Obojky pro psy

Z rozsáhlé řady výrobků HUNTER si můžete vybrat obojky z různých materiálů
a všech velikostí. Ručně šité kožené obojky jsou vždy opatřeny podšívkou z měkké
kůže, šité do kulatých hran pro optimální pohodlí a bezpečí pejska. 
Vybrat si můžete z
jemné losí kůže, nappa kůže, z kůže z BIO chovů nebo
z hladké usně, používané pro
odolné obojky. V nabídce naleznete i kulaté obojky, jejichž precizní šití je velmi náročné.
Kůže HUNTER pochází z Evropy a splňuje náročná etická, řemeslnná i zdravotní kritéria.
Pro aktivní pejsky, kteří se často pohybují venku, máme obojky HUNTER z odolného
polymeru, nylonové obojky podšité měkkým neoprenem nebo inovativní obojek z měkké a lehké síťoviny. 

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše

Řadit podle:

 • Obojek Cody Bizon

  Obojek Cody Bizon (HUNTER_9757_65219_004_image_17-lpr.jpg)

  Mistrovský obojek Cody, ručně šitý ze vzácné bizoní kůže v dílnách HUNTER v německém Bielefeldu. Opravdový skvost, u nějž je dosaženo dokonalosti precizní řemeslnou technikou HUNTER v kombinaci s materiálem - bizoní kůží, která je neobyčejně měkká a příjemná na dotek, to vše pro dokonalý komfort a bezpečnost pejska. Kůže pochází z kontrolovaných volných chovů severoamerických bizoních farem, kde je kladen maximální důraz na kvalitu života zvířat. Je pověstná svou pružností a výraznou strukturou, která dává každému výrobku z ní punc jedinečnosti.

  Cena s DPH: od 1 749 Kč

  Cena bez DPH: 1 445 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Cody Alu-Strong obojek

  Cody Alu-Strong obojek (9899scr_1e5fc500f2563d8.jpg)

  Obojek Cody s odlévanou sponou Alu-Strong, ručně šitý ze vzácné bizoní kůže v dílnách HUNTER v německém Bielefeldu. Obojky Alu-Strong jsou ideálním řešením pro pejsky, kteří si je nasazují jen na procházku. Díky sponě je obojek nasezen na jedno kliknutí a poskytuje pejskovi vysokou míru bezpečí - spona je testovaná na zátěž až 200 kg. Díky typické konstrukci lze velikost obojku nastavit v rozmezí až 15 centimetrů, což je výhoda pro pejsky v růstu nebo ty, kteří mají velmi bohatou zimní srst. Kůže pochází z kontrolovaných volných chovů severoamerických bizoních farem, kde je kladen maximální důraz na kvalitu života zvířat. Je pověstná svou pružností a výraznou strukturou, která dává každému výrobku z ní punc jedinečnosti.

  Cena s DPH: od 1 349 Kč

  Cena bez DPH: 1 115 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Cody Comfort

  Obojek Cody Comfort (HUNTER_9726_65209_002_still_17-lpr.jpg)

  Ideální obojek pro malé pejsky. Pohodlí a bezpečí dovedené k dokonalosti mistry HUNTER, kteří v Německu ručně šijí každý kus. Exkluzivní obojky Cody Comfort jsou ušity z velice měkké a příjemné bizoní kůže ze severoamerických farem. Unikátní je jejich konstrukční řešení, nabízející výrazné rozšíření v místě, které přichází do styku s hrdlem pejska, když je veden na vodítku. Případný tlak na hrtan a krční obratle v případě tahání nebo trhnutí psa je tak rozložen do velké plochy a minimalizují se možné nežádoucí účinky na zdraví mazlíčka. Obojek je tak vhodný i pro méně poslušné psy, kteří by si mohli svým chováním škodit, pro psy se subtilní tělesnou stavbou, jako jsou chrti nebo pro štěňata. A v neposlední řadě - obojek Cody Comfort je elegantní a krásný.

  Cena s DPH: od 1 555 Kč

  Cena bez DPH: 1 285 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Obojek Cody Petit

  Obojek Cody Petit (bison_petit.jpg)

  Mistrovský obojek Cody Petit pro malé pejsky, ručně šitý z bizoní kůže v dílnách HUNTER v německém Bielefeldu. Komfortní jemný obojek, u nějž je dosaženo dokonalosti precizní řemeslnou technikou HUNTER v kombinaci s materiálem - bizoní kůží, která je neobyčejně měkká a příjemná na dotek, to vše pro dokonalé pohodlí a bezpečnost pejska. Kůže pochází z kontrolovaných volných chovů severoamerických bizoních farem, kde je kladen maximální důraz na kvalitu života zvířat. Je známa pro svou elasticitu a výraznou strukturu, která dává každému výrobku z ní punc jedinečnosti.

  Cena s DPH: od 1 149 Kč

  Cena bez DPH: 950 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Swiss

  Obojek Swiss (46162_Still.jpg)

  Ikonický obojek Swiss od Hunter se stal v oboru legendou. I proto se dočkal mnoha levných kopií. Ale nepřekonaný originál je jediný - ten ručně šitý v dílnách Hunter v německém Bielefeldu. Je vyroben z organické kůže a k jeho výrobě je třeba 65 kroků. Jen tak se dostane k vašemu pejskovi krásný, pohodlný a odolný obojek. Obojek Swiss je zdoben, dle svého jména, švýcarskými křížky, vkládanými mezi vrstvy kůže. Kovové části jsou poniklované. Dostupný je ve čtyřech odstínech a mnoha velikostech, aby mohl zdobit velké i malé psy. I použité pigmenty a zušlechťující prostředky jsou EKO a zaručují, že je kůže jemná a brilantně se leskne na povrchu. Pro mimořádný komfort je Swiss lemován jemnou hovězí usní a má všitý kroužek pro uchycení vodítka.

  Cena s DPH: od 1 210 Kč

  Cena bez DPH: 1 000 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Cannes obojek

  Cannes obojek (HUNTER_7649_63302_63306_63310_63778_63786_63794_63802_still_16-lpr.jpg)

  Nepřehlédnutelný a luxusní obojek. Výrobek, u nějž je na první pohled a dotyk patrná péče, se kterou byl vyroben. Krásný a komfortní obojek podtrhne osobnost nejen psa, ale i jeho pána. Je ušit z jediného kusu velice jemné a lehké kůže nappa se strukturou a zdoben přívěskem, který mu dodává na frivolnosti. Dokonalý příklad ruční výroby Hunter.

  Cena s DPH: od 1 149 Kč

  Cena bez DPH: 950 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Obojek Tara

  Obojek Tara (HUNTER_12157_65676_001_still_18-lpr.jpg)

  Novinka Tara z německých dílen v Bielefeldu je dalším důkazem, že kůže je vášeň firmy HUNTER. Obojky a vodítka z této nové kolekce jsou vyrobeny z unikátní tzv. ruské kůže, u nás více známé pod pojmem juchta. Výroba juchty je velmi časově a fyzicky náročná, k činění se používají výhradně přírodní suroviny a k olejování vzácný březový olej, který výrobku dodává výjimečné vlastnosti. Obojky z juchty jsou velmi pevné a odolné, zároveň však ohebné a lehké. Další velkou výhodou této kůže je schopnost odpuzovat špínu a vodu. I proto byla "ruská kůže" významným vývozním artiklem carského Ruska a tajemství její výroby bylo až do 19. století pečlivě střeženo. Březovému oleji, který je hojně využíván také v parfumérství, je přisuzována i schopnost odpuzovat hmyz.

  Cena s DPH: od 1 889 Kč

  Cena bez DPH: 1 561 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Solid Education polostahovací obojek

  Solid Education polostahovací obojek (HUNTER_11976_66101_001_still_18-lpr.jpg)

  Představujeme vám mistrovský kousek z dílny HUNTER. Výcvikový polostahovací obojek Solid Education z olejované hovězí kůže s dorazovým kroužkem. Obojek je neuvěřitelně měkký a příjemný na dotek. Pletené zpracování zaručuje rovnoměrné rozdělení zátěže při tahu či trhu. Zaoblené hrany a dokonalé zpracování, díky kterému je u obojku použito minimální množství švů, zaručuje vašemu pejskovi maximální komfort. Perfektní obojek pro výcvik i běžné nošení, který je nejen praktický, ale také stylový.

  Cena s DPH: od 810 Kč

  Cena bez DPH: 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • List obojek

  List obojek (HUNTER_11700_65071_001_still_18-lpr.jpg)

  Nepřehlédnutelný a originální obojek. Obojek List odkazuje k drsné námořnické tradici, jeho provedení je však striktně podřízeno pohodlí vašeho pejska. Barvy písku, moře a stylová vínová, námořnický look lodních lan v provedení z hebké bavlny, třpytivá mosaz a přívěsek s kotvou. Váš pejsek bude s doplňky List hvězdou všech pláží i výletů na loďce.

  Cena s DPH: od 485 Kč

  Cena bez DPH: 401 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Virginia obojek

  Virginia obojek (HUNTER_7657_63453_63469_63461_Still_16-lpr.jpg)

  Pohodlný, krásný na pohled a příjemný na dotyk. Takový je obojek HUNTER Virginia, ručně ušitý z výběrové hovězí kůže z ekofarem. Přirozená krása kůže je podtržena šetrným činěním výhradně taniny rostlinného původu. Mistři HUNTER zkombinovali jemnou kůži nappa v přírodním odstínu, která tvoří měkkou podšívku, s odolnou usní v kontrastní barvě, jako svrchním materiálem. Výsledkem je elegantní obojek, který dokonale respektuje potřeby pejska a bude mu sloužit a zdobit ho po celý jeho život.

  Cena s DPH: od 810 Kč

  Cena bez DPH: 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Lucca

  Obojek Lucca (HUNTER_11747_66738_001_still_18-lpr.jpg)

  Obojky Hunter LUCCA ze sametově jemné broušené kůže v příjemných barevných tónech, inspirovaných toskánskou krajinou. Představují uvolněnou, pohodovou atmosféru a připomínají italskou sluncem zalitou krajinu, její romantickou přírodu a nápaditou architekturu. Nejkvalitnější sametová nappa kůže je obzvlášť měkká a pružná, jemný barvicí proces zachovává její jedinečnost. Stylové kontrastní dvojité prošití podtrhuje mistrovskou práci sedlářů z dílen HUNTER.

  Cena s DPH: od 1 349 Kč

  Cena bez DPH: 1 115 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Porto obojek

  Porto obojek (HUNTER_7211_63728_round_16-lpr.jpg)

  Obojek HUNTER Porto je luxusní, příjemný, tradiční i inovativní zároveň. Při výrobě je zvláštní pozornost věnována ekologii! Je ručně ušit z jemné kůže pocházející z bio chovů a barven ekologickými tříslovinami z listů olivovníku. Takto získané přírodní barvivo dává každému kusu jedinečný odstín a kůži na omak specifický povrch. Prémiová kůže, sofistikovaná a enviromentálně šetrná technologie zpracování, ruční zpracování, dokonalý design postavený na kontrastu dvou barevných tónů - obojek je Porto je prototypem moderní klasiky.

  Cena s DPH: od 1 079 Kč

  Cena bez DPH: 892 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Rom obojek pro chrty

  Rom obojek pro chrty (7642scr_ccf62f69ae85c79.jpg)

  Obojek navržený tak, aby tvarem, zpracováním i materiálem splnil veškeré specifické požadavky chrtů. Greyhoundů, barzojů, afghánců a dalších. Typický široký výkroj chrtího obojku, pevná a odolná svrchní kožená vrstva, podšívka z jemné nappa hověziny, podložená vycpávkou. Ruční prošívání co nejdrobnějšími stehy. Pro zdůraznění ušlechtilé elegance svého nositele je obojek zdoben drobnými penízky a střapcem. Každý chrt se bude s obojkem HUNTER Rom cítit pohodlně, důstojně a elegantně.

  Cena s DPH: od 1 285 Kč

  Cena bez DPH: 1 062 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Chrtí obojek Larvik Style

  Chrtí obojek Larvik Style (HUNTER_12418_66147_001_still_18-lpr.jpg)

  Čistý, jednoduchý a elegantní - tyto slova vystihují nové chrtí obojky z kolekce Larvik Style. Stejně jako stejnojmenná norská oblast, tento obojek si vyhrál s pevnými přímkami a skandinávským stylem pro styl. Obojek je kombinován z vysoce kvalitní neklouzavé hovězí kůže v tmavě hnědé a černé barvě s kovovými přeskami a koženou klíčenkou. Skutečným skvostem toho obojku jsem vybroušené kameny, zasazené do pyramidek. Obojek je podšitý extra měkkou podšívkou s výrazným rozšířením, aby vyhovovala speciálním potřebám chrtíků.

  Cena s DPH: od 1 469 Kč

  Cena bez DPH: 1 214 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Yuma obojek

  Yuma obojek (HUNTER_7667_63816_63820_still_01_16-lpr.jpg)

  Unikátní projekt z dílen HUNTER - obojky a vodítka Yuma, které si můžete dotvořit sami volbou ozdobných patentek. Obojek Yuma je ručně ušit z ekologické kůže, tedy kůže zvířat, která prožila život na certifikovaných ekofarmách. Samozřejmostí je měkká pohodlná podšívka. Hladká prošívaná svrchní kůže dá vyniknout ozdobám, kterými se rozhodnete svého pejska odlišit a které ladí s jeho osobností. Patentky jsou řešeny tak, aby držely pevně na místě a nevytvářely mezírky, do kterých by se mohla zachytávat srst pejska.

  Cena s DPH: od 1 210 Kč

  Cena bez DPH: 1 000 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Yuma ozdobné patentky

  Yuma ozdobné patentky (yuma_patent.jpg)

  Ozdobné patentky Yuma k obojkům a vodítkům z kolekce Yuma. Konstrukce patentek je navržena tak, aby knoflík na obojku pevně seděl a pejsek jej neztratil. Zároveň vylučuje vznik mezer, do nichž by se mohla zachytávat srst.

  Cena s DPH: od 169 Kč

  Cena bez DPH: 140 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Cannes Mini obojek

  Cannes Mini obojek (7629scr_51101eca57c88e1.jpg)

  Velká paráda pro malé pejsky, která podtrhne osobnost nejen nositele, ale i jeho pána. Obojek Cannes Mini v zářivých barvách. Město Cannes na Azurovém pobřeží je synonymem luxusu a vytříbeného životního stylu. Takový je i luxusní obojek Cannes Mini z jediného kusu hovězí kůže nappa, elegantního tvaru, s přiznanými švy. Jeho měkkost a jemnost vás přesvědčí na první dotyk.

  Cena s DPH: od 1 075 Kč

  Cena bez DPH: 888 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Capri obojek

  Capri obojek (capri.jpg)

  Dvoubarevné obojky Capri, ručně šité z prémiové měkké nappa kůže, probarvené do zářivých odstínů, zajistí vašemu pejskovi dokonalé pohodlí i styl. Jemná kožená podšívka s oblými hranami je nejvyšší měrou ohleduplná ke kůži i srsti nositele, zatímco svrchní pohledová vrstva s patrnou strukturou dává všem najevo, ze před sebou mají pejska, o nějž je pečováno nejvyšší měrou.

  Cena s DPH: od 745 Kč

  Cena bez DPH: 616 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Capri Alu-Strong obojek

  Capri Alu-Strong obojek (HUNTER_7670_63853_63856_63859_63862_63865_Still_16-lpr.jpg)

  Pohodlný a příjemný obojek z měkké kůže nappa v jasných barvách. Capri, ve verzi Alu-Strong s odolnou odlévanou sponou, která je testována na zátěž 200 kg. Jestli je váš mazlíček zvyklý chodit doma bez obojku, je pro něj Capri Alu-Strong tím nejlepším řešením. Nasazení i sundání obojku na jeden klik. Maximální pohodlí a dokonalý styl ručně šitého obojku. Nepochybnou výhodou obojků Alu-Strong je i rozpětí nastavení velikosti, které činí 15 - 20 cm.

  Cena s DPH: od 810 Kč

  Cena bez DPH: 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Capri Pearl obojek

  Capri Pearl obojek (63407_63402_63410_63397_Still_16-lpr.jpg)

  Stylový obojek Capri Pearl je vpravdě důstojným doplňkem každého hýčkaného pejska. Kvalita ruční výroby "Made in Germany", měkká kůže nappa, kroužek všitý mezi jemnou koženou podšívku a svrchní kůži tak, aby pejska nikdy netlačil, to vše podtrženo technologicky inovativní povrchovou úpravou, která obojkům i vodítkům Capri Pearl dodává lehce metalický vzhled.

  Cena s DPH: od 745 Kč

  Cena bez DPH: 616 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Capri pearl Alu-Strong obojek

  Capri pearl Alu-Strong obojek (pearl.jpg)

  Stylový obojek Capri Pearl je vpravdě důstojným doplňkem každého hýčkaného pejska. Capri, ve verzi Alu-Strong s odolnou odlévanou sponou, která je testována na zátěž 200 kg. Kvalita ruční výroby "Made in Germany", měkká kůže nappa, podtržena technologicky inovativní povrchovou úpravou, která obojkům i vodítkům Capri Pearl dodává lehce metalický vzhled. Jestli je váš mazlíček zvyklý chodit doma bez obojku, je pro něj Capri Alu-Strong tím nejlepším řešením. Nasazení i sundání obojku na jeden klik. Maximální pohodlí a dokonalý styl ručně šitého obojku. Nepochybnou výhodou obojků Alu-Strong je i rozpětí nastavení velikosti, které činí 15 - 20 cm.

  Cena s DPH: od 810 Kč

  Cena bez DPH: 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Capri Mini Stars obojek

  Capri Mini Stars obojek (HUNTER_7654_63385_63390_Still_16-lpr.jpg)

  Jemné a subtilní obojky Capri Mini Stars, ručně šité z měkké nappa kůže, probarvené do zářivých odstínů a zdobené hvězdičkami, zajistí pohodlí a podtrhnou osobitost i nejmenších pejsků. Jemná kožená podšívka s oblými hranami je nejvyšší měrou ohleduplná ke kůži i srsti nositele, zatímco svrchní pohledová vrstva s patrnou strukturou dokládá, že váš pejsek má prostě styl. Uchycení hvězdiček je skryto mezi jednotlivé vrstvy kůže tak, aby nikdy nepřislo do kontaktu se srstí nositele. Dokonalá ukázka precizního ručního zpracování v podání HUNTER Germany.

  Cena s DPH: od 610 Kč

  Cena bez DPH: 504 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Wallgau

  Obojek Wallgau (63504_63532_63518_63525_still_16-lpr.jpg)

  Obojek Wallgau je dokonalým příkladem mistrovské ruční práce sedlářů HUNTER. Wallgau je ušit z kůže pocházející z rodinných ekologických farem v bavorských Alpách. Díky specifickým podmínkám a technologii zpracování vyniká vysokou jemností a měkkostí, která snese srovnání jen s losí kůží. Mořením moderními pigmenty bez obsahu těžkých kovů navíc získává kolekce Wallgau jedinečnou barevnost.

  Cena s DPH: od 879 Kč

  Cena bez DPH: 726 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Rambo

  Obojek Rambo (20281_round_12.jpg)

  Cena s DPH: od 1 825 Kč

  Cena bez DPH: 1 508 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Arizona

  Obojek Arizona (HUNTER_323_60440_Still-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 1 075 Kč

  Cena bez DPH: 888 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Basic

  Obojek Basic (60000_Still.jpg)

  HUNTER Basic je odolný a robustní obojek se svrškem z kvalitní hovězí usně nenáročné na údržbu a s podšívkou z praktické umělé kůže, pro komfort pejska prošité do oblých lemů. Nabízíme jej v pěti barvách v široké škále velikostí, takže ať máte pejska strakatého nebo jednobarevného, můžete mu dopřát kvalitu ručně šitého obojku HUNTER Germany.

  Cena s DPH: od 355 Kč

  Cena bez DPH: 293 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Basic Marbella

  Obojek Basic Marbella (60089_Still.jpg)

  Sleva 50%

  Cena s DPH: od 399 Kč 799 Kč

  Cena bez DPH: 330 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Basic Rivellino

  Obojek Basic Rivellino (HUNTER_7635_60067_60075_63335_still_16-lpr.jpg)

  Sleva 50%

  Cena s DPH: od 607 Kč 1 210 Kč

  Cena bez DPH: 502 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Basic Rom obojek

  Basic Rom obojek (61771_61777_Still_14.jpg)

  Cena s DPH: od 1 015 Kč

  Cena bez DPH: 839 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Bombay obojek

  Bombay obojek (61875_61879_still_14.jpg)

  Cena s DPH: od 945 Kč

  Cena bez DPH: 781 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Neopren Reflect

  Obojek Neopren Reflect (HUNTER_7349_64117_round_16-lpr.jpg)

  Nejlepší obojek pro velké vodomilné pejsky. Patří mezi zvyky vašeho psa, že zmizí v řece nebo rybníku dřív, než stačíte hlesnout? Pak je obojek Hunter Neopren Reflect vaše jasná volba. Materiál je kombinací odolného nylonu a měkkého, nesmáčivého neoprénu, jakož i reflexních prvků, které zajišťují vysokou iditelnost za každého počasí. Jeho velká šířka zajišťuje vysokou míru pohodlí a bezpečnosti, i když pejsek na vodítku táhne.

  Cena s DPH: od 539 Kč

  Cena bez DPH: 445 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Obojek Sansibar Rantum

  Obojek Sansibar Rantum (HUNTER_11910_65647_002_17-lpr.jpg)

  Robustní lanové obojky s výrazným zapínáním z mosazi jsou povinností každého správného námořníka. Kombinace robustního počasí v Severním moři a exkluzivního životního stylo, to je novinka Sansibar Rantum. Dvojité silné lana v barvě bouřlivého nebe. Zkřížené meče na koženém detailu jsou samozřejmě nezbytné.

  Cena s DPH: od 610 Kč

  Cena bez DPH: 504 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Neopren Vario Plus obojek

  Neopren Vario Plus obojek (HUNTER_7640_62172_62170_62174_62173_62171_62169_63963_63971_63979_63987_still_16-lpr.jpg)

  Typická inovace HUNTER. V obojku Neopren Vario Plus se snoubí odolnost nylonového obojku s pohodlím neoprenu. Obojek tak je velice lehký, příjemný na dotyk a ohleduplný k srsti a kůži pejska. Snadné zapínání na plastovou přezku v žádném případě nesnižuje odolnost obojku v tahu i trhu díky konstrukci pull-relief, která tlak na přezku zcela eliminuje. Neopren Vario Plus je skvělý obojek pro malé i velké psy na procházky po městě i koupání v řece.

  Cena s DPH: od 255 Kč

  Cena bez DPH: 211 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Convenience obojek

  Convenience obojek (HUNTER_convenience.jpg)

  Cena s DPH: od 219 Kč

  Cena bez DPH: 181 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Convenience Comfort obojek

  Convenience Comfort obojek (conv_comf.jpg)

  Pohodlný a propracovaný moderní obojek. Obojek Convenience Comfort spojuje moderní high-tech materiály s požadavky na bezpečnost a komfort vašeho mazlíčka. Pásek je vyroben z pružného polymeru, který se v několika vrstvách nanáší na polyamidovou síťovinu, která mu propůjčuje extrémní pevnost v tahu i trhu. O nejvyšší míru pohodlí se stará bezúdržbová a měkká podšívka z neoprenu.

  Cena s DPH: od 515 Kč

  Cena bez DPH: 426 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Aalborg obojek

  Aalborg obojek (HUNTER_11442_66023_002_still_18-lpr.jpg)

  Obojek z řady Aalborg ztělesňuje novou generaci hovězí kůže. Díky volnému použití oleje a přírodnímu procesu činění odolává i těžkému namáhání, což je ideální zejména pro psí sporty. Díky svému jednoduchému, ale stylovému designu se hodí ke každodennímu používání. Není jen robustní, ale také pohodlný. Itegrovaná klíčenka zdobena indiánským symbolem připomíná původ kůže.

  Cena s DPH: od 399 Kč

  Cena bez DPH: 330 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Daisy obojek

  Daisy obojek (HUNTER_253_Still_Daisy_13-lpr.jpg)

  Obojek Daisy ručně šitý z pravé kůže je chloubou malých psích slečen a dam. Něžné detaily a křišťály Swarovski podtrhují milou osobitost jezevčíků, malých teriérů, kokršpanělů i oříšků. Kvalitní hovězí krupon je příjemný na dotyk, odolný a nenáročný na údržbu.

  Sleva 40%

  Cena s DPH: od 405 Kč 675 Kč

  Cena bez DPH: 335 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Svíticí obojek Manoa Glow LED

  Svíticí obojek Manoa Glow LED (HUNTER_10121_93102_006_17-lpr.jpg)

  Skvělá novinka, která bezkonkurenčně zvyšuje pejskovo i vaše bezpečí při procházkách ve tmě nebo za zhoršených světelných podmínek. Obojek HUNTER Manoa Glow se zabudovaným LED světelným páskem. Stiskem tlačítka si zvolíte, zda bude obojek z měkké polyesterové síťoviny blikat nebo svítit stálým světlem, přičemž kapacita zabudované baterie umožňuje až čtyři hodiny používání. Přes USB port pak obojek dobijete za 30 - 60 minut. Bezpečnost umocňuje i reflexní prošití okrajů obojku, které zvyšuje viditelnost pejska i při vypnutém světle a zvolené neonové barvy, velmi dobře viditelné při pohybu v přírodě.

  Cena s DPH: od 675 Kč

  Cena bez DPH: 558 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Diamond Petit

  Obojek Diamond Petit (HUNTER_6955_47723_47735_47717_47726_47720_still_16-lpr.jpg)

  Diamanty na obojku? A proč ne! Obojek pro malé pejsky HUNTER Diamond Petit je ručně šit z nejlepší jemné a elastické hovězí nappa kůže, příjemné na dotek. Díky speciální technologii barvení si uchovává trvale přirozený vzhled a je dostupný v mnoha odstínech. Zdobení křišťály Swarowski Elements, které jsou zasazovány mezi jednotlivé vrstvy kůže, jen podtrhuje exkluzivní vyznění produktu i osobnosti pejska, který je jeho nositelem.

  Cena s DPH: od 0 Kč

  Cena bez DPH: 0 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Diamond Petit Elk

  Obojek Diamond Petit Elk (HUNTER_7636_60157_60154_63610_63616_still_16-lpr.jpg)

  Pravý klenot z nejjemnější losí kůže a křišťálů. Ručně šitý kožený obojek Diamond Petit Elk pro malé mazlíčky je zdobený krystaly Swarovski Element uspořádanými do dvou řad. Drobná přezka i malý "D" kroužek reflektují velikost nositelů těchto vzácných obojků a nechávají vyniknout kráse přírodního materiálu i záři syntetických broušených kamenů.

  Cena s DPH: od 879 Kč

  Cena bez DPH: 726 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek San Diego

  Obojek San Diego (63709_round_16-lpr.jpg)

  Sleva 50%

  Cena s DPH: od 537 Kč 1 075 Kč

  Cena bez DPH: 444 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Ecco Sport Nicky

  Obojek Ecco Sport Nicky (91120_12.jpg)

  Cena s DPH: od 210 Kč

  Cena bez DPH: 174 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Freestyle polostahovací obojek

  Freestyle polostahovací obojek (HUNTER_7907_42242_46487_39110_43663_46523_42236_46505_39100_61524_47858_Still_16-lpr.jpg)

  Obstojí při procházkách za slunného dne i v deštivém počasí. Tréninkový polostahovací obojek HUNTER Freestyle, s nastavitelnou sponou vymezení volnosti, je vyroben z extrémně odolného a lehkého polyamidového lana, vyztuženého polyamidovým jádrem. Všestranný a na dotyk velice příjemný obojek nabízíme v široké paletě barev a velikostí, pro bernardýna i jezevčíka. Sofistikovanost produktu podtrhují koncovky šité v robustní hovězí usni.

  Cena s DPH: od 325 Kč

  Cena bez DPH: 269 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Krazy Zigzag Vario Basic Alu-Strong

  Obojek Krazy Zigzag Vario Basic Alu-Strong (47635_11.jpg)

  Cena s DPH: od 459 Kč

  Cena bez DPH: 379 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Svítící LED obojek Yukon

  Svítící LED obojek Yukon (HUNTER_6172_92353_15-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 275 Kč

  Cena bez DPH: 227 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Madeira obojek

  Madeira obojek (61901_61905_Still_14.jpg)

  Sleva 50%

  Cena s DPH: od 405 Kč 810 Kč

  Cena bez DPH: 335 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Maui Vario Plus obojek

  Maui Vario Plus obojek (HUNTER_6458_92696_92704_92688_92692_92700_Still_15-lpr.jpg)

  Havajské pláže, azurové moře a relaxace pod palmami, to je nová kolekce MAUI! Obojek MAUI VARIO PLUS je vyroben z polyesterové síťoviny s měkkou vycpávkou a zpevňujícím nylonovým páskem. Je robustní, konstrukčně odolný vůči tahu i trhu a vhodný pro veškeré aktivity i za nežádoucího počasí. Integrovaná přezka umožňuje plynulé nastavení, zapínání je s pojistkou proti rozepnutí nebo prasknutí. Pláž, park, nebo hory - s tímto obojkem je váš čtyřnohý kamarád perfektně vybaven na veškerá outdoorová dobrodružství.

  Cena s DPH: od 355 Kč

  Cena bez DPH: 293 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Modern Art Miami Mini obojek

  Modern Art Miami Mini obojek (92649_14.jpg)

  Sleva 50%

  Cena s DPH: od 399 Kč 799 Kč

  Cena bez DPH: 330 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Modern Art Neon

  Obojek Modern Art Neon (HUNTER_3228_92311_92315_Still_13-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 235 Kč

  Cena bez DPH: 194 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Modern Art

  Obojek Modern Art (HUNTER_3126_99804_round_14-lpr.jpg)

  Sleva 50%

  Cena s DPH: od 94 Kč 189 Kč

  Cena bez DPH: 78 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Modern Art Luxus

  Obojek Modern Art Luxus (HUNTER_7631_70225_70327_70226_70326_still_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 459 Kč

  Cena bez DPH: 379 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Modern Art Deluxe

  Obojek Modern Art Deluxe (HUNTER_3188_99036_round_14-lpr.jpg)

  Sleva 37%

  Cena s DPH: od 507 Kč 810 Kč

  Cena bez DPH: 419 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Rocky Petit

  Obojek Rocky Petit (71254_Still.jpg)

  Cena s DPH: od 688 Kč

  Cena bez DPH: 569 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Round & Soft Petit Elk

  Obojek Round & Soft Petit Elk (7638pre_06582051b260c59.jpg)

  Obojek Round&Soft Petit Elk je vyroben z nejjemnější losí kůže. Díky vnitřním nylonovým lankům je obojek pevný a odolný vůči opotřebení. Extrémně vzácná a hodnotná losí kůže ze skandinávských lesů patří k nejjemnějším na světě. Vhodné pro malé pejsky. Kůže volně žijících losů vyniká měkkostí a elasticitou, a je proto vyhledávaným materiálem, který zajistí vašemu pejskovi nejvyšší míru pohodlí. Lov skandinávských losů podléhá přísné regulaci, což z losí kůže činí výjimečně vzácný artikl. Hunter si velmi zakládá na tom, že jím používaná kůže pochází výhradně z ověřených zdrojů a je využívána s důrazem na maximální výtěžnost suroviny. Extrémně vzácná a hodnotná losí kůže ze skandinávských lesů patří k nejjemnějším na světě. Každý produkt z losí kůže je díky své ojedinělé přírodní struktuře kůže unikátní.

  Cena s DPH: od 745 Kč

  Cena bez DPH: 616 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Sioux

  Obojek Sioux (HUNTER_3691_41609_round_13-lpr.jpg)

  Stylový drsňácký obojek pro větší psy, HUNTER Sioux, s aplikacemi v podobě indiánských motivů je ušit z odolné a příjemné přírodní usně, která obstojí i v zátěži. Samozřejmě je opatřen měkkou koženou podšívkou, šitou do kulatých hran, která zvyšují bezpečí i komfort pejska.

  Cena s DPH: od 1 419 Kč

  Cena bez DPH: 1 173 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Softie Deluxe obojek

  Softie Deluxe obojek (HUNTER_351_47576_Still-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 879 Kč

  Cena bez DPH: 726 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Softie Stars obojek

  Softie Stars obojek (60243_round_12.jpg)

  Cena s DPH: od 1 615 Kč

  Cena bez DPH: 1 335 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Tiny Petit

  Obojek Tiny Petit (46410_Still.jpg)

  Cena s DPH: od 399 Kč

  Cena bez DPH: 330 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Vario Basic

  Obojek Vario Basic (46651_12.jpg)

  Cena s DPH: od 175 Kč

  Cena bez DPH: 145 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Vario Basic Alu-Strong

  Obojek Vario Basic Alu-Strong (46668_12.jpg)

  Cena s DPH: od 379 Kč

  Cena bez DPH: 313 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Retrýver vodítko Round & Soft Elk

  Retrýver vodítko Round & Soft Elk (41566_08.jpg)

  Tréninkové vodítko Round&Soft Elk je vyrobeno z nejjemnější losí kůže. Díky vnitřním nylonovým lankům je vodítko pevné a odolné vůči opotřebení, tréninkový obojek se stopovacím kroužkem a posuvnou přezkou umožňuje individuální nastavení velikosti. Pro štěně je ideální lehký obojek a vodítko, který je možno při růstu štěnátka uvolňovat. Toto vodítko s obojkem v jednom je ideální k vypuštění pejska, při volném pohybu tedy nepředstavuje riziko v podobě zaháknutí. Vodítko lze snadno, díky své velikosti, dát do kapsy. Kůže volně žijících losů vyniká měkkostí a elasticitou, a je proto vyhledávaným materiálem, který zajistí vašemu pejskovi nejvyšší míru pohodlí. Lov skandinávských losů podléhá přísné regulaci, což z losí kůže činí výjimečně vzácný artikl. Hunter si velmi zakládá na tom, že jím používaná kůže pochází výhradně z ověřených zdrojů a je využívána s důrazem na maximální výtěžnost suroviny. Extrémně vzácná a hodnotná losí kůže ze skandinávských lesů patří k nejjemnějším na světě. Každý produkt z losí kůže je díky své ojedinělé přírodní struktuře kůže unikátní.

  Cena s DPH: od 1 615 Kč

  Cena bez DPH: 1 335 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Univerzální vodítko s obojkem Solid Education

  Univerzální vodítko s obojkem Solid Education (HUNTER_11996_66131_001_18-lpr.jpg)

  Univerzální vodítko s nastavitelným obojkem Solid Education z olejované hovězí usně. Individuální nastavení a snadné vypuštění psa z obojku díky koženému posuvnému kroužku. Obojek je výrazně rozšířený a polstrovaný na způsob chrtích obojků a je podšitý měkkou hovězí kůží pro maximální komfort pejska. Tento produkt není opatřený ocelovou karabinou s kroužkem, a patří tedy mezi takzvaná "tichá" vodítka, která mají v oblibě myslivci.

  Cena s DPH: od 1 889 Kč

  Cena bez DPH: 1 561 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Obojek Lucca Petit

  Obojek Lucca Petit (HUNTER_12240_66738_002_still_18-lpr.jpg)

  Obojky Lucca Petit ze sametově jemné hovězí nappa kůže s kontrastním prošíváním a podšívkou pro malé fešáky. Pastelové tóny kolekce jsou inspirované toskánskou krajinou zalitou sluncem a pohodou. Pro maximální komfort jsou vyráběny z nejkvalitnější broušené nappa kůže, díky které jsou velmi měkké a pružné.

  Cena s DPH: od 1 210 Kč

  Cena bez DPH: 1 000 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • New Orleans Stripes obojek

  New Orleans Stripes obojek (stripes.jpg)

  bavlna, voděodolná úprava, "použitý" look, kožená šitá koncovka.

  Sleva 46%

  Cena s DPH: od 405 Kč 745 Kč

  Cena bez DPH: 335 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Lima

  Obojek Lima (HUNTER_7094_63359_16-lpr.jpg)

  Obojek Lima je vyrobený z eko kůže a vypadá velmi trendově díky atraktivnímu vzoru.

  Sleva 50%

  Cena s DPH: od 605 Kč 1 210 Kč

  Cena bez DPH: 500 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Relief Stars

  Obojek Relief Stars (HUNTER_3886_60620_12-lpr.jpg)

  Hovězí kůže s vystouplými hvězdičkami.

  Sleva 50%

  Cena s DPH: od 912 Kč 1 825 Kč

  Cena bez DPH: 754 Kč

  Koupit

  Detail produktu

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše