pro psy

Holistické krmivo Canagan jsme pro náš e-shop zvolili proto, že je vytvořeno tak, aby navazovalo
na přirozenou stravu našich mazlíčků. Na prvním místě má proto vysoký obsah
kvalitního čerstvého i sušeného masa z volných chovů
, doplněného o zeleninu,
ovoce a prospěšné bylinky. Pro výrobu svých bezobilných receptur používá Canagan
pouze ty nejlepší suroviny od ověřených a důvěryhodných dodavatelů, bez přídatných
látek, konzervantů a barviv, podle filozofie, že co není dost dobré pro lidi, není dost
dobré ani pro naše mazlíčky
.

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše

Řadit podle:

 • Lososový olej pro psy

  Lososový olej pro psy (HUNTER_4216_44419_17-lpr.jpg)

  Bohatý na omega-3 mastné kyseliny, které mohou znamenat různé výhody pro zdraví Vašeho psa: - ulehčuje od suché svědící kůže - protizánětlivý - zlepšuje svalovou hmotu - posiluje srdeční činnost - zabraňuje úbytku hmotnosti - zlepšuje trávení - promazává klouby - zlepšuje náladu - odbourává úzkost

  Cena s DPH: od 410 Kč

  Cena bez DPH: 357 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Free run chicken

  Canagan Free run chicken (KRM13837.jpg)

  Canagan Free-run chicken je kompletní krmivo bez obilovin pro psy všech věkových kategorií. Čerstvé i sušené maso kuřat z volného chovu v receptuře doplňuje zelenina a bylinky. Toto pečlivě vyvážené a snadno stravitelné krmivo poskytuje i mlsným mazlíčkům optimální výživu pro dokonalou kondici a pevné zdraví díky obsahu lososového oleje, chondroitinu, glukosaminu a MSM. Správné funkci trávení prospívají fruktooligosacharidy, anýz a řecké seno. Optimální poměr živočišných a rostlinných složek 60:40. O vysoké kvalitě nejlépe vypovídají nízké krmné dávky, které prokazují vynikající využitelnost krmiva pro psí organismus.

  Cena s DPH: od 449 Kč

  Cena bez DPH: 390 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Scottish Salmon

  Canagan Scottish Salmon (losos.jpg)

  Canagan Scottish Salmon je kompletní krmivo bez obilovin pro psy všech věkových kategorií. Snadno stravitelné maso ryb jako je losos ze skotských sádek splňujících standardy ekologického zemědělství (bez užití antibiotik a hormonů), sleď a pstruh poskytují i citlivým psům široké spektrum výborně využitelných bílkovin a aminokyselin. Vysoký obsah omega 3 a 6 nenasycených kyselin se pozitivně odráží na kvalitě srsti a kůže i celkové zdravotní kondici psa, významnou úlohu hrají tyto složky zejména ve správném vývoji štěňat. Snížená hladina sacharidů a množství kvalitních bylin poskytuje mazlíčkům dokonale vyvážené a využitelné krmivo. Optimální poměr živočišné a rostlinné složky 60:40.

  Cena s DPH: od 499 Kč

  Cena bez DPH: 434 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Country game

  Canagan Country game (zverina.jpg)

  Canagan Country Game je kompletní krmivo pro psy všech věkových kategorií bez obsahu obilovin, s výběrovým masem volně chované zvěřiny, jako je kachna, králík a vysoká zvěř. Její maso je vysoce chutné, dobře stravitelné a vhodné i pro psy s intolerancí k běžným krmivům nebo se specifickými potřebami. Zelenina a vybrané bylinky podporují proces trávení pro optimální využití všech hodnotných živin. Excelentní poměr živočišné a rostlinné složky 65:35.

  Cena s DPH: od 599 Kč

  Cena bez DPH: 521 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Grass fed lamb

  Canagan Grass fed lamb (jehneci.jpg)

  Dokonale vyvážená receptura pro psy všech věkových kategorií Canagan Grass-fed lamb, bez obsahu obilovin a s vysokým obsahem výběrového masa volně se pasoucích skotských jehňat, přináší i citlivým a mlsným psům cenný zdroj hodnotných bílkovin a aminokyselin. Skvělé složení podtrhuje obsah prebiotik, bylin a mořských řas pro podporu trávení a chondroprotektiv (glukosamin, chondroitin a MSM) pro dobrou kondici pohybového aparátu psa. Poměr živočišné a rostlinné složky 65:35%.

  Cena s DPH: od 499 Kč

  Cena bez DPH: 434 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan small breed Country game

  Canagan small breed Country game (zverin_male_plemena.jpg)

  Canagan country game pro malé pejsky všech věkových kategorií je kompletní krmivo bez obilovin z výběrové zvěřiny. Volně žijící kachny, králíci i vysoká zvěř jsou zárukou vysoce kvalitní živočišné bílkoviny pro optimální kondici a zdraví psa. Čerstvé maso pro vysokou chutnost a sušené pro vyšší obsah bílkovin jsou doplněny zeleninou a bylinkami a zpracovány šetrným způsobem pro zachování co nejvyšší hladiny dobře využitelných a snadno stravitelných živin. Granulky jsou velikostí i tvarem přizpůsobeny potřebám malých pejsků. Poměr živočišné a rostlinné složky 65:35%.

  Cena s DPH: od 599 Kč

  Cena bez DPH: 521 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan large breed Free run chicken

  Canagan large breed Free run chicken (large_breed.jpg)

  Canagan Large breed free-run chicken je kompletní krmivo pro psy velkých plemen všech věkových kategorií, v němž je na prvním místě prémiové a snadno stravitelné maso z volně chovaných kuřat. Krmivo poskytuje mazlíčkům větších plemen komplex nezbytných živin v ideálním poměru bílkovin a tuků. Klouby a vazy těchto psů navíc chrání vysoká hladina obsaženého glukosaminu, MSM a chondroitinu. Vysoce chutné a snadno stravitelné „large breed“ krmivo Canagan je dle našeho přesvědčení skvělou volbou pro bezvadnou kondici a dlouhodobé zdraví velkých mazlíčků. Poměr živočišné a rostlinné složky 60:40%.

  Cena s DPH: od 499 Kč

  Cena bez DPH: 434 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Canagan Senior feast

  Canagan Senior feast (KRM15141_003.jpg)

  Chutná šťavnatá receptura, která reflektuje specifické potřeby psích seniorů. S vysokým podílem masa, BIO zeleniny a ovoce, bez obilovin, s bylinami pro podporu imunity a trávení a komplexem chondroprotektiv pro zdravé klouby. Kompletní krmivo pro seniory nebo doplněk suché psí stravy.

  Cena s DPH: od 69 Kč

  Cena bez DPH: 60 Kč

  Koupit

  Detail produktu

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše