Jak správně vybrat obojek

13.4.2017, Hunter

Nádherných obojků máme v nabídce spousty. Jak ale vybrat ten správný pro vašeho pejska, aby mu dokonale padl a sloužil co nejdéle?

mereni_krku.jpgSprávné změření a určení velikosti:

  • krejčovským metrem změřte obvod krku psa v jeho dolní třetině
  • metr by měl volně kopírovat linii srsti, nesmí škrtit ani tlačit.

Obojek vybírejte tak, aby odečtená velikost odpovídala zhruba polovině rozmezí velikosti obojku. Pokud se blíží nejmenšímu nebo největšímu rozměru obojku, zvolte raději o číslo menší / větší velikost.
Když znáte správný obvod krku, zamyslete se nad životním stylem, aktivitou, zvyky i zlozvyky :-) svého pejska a také nad tím, zda mu obojek nasazujete jen před procházkou nebo jej nosí celý den, jestli s vámi pejsek sdílí nadšení pro vodní sporty, dlouhé procházky v přírodě nebo je nejspokojenější na gauči a cestou do cukrárny. 

diamond_petit_elk.jpg

DANDY A PARÁDNICE

Důstojnost malých pejsků podtrhují zdobené obojky. U kolekce DIAMOND PETIT ELK z luxusní losí kůže jde o křišťály SWAROVSKI s patentovaným způsobem zasazení, aby se neuvolnily a nezpůsobovaly nepohodlí. Jednoduše elegantní obojky PORTO z jemné kůže z BIO chovů, barvené rostlinnými taniny, dávají vyniknout přirozené kráse ušlechtilého přírodního materiálu i osobitosti nositele.porto.jpg

RARÁŠCI

 

swiss.jpg

Obojky, které obstojí ve hře, při bláznivinách a běhání po lese a stále budou krásné. A to, že si „jejich“ pejsek nedělá hlavu z bláta, norování v závěji, průlezů křovím a podobnými nehoráznostmi, se na nich projeví jako patina, která zrcadlí jeho styl. Představujeme kožené obojky SIOUX a SWISS.sioux.jpg
 

COOL SPORŤÁCI

Jestli se váš mazlíček s prvními jarními dny vrhá do vody a vylézá až kolem Dušiček, občas se zatoulá v lese a považuje to za velkou legaci, neumí si představit víkend bez agility, doporučujeme mu obojky CONVENIENCE nebo MAUI. Voda jim nevadí, neónové barvy zvyšují viditelnost psa v přírodě, jsou lehké a snadno se udržují.
maui.jpg convenience.jpg

Víme, že vyberete správně. A kdybyste potřebovali poradit nebo pomoct, jsme tu pro vás.

Váš ♥ HUNTER