Obojky pro psy

Z rozsáhlé řady výrobků HUNTER si můžete vybrat obojky z různých materiálů
a všech velikostí. Ručně šité kožené obojky jsou vždy opatřeny podšívkou z měkké
kůže, šité do kulatých hran pro optimální pohodlí a bezpečí pejska. 
Vybrat si můžete z
jemné losí kůže, nappa kůže, z kůže z BIO chovů nebo
z hladké usně, používané pro
odolné obojky. V nabídce naleznete i kulaté obojky, jejichž precizní šití je velmi náročné.
Kůže HUNTER pochází z Evropy a splňuje náročná etická, řemeslnná i zdravotní kritéria.
Pro aktivní pejsky, kteří se často pohybují venku, máme obojky HUNTER z odolného
polymeru, nylonové obojky podšité měkkým neoprenem nebo inovativní obojek z měkké a lehké síťoviny. 

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše

Řadit podle:

 • Psí známka WeLoveDogs

  Psí známka WeLoveDogs (MFB10WL_red.jpg)

  Známka WE LOVE DOGS od italské firmy My Family nesmí chybět na obojku nebo postroji žádného psího fajnšmekra. Stylový doplněk opatříme jménem pejska a jedním nebo dvěma telefonními čísly, na nichž jste k zastižení. V případě, že se pejsek zaběhne, jde o nejrychlejší způsob jeho návratu k milující rodině. Nespoléhejte jen na chip nebo tetování - identifikace a kontaktování majitele jejich prostřednictvím je komplikované a zdlouhavé. Známky jsou zasílány v originální kazetě.

  Cena s DPH: od 195 Kč

  Cena bez DPH: 161 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Obojek Cody Bizon

  Obojek Cody Bizon (HUNTER_9757_65219_004_image_17-lpr.jpg)

  Mistrovský obojek Cody, ručně šitý ze vzácné bizoní kůže v dílnách HUNTER v německém Bielefeldu. Opravdový skvost, u nějž je dosaženo dokonalosti precizní řemeslnou technikou HUNTER v kombinaci s materiálem - bizoní kůží, která je neobyčejně měkká a příjemná na dotek, to vše pro dokonalý komfort a bezpečnost pejska. Kůže pochází z kontrolovaných volných chovů severoamerických bizoních farem, kde je kladen maximální důraz na kvalitu života zvířat. Je pověstná svou pružností a výraznou strukturou, která dává každému výrobku z ní punc jedinečnosti.

  Cena s DPH: od 1 749 Kč

  Cena bez DPH: 1 445 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Cody Alu-Strong obojek

  Cody Alu-Strong obojek (9899scr_1e5fc500f2563d8.jpg)

  Obojek Cody s odlévanou sponou Alu-Strong, ručně šitý ze vzácné bizoní kůže v dílnách HUNTER v německém Bielefeldu. Obojky Alu-Strong jsou ideálním řešením pro pejsky, kteří si je nasazují jen na procházku. Díky sponě je obojek nasezen na jedno kliknutí a poskytuje pejskovi vysokou míru bezpečí - spona je testovaná na zátěž až 200 kg. Díky typické konstrukci lze velikost obojku nastavit v rozmezí až 15 centimetrů, což je výhoda pro pejsky v růstu nebo ty, kteří mají velmi bohatou zimní srst. Kůže pochází z kontrolovaných volných chovů severoamerických bizoních farem, kde je kladen maximální důraz na kvalitu života zvířat. Je pověstná svou pružností a výraznou strukturou, která dává každému výrobku z ní punc jedinečnosti.

  Cena s DPH: od 1 349 Kč

  Cena bez DPH: 1 115 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Cody Special

  Obojek Cody Special (HUNTER_9843_65257_001_17.jpg)

  Obojek Cody Special ze vzácné bizoní kůže je mimořádně nastavitelný a proto tedy vhodný pro psy velkých plemen. Obojek je opatřen mechanismem pro odlehčení tahu, který zabraňuje příliš velkému tlaku spony na krk pejska. Obojek je vhodný i pro psy, kteří ještě nejsou plně vycvičeni či nejsou zvyklí chodit na vodítku. Krásný, robustní obojek Special CODY je zdoben kovovým znakem s bizonem a odnímatelným přívěskem, který je rovněž vyroben z luxusní bizoní kůže.

  Cena s DPH: od 2 425 Kč

  Cena bez DPH: 2 004 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Obojek Cody Comfort

  Obojek Cody Comfort (HUNTER_9726_65209_002_still_17-lpr.jpg)

  Ideální obojek pro malé pejsky. Pohodlí a bezpečí dovedené k dokonalosti mistry HUNTER, kteří v Německu ručně šijí každý kus. Exkluzivní obojky Cody Comfort jsou ušity z velice měkké a příjemné bizoní kůže ze severoamerických farem. Unikátní je jejich konstrukční řešení, nabízející výrazné rozšíření v místě, které přichází do styku s hrdlem pejska, když je veden na vodítku. Případný tlak na hrtan a krční obratle v případě tahání nebo trhnutí psa je tak rozložen do velké plochy a minimalizují se možné nežádoucí účinky na zdraví mazlíčka. Obojek je tak vhodný i pro méně poslušné psy, kteří by si mohli svým chováním škodit, pro psy se subtilní tělesnou stavbou, jako jsou chrti nebo pro štěňata. A v neposlední řadě - obojek Cody Comfort je elegantní a krásný.

  Cena s DPH: od 1 555 Kč

  Cena bez DPH: 1 285 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Cody Petit

  Obojek Cody Petit (bison_petit.jpg)

  Mistrovský obojek Cody Petit pro malé pejsky, ručně šitý z bizoní kůže v dílnách HUNTER v německém Bielefeldu. Komfortní jemný obojek, u nějž je dosaženo dokonalosti precizní řemeslnou technikou HUNTER v kombinaci s materiálem - bizoní kůží, která je neobyčejně měkká a příjemná na dotek, to vše pro dokonalé pohodlí a bezpečnost pejska. Kůže pochází z kontrolovaných volných chovů severoamerických bizoních farem, kde je kladen maximální důraz na kvalitu života zvířat. Je známa pro svou elasticitu a výraznou strukturu, která dává každému výrobku z ní punc jedinečnosti.

  Cena s DPH: od 1 149 Kč

  Cena bez DPH: 950 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Swiss

  Obojek Swiss (46162_Still.jpg)

  Ikonický obojek Swiss od Hunter se stal v oboru legendou. I proto se dočkal mnoha levných kopií. Ale nepřekonaný originál je jediný - ten ručně šitý v dílnách Hunter v německém Bielefeldu. Je vyroben z organické kůže a k jeho výrobě je třeba 65 kroků. Jen tak se dostane k vašemu pejskovi krásný, pohodlný a odolný obojek. Obojek Swiss je zdoben, dle svého jména, švýcarskými křížky, vkládanými mezi vrstvy kůže. Kovové části jsou poniklované. Dostupný je ve čtyřech odstínech a mnoha velikostech, aby mohl zdobit velké i malé psy. I použité pigmenty a zušlechťující prostředky jsou EKO a zaručují, že je kůže jemná a brilantně se leskne na povrchu. Pro mimořádný komfort je Swiss lemován jemnou hovězí usní a má všitý kroužek pro uchycení vodítka.

  Cena s DPH: od 1 210 Kč

  Cena bez DPH: 1 000 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Obojek Sansibar Solid

  Obojek Sansibar Solid (HUNTER_12005_66844_001_still_18-lpr.jpg)

  Luxusní novinka z německých dílen HUNTER? To je obojek Sansibar Solid! Měkká a odolná hovězí kůže s propracovanými detaily, jako je zapletená koncovka či mosazné zapínání. Zaoblené hrany pro maximální komfort a pohodlí. Jedinečný obojek zdobí také kožená klíčenka a zlatý přívěsek s překříženými meči.

  Cena s DPH: od 1 075 Kč

  Cena bez DPH: 888 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Cannes obojek

  Cannes obojek (HUNTER_7649_63302_63306_63310_63778_63786_63794_63802_still_16-lpr.jpg)

  Nepřehlédnutelný a luxusní obojek. Výrobek, u nějž je na první pohled a dotyk patrná péče, se kterou byl vyroben. Krásný a komfortní obojek podtrhne osobnost nejen psa, ale i jeho pána. Je ušit z jediného kusu velice jemné a lehké kůže nappa se strukturou a zdoben přívěskem, který mu dodává na frivolnosti. Dokonalý příklad ruční výroby Hunter.

  Cena s DPH: od 1 149 Kč

  Cena bez DPH: 950 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Obojek Tara

  Obojek Tara (HUNTER_12157_65676_001_still_18-lpr.jpg)

  Novinka Tara z německých dílen v Bielefeldu je dalším důkazem, že kůže je vášeň firmy HUNTER. Obojky a vodítka z této nové kolekce jsou vyrobeny z unikátní tzv. ruské kůže, u nás více známé pod pojmem juchta. Výroba juchty je velmi časově a fyzicky náročná, k činění se používají výhradně přírodní suroviny a k olejování vzácný březový olej, který výrobku dodává výjimečné vlastnosti. Obojky z juchty jsou velmi pevné a odolné, zároveň však ohebné a lehké. Další velkou výhodou této kůže je schopnost odpuzovat špínu a vodu. I proto byla "ruská kůže" významným vývozním artiklem carského Ruska a tajemství její výroby bylo až do 19. století pečlivě střeženo. Březovému oleji, který je hojně využíván také v parfumérství, je přisuzována i schopnost odpuzovat hmyz.

  Cena s DPH: od 1 889 Kč

  Cena bez DPH: 1 561 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Solid Education polostahovací obojek

  Solid Education polostahovací obojek (HUNTER_11976_66101_001_still_18-lpr.jpg)

  Představujeme vám mistrovský kousek z dílny HUNTER. Výcvikový polostahovací obojek Solid Education z olejované hovězí kůže s dorazovým kroužkem. Obojek je neuvěřitelně měkký a příjemný na dotek. Pletené zpracování zaručuje rovnoměrné rozdělení zátěže při tahu či trhu. Zaoblené hrany a dokonalé zpracování, díky kterému je u obojku použito minimální množství švů, zaručuje vašemu pejskovi maximální komfort. Perfektní obojek pro výcvik i běžné nošení, který je nejen praktický, ale také stylový.

  Cena s DPH: od 810 Kč

  Cena bez DPH: 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Univerzální vodítko s obojkem Solid Education

  Univerzální vodítko s obojkem Solid Education (HUNTER_11996_66131_001_18-lpr.jpg)

  Univerzální vodítko s nastavitelným obojkem Solid Education z olejované hovězí usně. Individuální nastavení a snadné vypuštění psa z obojku díky koženému posuvnému kroužku. Obojek je výrazně rozšířený a polstrovaný na způsob chrtích obojků a je podšitý měkkou hovězí kůží pro maximální komfort pejska. Tento produkt není opatřený ocelovou karabinou s kroužkem, a patří tedy mezi takzvaná "tichá" vodítka, která mají v oblibě myslivci.

  Cena s DPH: od 1 889 Kč

  Cena bez DPH: 1 561 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • List obojek

  List obojek (HUNTER_11700_65071_001_still_18-lpr.jpg)

  Nepřehlédnutelný a originální obojek. Obojek List odkazuje k drsné námořnické tradici, jeho provedení je však striktně podřízeno pohodlí vašeho pejska. Barvy písku, moře a stylová vínová, námořnický look lodních lan v provedení z hebké bavlny, třpytivá mosaz a přívěsek s kotvou. Váš pejsek bude s doplňky List hvězdou všech pláží i výletů na loďce.

  Cena s DPH: od 485 Kč

  Cena bez DPH: 401 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Virginia obojek

  Virginia obojek (HUNTER_7657_63453_63469_63461_Still_16-lpr.jpg)

  Pohodlný, krásný na pohled a příjemný na dotyk. Takový je obojek HUNTER Virginia, ručně ušitý z výběrové hovězí kůže z ekofarem. Přirozená krása kůže je podtržena šetrným činěním výhradně taniny rostlinného původu. Mistři HUNTER zkombinovali jemnou kůži nappa v přírodním odstínu, která tvoří měkkou podšívku, s odolnou usní v kontrastní barvě, jako svrchním materiálem. Výsledkem je elegantní obojek, který dokonale respektuje potřeby pejska a bude mu sloužit a zdobit ho po celý jeho život.

  Cena s DPH: od 810 Kč

  Cena bez DPH: 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Lucca

  Obojek Lucca (HUNTER_11747_66738_001_still_18-lpr.jpg)

  Obojky Hunter LUCCA ze sametově jemné broušené kůže v příjemných barevných tónech, inspirovaných toskánskou krajinou. Představují uvolněnou, pohodovou atmosféru a připomínají italskou sluncem zalitou krajinu, její romantickou přírodu a nápaditou architekturu. Nejkvalitnější sametová nappa kůže je obzvlášť měkká a pružná, jemný barvicí proces zachovává její jedinečnost. Stylové kontrastní dvojité prošití podtrhuje mistrovskou práci sedlářů z dílen HUNTER.

  Cena s DPH: od 1 349 Kč

  Cena bez DPH: 1 115 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Obojek Lucca Petit

  Obojek Lucca Petit (HUNTER_12240_66738_002_still_18-lpr.jpg)

  Obojky Lucca Petit ze sametově jemné hovězí nappa kůže s kontrastním prošíváním a podšívkou pro malé fešáky. Pastelové tóny kolekce jsou inspirované toskánskou krajinou zalitou sluncem a pohodou. Pro maximální komfort jsou vyráběny z nejkvalitnější broušené nappa kůže, díky které jsou velmi měkké a pružné.

  Cena s DPH: od 1 210 Kč

  Cena bez DPH: 1 000 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Rom obojek pro chrty

  Rom obojek pro chrty (7642scr_ccf62f69ae85c79.jpg)

  Obojek navržený tak, aby tvarem, zpracováním i materiálem splnil veškeré specifické požadavky chrtů. Greyhoundů, barzojů, afghánců a dalších. Typický široký výkroj chrtího obojku, pevná a odolná svrchní kožená vrstva, podšívka z jemné nappa hověziny, podložená vycpávkou. Ruční prošívání co nejdrobnějšími stehy. Pro zdůraznění ušlechtilé elegance svého nositele je obojek zdoben drobnými penízky a střapcem. Každý chrt se bude s obojkem HUNTER Rom cítit pohodlně, důstojně a elegantně.

  Cena s DPH: od 1 285 Kč

  Cena bez DPH: 1 062 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Chrtí obojek Larvik Style

  Chrtí obojek Larvik Style (HUNTER_12418_66147_001_still_18-lpr.jpg)

  Čistý, elegantní a pohodlný - tato slova vystihují nové chrtí obojky z kolekce Larvik Style. Stejně jako stejnojmenná norská oblast, je i tento ručně šitý výrobek typický čistými liniemi a skandinávským stylem pro styl. Obojek kombinuje vysoce kvalitní a odolnou svrchní kůži s podšívkou z měkké nappy, vypodloženou výplní, v osvědčeném rozšířeném stylu pro křehké krky a páteř chrtíků. Decentní kovová přeska, přívěsek, který může sloužit i jako páníčkova klíčenka a originální diamantově ryté pyramidky podtrhují precizní práci mistrů HUNTER a krásu přírodní kůže.

  Cena s DPH: od 1 469 Kč

  Cena bez DPH: 1 214 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Cannes Mini obojek

  Cannes Mini obojek (7629scr_51101eca57c88e1.jpg)

  Velká paráda pro malé pejsky, která podtrhne osobnost nejen nositele, ale i jeho pána. Obojek Cannes Mini v zářivých barvách. Město Cannes na Azurovém pobřeží je synonymem luxusu a vytříbeného životního stylu. Takový je i luxusní obojek Cannes Mini z jediného kusu hovězí kůže nappa, elegantního tvaru, s přiznanými švy. Jeho měkkost a jemnost vás přesvědčí na první dotyk.

  Cena s DPH: od 1 075 Kč

  Cena bez DPH: 888 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Capri obojek

  Capri obojek (capri.jpg)

  Dvoubarevné obojky Capri, ručně šité z prémiové měkké nappa kůže, probarvené do zářivých odstínů, zajistí vašemu pejskovi dokonalé pohodlí i styl. Jemná kožená podšívka s oblými hranami je nejvyšší měrou ohleduplná ke kůži i srsti nositele, zatímco svrchní pohledová vrstva s patrnou strukturou dává všem najevo, ze před sebou mají pejska, o nějž je pečováno nejvyšší měrou.

  Cena s DPH: od 745 Kč

  Cena bez DPH: 616 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Capri Alu-Strong obojek

  Capri Alu-Strong obojek (HUNTER_7670_63853_63856_63859_63862_63865_Still_16-lpr.jpg)

  Pohodlný a příjemný obojek z měkké kůže nappa v jasných barvách. Capri, ve verzi Alu-Strong s odolnou odlévanou sponou, která je testována na zátěž 200 kg. Jestli je váš mazlíček zvyklý chodit doma bez obojku, je pro něj Capri Alu-Strong tím nejlepším řešením. Nasazení i sundání obojku na jeden klik. Maximální pohodlí a dokonalý styl ručně šitého obojku. Nepochybnou výhodou obojků Alu-Strong je i rozpětí nastavení velikosti, které činí 15 - 20 cm.

  Cena s DPH: od 810 Kč

  Cena bez DPH: 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Capri Pearl obojek

  Capri Pearl obojek (63407_63402_63410_63397_Still_16-lpr.jpg)

  Stylový obojek Capri Pearl je vpravdě důstojným doplňkem každého hýčkaného pejska. Kvalita ruční výroby "Made in Germany", měkká kůže nappa, kroužek všitý mezi jemnou koženou podšívku a svrchní kůži tak, aby pejska nikdy netlačil, to vše podtrženo technologicky inovativní povrchovou úpravou, která obojkům i vodítkům Capri Pearl dodává lehce metalický vzhled.

  Cena s DPH: od 745 Kč

  Cena bez DPH: 616 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Capri pearl Alu-Strong obojek

  Capri pearl Alu-Strong obojek (pearl.jpg)

  Stylový obojek Capri Pearl je vpravdě důstojným doplňkem každého hýčkaného pejska. Capri, ve verzi Alu-Strong s odolnou odlévanou sponou, která je testována na zátěž 200 kg. Kvalita ruční výroby "Made in Germany", měkká kůže nappa, podtržena technologicky inovativní povrchovou úpravou, která obojkům i vodítkům Capri Pearl dodává lehce metalický vzhled. Jestli je váš mazlíček zvyklý chodit doma bez obojku, je pro něj Capri Alu-Strong tím nejlepším řešením. Nasazení i sundání obojku na jeden klik. Maximální pohodlí a dokonalý styl ručně šitého obojku. Nepochybnou výhodou obojků Alu-Strong je i rozpětí nastavení velikosti, které činí 15 - 20 cm.

  Cena s DPH: od 810 Kč

  Cena bez DPH: 669 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Capri Mini Stars obojek

  Capri Mini Stars obojek (HUNTER_7654_63385_63390_Still_16-lpr.jpg)

  Jemné a subtilní obojky Capri Mini Stars, ručně šité z měkké nappa kůže, probarvené do zářivých odstínů a zdobené hvězdičkami, zajistí pohodlí a podtrhnou osobitost i nejmenších pejsků. Jemná kožená podšívka s oblými hranami je nejvyšší měrou ohleduplná ke kůži i srsti nositele, zatímco svrchní pohledová vrstva s patrnou strukturou dokládá, že váš pejsek má prostě styl. Uchycení hvězdiček je skryto mezi jednotlivé vrstvy kůže tak, aby nikdy nepřislo do kontaktu se srstí nositele. Dokonalá ukázka precizního ručního zpracování v podání HUNTER Germany.

  Cena s DPH: od 610 Kč

  Cena bez DPH: 504 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Wallgau

  Obojek Wallgau (63504_63532_63518_63525_still_16-lpr.jpg)

  Obojek Wallgau je dokonalým příkladem mistrovské ruční práce sedlářů HUNTER. Wallgau je ušit z kůže pocházející z rodinných ekologických farem v bavorských Alpách. Díky specifickým podmínkám a technologii zpracování vyniká vysokou jemností a měkkostí, která snese srovnání jen s losí kůží. Mořením moderními pigmenty bez obsahu těžkých kovů navíc získává kolekce Wallgau jedinečnou barevnost.

  Cena s DPH: od 879 Kč

  Cena bez DPH: 726 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Larvik Comfort

  Obojek Larvik Comfort (HUNTER_12400_66152_001_still_18-lpr.jpg)

  Tento obojek kombinuje vysoce kvalitní neklouzavou pravou hovězinu v černém a tmavě hnědém provedení s kovovými spojovacími prvky a integrovanou klíčenkou. Spodní kožená vrstva vytváří obojek, který je trochu měkčí, širší a ještě příjemnější na krku. Ti, kteří mají rádi klasický elegantí styl spojený s pohodlím, najdou právě to, co hledají.

  Cena s DPH: od 1 419 Kč

  Cena bez DPH: 1 173 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Rambo

  Obojek Rambo (20281_round_12.jpg)

  Cena s DPH: od 1 825 Kč

  Cena bez DPH: 1 508 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Arizona

  Obojek Arizona (HUNTER_323_60440_Still-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 1 075 Kč

  Cena bez DPH: 888 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Basic

  Obojek Basic (60000_Still.jpg)

  HUNTER Basic je odolný a robustní obojek se svrškem z kvalitní hovězí usně nenáročné na údržbu a s podšívkou z praktické umělé kůže, pro komfort pejska prošité do oblých lemů. Nabízíme jej v pěti barvách v široké škále velikostí, takže ať máte pejska strakatého nebo jednobarevného, můžete mu dopřát kvalitu ručně šitého obojku HUNTER Germany.

  Cena s DPH: od 379 Kč

  Cena bez DPH: 313 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Bombay obojek

  Bombay obojek (61875_61879_still_14.jpg)

  Cena s DPH: od 945 Kč

  Cena bez DPH: 781 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Neopren Reflect

  Obojek Neopren Reflect (HUNTER_7349_64117_round_16-lpr.jpg)

  Nejlepší obojek pro velké vodomilné pejsky. Patří mezi zvyky vašeho psa, že zmizí v řece nebo rybníku dřív, než stačíte hlesnout? Pak je obojek Hunter Neopren Reflect vaše jasná volba. Materiál je kombinací odolného nylonu a měkkého, nesmáčivého neoprénu, jakož i reflexních prvků, které zajišťují vysokou iditelnost za každého počasí. Jeho velká šířka zajišťuje vysokou míru pohodlí a bezpečnosti, i když pejsek na vodítku táhne.

  Cena s DPH: od 539 Kč

  Cena bez DPH: 445 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Obojek Sansibar Rantum

  Obojek Sansibar Rantum (HUNTER_11910_65647_002_17-lpr.jpg)

  Robustní lanové obojky s výrazným zapínáním z mosazi jsou povinností každého správného námořníka. Kombinace tvrdého počasí v Severním moři a exkluzivního životního stylu, to je novinka Sansibar Rantum. Dvojité silné lana v barvě bouřlivého nebe. Zkřížené meče na koženém detailu jsou samozřejmě nezbytné.

  Cena s DPH: od 610 Kč

  Cena bez DPH: 504 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Obojek Oss

  Obojek Oss (HUNTER_11865_66443_002_18-lpr.jpg)

  Obojek Oss je perfektní pro majitele psů, kteří mají vášeň pro všechny neobvyklé věci, slabost pro námořnický styl v kombinaci s maximálním pohodlím pro své čtyřnohé přátele. Na každém konci obojku je kožená aplikace s logem HUNTER. Mosazná karabina ve tvaru háku přidává k drsnému designu. Je odolný proti povětrnostním vlivům a velmi snadno se čistí.

  Cena s DPH: od 539 Kč

  Cena bez DPH: 445 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Neopren Vario Plus obojek

  Neopren Vario Plus obojek (HUNTER_7640_62172_62170_62174_62173_62171_62169_63963_63971_63979_63987_still_16-lpr.jpg)

  Typická inovace HUNTER. V obojku Neopren Vario Plus se snoubí odolnost nylonového obojku s pohodlím neoprenu. Obojek tak je velice lehký, příjemný na dotyk a ohleduplný k srsti a kůži pejska. Snadné zapínání na plastovou přezku v žádném případě nesnižuje odolnost obojku v tahu i trhu díky konstrukci pull-relief, která tlak na přezku zcela eliminuje. Neopren Vario Plus je skvělý obojek pro malé i velké psy na procházky po městě i koupání v řece.

  Cena s DPH: od 255 Kč

  Cena bez DPH: 211 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Convenience obojek

  Convenience obojek (HUNTER_convenience.jpg)

  Cena s DPH: od 225 Kč

  Cena bez DPH: 186 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Convenience Comfort obojek

  Convenience Comfort obojek (conv_comf.jpg)

  Pohodlný a propracovaný moderní obojek. Obojek Convenience Comfort spojuje moderní high-tech materiály s požadavky na bezpečnost a komfort vašeho mazlíčka. Pásek je vyroben z pružného polymeru, který se v několika vrstvách nanáší na polyamidovou síťovinu, která mu propůjčuje extrémní pevnost v tahu i trhu. O nejvyšší míru pohodlí se stará bezúdržbová a měkká podšívka z neoprenu.

  Cena s DPH: od 515 Kč

  Cena bez DPH: 426 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Aalborg obojek

  Aalborg obojek (HUNTER_11442_66023_002_still_18-lpr.jpg)

  Obojek z řady Aalborg ztělesňuje novou generaci hovězí kůže. Díky volnému použití oleje a přírodnímu procesu činění odolává i těžkému namáhání, což je ideální zejména pro psí sporty. Díky svému jednoduchému, ale stylovému designu se hodí ke každodennímu používání. Není jen robustní, ale také pohodlný. Itegrovaná klíčenka zdobena indiánským symbolem připomíná původ kůže.

  Cena s DPH: od 399 Kč

  Cena bez DPH: 330 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Obojek Diamond Petit

  Obojek Diamond Petit (HUNTER_6955_47723_47735_47717_47726_47720_still_16-lpr.jpg)

  Diamanty na obojku? A proč ne! Obojek pro malé pejsky HUNTER Diamond Petit je ručně šit z nejlepší jemné a elastické hovězí nappa kůže, příjemné na dotek. Díky speciální technologii barvení si uchovává trvale přirozený vzhled a je dostupný v mnoha odstínech. Zdobení křišťály Swarowski Elements, které jsou zasazovány mezi jednotlivé vrstvy kůže, jen podtrhuje exkluzivní vyznění produktu i osobnosti pejska, který je jeho nositelem.

  Cena s DPH: od 799 Kč

  Cena bez DPH: 660 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Diamond Petit Elk

  Obojek Diamond Petit Elk (HUNTER_7636_60157_60154_63610_63616_still_16-lpr.jpg)

  Pravý klenot z nejjemnější losí kůže a křišťálů. Ručně šitý kožený obojek Diamond Petit Elk pro malé mazlíčky je zdobený krystaly Swarovski Element uspořádanými do dvou řad. Drobná přezka i malý "D" kroužek reflektují velikost nositelů těchto vzácných obojků a nechávají vyniknout kráse přírodního materiálu i záři syntetických broušených kamenů.

  Cena s DPH: od 879 Kč

  Cena bez DPH: 726 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Freestyle polostahovací obojek

  Freestyle polostahovací obojek (HUNTER_7907_42242_46487_39110_43663_46523_42236_46505_39100_61524_47858_Still_16-lpr.jpg)

  Obstojí při procházkách za slunného dne i v deštivém počasí. Tréninkový polostahovací obojek HUNTER Freestyle, s nastavitelnou sponou vymezení volnosti, je vyroben z extrémně odolného a lehkého polyamidového lana, vyztuženého polyamidovým jádrem. Všestranný a na dotyk velice příjemný obojek nabízíme v široké paletě barev a velikostí, pro bernardýna i jezevčíka. Sofistikovanost produktu podtrhují koncovky šité v robustní hovězí usni.

  Cena s DPH: od 325 Kč

  Cena bez DPH: 269 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Svítící LED obojek Yukon

  Svítící LED obojek Yukon (HUNTER_6172_92353_15-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 339 Kč

  Cena bez DPH: 280 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Maui Vario Plus obojek

  Maui Vario Plus obojek (HUNTER_6458_92696_92704_92688_92692_92700_Still_15-lpr.jpg)

  Havajské pláže, azurové moře a relaxace pod palmami, to je nová kolekce MAUI! Obojek MAUI VARIO PLUS je vyroben z polyesterové síťoviny s měkkou vycpávkou a zpevňujícím nylonovým páskem. Je robustní, konstrukčně odolný vůči tahu i trhu a vhodný pro veškeré aktivity i za nežádoucího počasí. Integrovaná přezka umožňuje plynulé nastavení, zapínání je s pojistkou proti rozepnutí nebo prasknutí. Pláž, park, nebo hory - s tímto obojkem je váš čtyřnohý kamarád perfektně vybaven na veškerá outdoorová dobrodružství.

  Cena s DPH: od 355 Kč

  Cena bez DPH: 293 Kč

  Koupit

  Detail produktu Nejprodávanější
 • Modern Art Miami Mini obojek

  Modern Art Miami Mini obojek (92649_14.jpg)

  Cena s DPH: od 799 Kč

  Cena bez DPH: 660 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Hilo

  Obojek Hilo (HUNTER_11506_66610_001_18-lpr.jpg)

  Měkké obojky z 3D síťoviny s reflexními prvky pro lepší viditelnost a bezpečí. 3D síťovina je velmi lehká což poskytuje pejskovi dokonalý komfort při každodenním nošení.

  Cena s DPH: od 399 Kč

  Cena bez DPH: 330 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Obojek Modern Art Luxus

  Obojek Modern Art Luxus (HUNTER_7631_70225_70327_70226_70326_still_16-lpr.jpg)

  Cena s DPH: od 459 Kč

  Cena bez DPH: 379 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Rocky Petit

  Obojek Rocky Petit (71254_Still.jpg)

  Cena s DPH: od 688 Kč

  Cena bez DPH: 569 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Tripoli

  Obojek Tripoli (HUNTER_12039_65535_001_still_18-lpr.jpg)

  Štěňátka a malí pejsci mají své zvláštní kouzlo, a to nejen díky extrémní roztomilosti, ale také kvůli nesčetným příležitostem, které nabízejí, aby zvýšili svůj rozkošný vzhled pomocí vysoce kvalitních a stylových psích doplňků. Výrobky ze série Tripoli svými pastelovými odstíny dokonale vyzdvihují jemnou povahu těchto malých čtyřnohých přátel. Dokonalým prvkem je lesklý proužek, který byl zapracován do robustního, vodotěsného nylonu. Proužek odráží světlo v barvách duhy. Tímto detailem spojuje obojek Tripoli hravou eleganci a bezpečnost při procházkách.

  Cena s DPH: od 110 Kč

  Cena bez DPH: 91 Kč

  Koupit

  Detail produktu Novinka
 • Obojek Round & Soft Petit Elk

  Obojek Round & Soft Petit Elk (7638pre_06582051b260c59.jpg)

  Obojek Round&Soft Petit Elk je vyroben z nejjemnější losí kůže. Díky vnitřním nylonovým lankům je obojek pevný a odolný vůči opotřebení. Extrémně vzácná a hodnotná losí kůže ze skandinávských lesů patří k nejjemnějším na světě. Vhodné pro malé pejsky. Kůže volně žijících losů vyniká měkkostí a elasticitou, a je proto vyhledávaným materiálem, který zajistí vašemu pejskovi nejvyšší míru pohodlí. Lov skandinávských losů podléhá přísné regulaci, což z losí kůže činí výjimečně vzácný artikl. Hunter si velmi zakládá na tom, že jím používaná kůže pochází výhradně z ověřených zdrojů a je využívána s důrazem na maximální výtěžnost suroviny. Extrémně vzácná a hodnotná losí kůže ze skandinávských lesů patří k nejjemnějším na světě. Každý produkt z losí kůže je díky své ojedinělé přírodní struktuře kůže unikátní.

  Cena s DPH: od 745 Kč

  Cena bez DPH: 616 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Sioux

  Obojek Sioux (HUNTER_3691_41609_round_13-lpr.jpg)

  Stylový drsňácký obojek pro větší psy, HUNTER Sioux, s aplikacemi v podobě indiánských motivů je ušit z odolné a příjemné přírodní usně, která obstojí i v zátěži. Samozřejmě je opatřen měkkou koženou podšívkou, šitou do kulatých hran, která zvyšují bezpečí i komfort pejska.

  Cena s DPH: od 1 419 Kč

  Cena bez DPH: 1 173 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Softie Deluxe obojek

  Softie Deluxe obojek (HUNTER_351_47576_Still-lpr.jpg)

  Sametově hedvábný obojek Softie Deluxe je zdobený řadami kamínků Swarovski. Tento moderní obojek je úchvatný díky zpracování svrškové umělé kůže, která je velice odolná proti oděru, pronikaní vody a také snadná na údržbu.

  Cena s DPH: od 879 Kč

  Cena bez DPH: 726 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Softie Stars obojek

  Softie Stars obojek (60243_round_12.jpg)

  Obojek Softie Stars je zdobený hvězdičkami a je perfektní kombinací bezpečnosti a pohodlí, jak pro pejska tak pro majitele. Tento moderní obojek je úžasný díky viditelně krásnému zpracování umělé kůže, která je velice odolná proti oděru, pronikání vody a také snadná na údržbu.

  Cena s DPH: od 1 615 Kč

  Cena bez DPH: 1 335 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Tiny Petit

  Obojek Tiny Petit (46410_Still.jpg)

  Cena s DPH: od 399 Kč

  Cena bez DPH: 330 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Vario Basic

  Obojek Vario Basic (46651_12.jpg)

  Cena s DPH: od 175 Kč

  Cena bez DPH: 145 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Obojek Vario Basic Alu-Strong

  Obojek Vario Basic Alu-Strong (46668_12.jpg)

  Cena s DPH: od 379 Kč

  Cena bez DPH: 313 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Retrýver vodítko Round & Soft Elk

  Retrýver vodítko Round & Soft Elk (41566_08.jpg)

  Tréninkové vodítko Round&Soft Elk je vyrobeno z nejjemnější losí kůže. Díky vnitřním nylonovým lankům je vodítko pevné a odolné vůči opotřebení, tréninkový obojek se stopovacím kroužkem a posuvnou přezkou umožňuje individuální nastavení velikosti. Pro štěně je ideální lehký obojek a vodítko, který je možno při růstu štěnátka uvolňovat. Toto vodítko s obojkem v jednom je ideální k vypuštění pejska, při volném pohybu tedy nepředstavuje riziko v podobě zaháknutí. Vodítko lze snadno, díky své velikosti, dát do kapsy. Kůže volně žijících losů vyniká měkkostí a elasticitou, a je proto vyhledávaným materiálem, který zajistí vašemu pejskovi nejvyšší míru pohodlí. Lov skandinávských losů podléhá přísné regulaci, což z losí kůže činí výjimečně vzácný artikl. Hunter si velmi zakládá na tom, že jím používaná kůže pochází výhradně z ověřených zdrojů a je využívána s důrazem na maximální výtěžnost suroviny. Extrémně vzácná a hodnotná losí kůže ze skandinávských lesů patří k nejjemnějším na světě. Každý produkt z losí kůže je díky své ojedinělé přírodní struktuře kůže unikátní.

  Cena s DPH: od 1 615 Kč

  Cena bez DPH: 1 335 Kč

  Koupit

  Detail produktu
 • Svíticí široký LED obojek Yukon Extra

  Svíticí široký LED obojek Yukon Extra (HUNTER_12319_66459_001_18-lpr.jpg)

  Extrémně široký světelný obojek HUNTER pro lepší viditelnost i pro dlouhosrsté pejsky, může být zastřižen dle potřeby. Tři blikací režimy: nepřetržité světlo, rychlé blikání a pomalé blikání. Dlouhá doba svícení (2-5 hodin v závislosti na režimu blikání), viditelnost až 300 m. Baterie se dobíjí pomocí kabelu USB (je součástí balení), pro obvod krku 20 až 63 cm, šířka obojku je 2,5 cm.

  Cena s DPH: od 510 Kč

  Cena bez DPH: 421 Kč

  Koupit

  Detail produktu

<< · < · Strana 1 z 1 · > · >> | Položek na stránku: 20 / 40 / 60 / vše