy nebo alergiemi.

vicenza.jpg   gent.jpg

Jedničkou v kategorii funkčních pelíšků je matrace Air Bed Gladstone, který k výhodám potahu s vrstvou SILVERPLUS® a BIONIC FINISH® přidává další – výplň ze syntetického materiálu EVA (elastomer ethylenvinylacetat). Tento materiál je dokonale prodyšný a hygienický, navíc je přiměřeně poddajný, takže poskytuje tělu pejska optimální oporu. Díky těmto vlastnostem je Air Bed Gladstone ideální volbou především pro psí seniory a pejsky s ortopedickými potížemi. 

gladstone1        gladstone2.jpg   

Dopřejte svému pejskovi něco extra – domácí pohovku, na které se bude moci uvelebit a v klidu si poležet. Každý kousek HUNTER je v prémiové kvalitě, snadno udržovatelný, pevný, odolný a zároveň velmi pohodlný. Jednotlivé typy se liší především provedením a materiálem. Na výběr jsou různé barvy a designy, takže není problém sladit psí pohovku s interiérem.
Novinka Grimstad je dostupná ve čtyřech moderních barvách, s velkým vyjímatelným polštářem se zipem, bočními úchyty pro lepší manipulaci a snadné přenášení po celém bytě. 

grimstad2.jpg    

Grizzly je vyroben z umělé kůže, jeho součástí je vyjímatelný polštářek z měkké umělé kožešiny, výplň je díky zapínání na zip zcela vyjímatelná. University s oboustranným vyjímatelným polštářkem se zipem si získá srdce i těch nejnáročnějších povalečů.

grizzly.jpg   university.jpg

Outdoor pelíšky a pohovky
Slevovat z nejvyšších nároků na pohodlí nemusejí ani hlídači, kteří obývají boudu nebo kotec. Řešením jsou venkovní postýlky a pohovky s voděodolným povrchem. Typy Montreal, Vancouver a Dakota mají potah z oxfordského nylonu – jemné, ohebné tkaniny s nepromokavým zátěrem a dobrou prodyšností. Dakota je navíc vybavena fleecovou dekou s praktickou protižmolkovou úpravou.

dakota   montreal.jpg

A dobrá zpráva nakonec: údržba pelíšků a pohovek HUNTER je velmi snadná, lze je prát při teplotě do 30 °C.

S láskou

Váš HUNTER <3