Psí blog

20.5.2018, justhunter.cz

Pořizujeme štěně?

Pocitu, kdy se rozroste vaše rodina o nového člena, se máloco vyrovná. A jelikož i čtyřnohé mazlíčky bereme jako plnohodnotné členy rodiny, pojďme se podívat na to, jak jim přichystat domov, ve kterém budou šťastni.

Číst dále

15.5.2018, justhunter.cz

ADAM JÍLEK pro DOGPOINT

Adam Jílek, zástupce mladé generace našich výtvarníků, podpoří výtěžkem své výstavy útulek pro pejsky Dog Point.

Číst dále

15.12.2017, justhunter.cz

Co si pejsci přejí (nebo vy pro ně)

V zimě se v nás probudí potřeba, dělat radost a pomáhat těm, které máme rádi i těm, které ani neznáme, ale víme, že je dobré jim pomoct.

Číst dále

2.11.2017, justhunter

Listopad s PROSECCEM v prodejnách HUNTER

I když máte po boku svého nejmilejšího přítele, společníka a mazlíčka, může na vás dolehnout stín podzimní melancholie.
Proto prohlašujeme naše prodejny za útočiště dobré pohody, veselé hudby a sluncem prosyceného PROSECCA pro všechy
naše návštěvníky.

Číst dále

17.8.2017, justhunter.cz

Nový butik just your friend... HUNTER na Vinohradské 39, Praha 2

Místo, kde se vy i vaši MAZLÍČCI můžete cítit skvěle.

Číst dále

13.4.2017, Hunter

Jak správně vybrat obojek

Nádherných obojků máme v nabídce spousty. Jak ale vybrat ten správný pro vašeho pejska, aby mu dokonale padl a sloužil co nejdéle?

Číst dále

16.1.2017, Hunter

Společně pomáháme pejskům z Dogpointu

Díky vám může Just your friend.. HUNTER pomáhat pejskům v nouzi. Mnoha způsoby. Materiálně i finančně. Kdykoli uděláte radost sobě, uděláte dobrý skutek ve prospěch pejsků bez domova.

Číst dále

24.9.2016, Hunter

Dentální fitness pamlsky QCHEFS

Ryze přírodní, chutné a s prokázanými účinky při péči o zdravé psí zoubky a dásně. A co je nejlepší, hypoalergenní, bez lepku, ochucovadel a konzervantů. Zdravé pro všechny pejsky bez rozdílů.

Číst dále

24.3.2016, Hunter - Just your friend...

DOPŘEJTE SVÉMU PEJSKOVI KRÁLOVSKÝ SPÁNEK - podruhé

Kvalitní odpočinek si zaslouží každý. A pro pejsky to platí dvojnásob, vždyť spánkem stráví dvakrát až třikrát víc času než my, lidé.

Číst dále

12.1.2016, Hunter

TOP 2015

Sestavili jsme žebříček těch nejprodávanějších produktů v loňském roce. Mrkněte, co se nejraději nosilo, z čeho nejvíc chutnalo a na čem se nejsladčeji spalo.

Číst dále

7.1.2016, Hunter

6 nejdůležitějších otázek před pořízením pejska

Vánoční sentimentální čas svádí k tomu, že můžeme podlehnout neuváženým pohnutkám. Jedním z nich je i spontánní pořízení pejska. Takový pejsek je ale závazkem na 10 – 15 let, proto je potřeba rozhodnutí pečlivě promyslet. Jste na pejska připraveni? Odpovězte si upřímně na těchto 6 otázek.

Číst dále

16.12.2015, Hunter

5 důvodů, proč byste měli chtít být svým vlastním psem

V životě páníčka občas nastanou chvíle, kdy si nebude přát nic jiného než být svým vlastním psem. Tohle jsou přesně ty okamžiky, při kterých vás ta myšlenka nejspíš napadne.

Číst dále

14.12.2015, Hunter

Otevřeli jsme pobočku HUNTER v Miami

S velikou radostí oznamujeme, že jsme otevřeli novou pobočku až v daleké Floridě. Našemu americkému týmu HUNTER – Just Your Friend přejeme mnoho štěstí a spoustu spokojených HUNTER fanoušků.

Číst dále

8.12.2015, Hunter

Zimní HUNTER kolekce. Novinky, které musíte mít

Právě nám dorazila fungl nová kolekce HUNTER – zima 2015. Jsou to naprosto úžasné kousky. Poctivá ruční práce, na dotek hrozně příjemné a krásně voní. Představujeme vám náš TOP výběr. Berte to jako inspiraci na Vánoce ;)

Číst dále

3.12.2015, Hunter

Na návštěvě v Dogpointu

Stavební práce na nově vznikajícím útulku Dogpoint se blíží ke konci. Nedávno jsme se do Malotic jeli podívat a vyvenčit pár chlupáčů

Číst dále

28.11.2015, Hunter

Co obnáší adopce pejska z útulku?

Přemýšlíte o pořízení pejska z útulku? Chcete mu darovat to nejcennější – domov? Adopci pejska nelze brát na lehkou váhu, proto jsme vám sepsali základní informace, co všechno obnáší.

Číst dále

24.11.2015, Hunter - Just your friend...

Zajímavosti z říše psů

Tušili jste, že i pejsci mají své „otisky prstů“? Víte, na kterém místě mají potní žlázy a opravdu jsou barvoslepí? A kteří psi jsou nejlepší plavci? V říši psů je tolik zajímavostí, pojďme si některé z nich představit.

Číst dále

12.10.2015, hunter - Just your friend...

Rituály našich psích kamarádů

Každý máme nějaký rituál nebo zvyk, bez kterého by se zastavil vesmír, pokud bychom ho neudělali. Někdo nedá ani krok bez svého telefonu, jiný má potřebu vytáhnout televizi ze zásuvky, než jde pryč z domu. Proč to děláme? Prostě jen tak. Samozřejmě i pejsci mají své rituály, bez kterých by to nešlo.

Číst dále

25.9.2015, hunter - Just your friend...

Jak ochránit pejska před zimou

Chladné a deštivé počasí se blíží a netrápí jenom nás, ale také naše čtyřnohé mazlíčky. Na co dávat pozor a jak v zimě správně pečovat o naše pejsky?

Číst dále

9.9.2015, hunter - Just your friend...

4 věci, které kočky dělají, ale vy nechápete proč

Porozumět kočičímu jazyku je pořádná věda. Ale nezapomeňte: nemusíte všechno chápat pro to, abyste si ji zamilovali.

Číst dále

1.9.2015, hunter - Just your friend...

Cestujeme s pejskem po Evropské unii

Chystáte se vyrazit na výlet za hranice České republiky? Máme pro vás pár tipů, jak se na turistiku se psem dobře připravit.

Číst dále

25.7.2015, hunter - Just your friend...

Myslete na svého pejska během tropických teplot

Horké letní dny, kdy teploty přeskakují třicítku, se nelíbí nikomu z nás. Jsme více unavení, nemáme chuť k jídlu a potíme se. Zkuste si představit, že na sobě ještě máte kožich. Dbejte tak během tropických teplot na své pejsky a šetřete je.

Číst dále

9.7.2015, Hunter - Just your friend...

Psí jízdenky na MHD končí

Pro páníčky všech větších pejsků máme radostnou zprávu. Od července už nebudete muset kupovat svému pejskovi jízdenku na pražské MHD, tato povinnost totiž končí.

Číst dále

15.6.2015, Hunter - Just your friend...

Dopřejte svému pejskovi královský spánek

Když spí, bývají nejsladší a také nejhodnější. Dospělí pejsci a hlavně štěňata potřebují hodně kvalitního spánku a odpočinku. Dopřejte jim ho díky skvělému pelíšku.

Číst dále

3.6.2015, HunTER - just your friend....

Pomozte nám postavit domov pro opuštěné pejsky

Láme nám srdce, když vidíme, jak jsou zlí lidé schopni chovat se k živým tvorům. Přibývá případů týrání psů, zneužívání k množení pro vlastní zisk a my se nemůžeme smířit s tím, kolik pejsků následkem bezohledného chování končí na ulici.

Číst dále

16.4.2015, HUNTER - just your friend....

Nepříjemný zápach z tlamičky může signalizovat zdravotní riziko

Blízký kontakt s pejskem, kdy si dokazujeme vzájemnou lásku, je velice důležitý. Když ale pejskovi nevábně zapáchá z tlamičky, není to vůbec příjemný zážitek.

Číst dále

9.4.2015, HNTER - just your friend....

5 pravidel, jak trénovat psa

Správným výcvikem docílíte toho, že pro vás pejsek bude milým společníkem, kterému můžete věřit a že vás bude doprovázet na vašich cestách životem s radostí. Přinášíme vám základní pravidla, kterých se při tréninku držet.

Číst dále

5.3.2015, HuNTER - just your friend....

Móda podle Ludwiga

Kdo je Ludwig a proč mu HUNTER věnoval celou kolekci? Prozradíme vám v článku.

Číst dále

27.2.2015, HUNTER - just your friend....

Psí pásy do auta: Bezpečnost až na prvním místě

Neposedí chvilku na místě nebo je naopak při cestě autem naprosto klidný? Nezáleží. Pás do auta potřebují všichni pejsci!

Číst dále

22.2.2015, HUNTER - just your friend....

Jak zabavit psa: Hračky na doma

Znuděný pes vám dokáže udělat doma hotové peklo. Rozkousané boty, strhané tapety, vyžraný odpadkový koš, to je jen zlomek aktivit, kterými se neklidný pes snaží osamocen v bytě zabavit. Máme pro vás tipy, jak strhnout psí pozornost k předmětu, který je ke zničení předurčen.

Číst dále

15.2.2015, HUNTER - just your friend....

Jak vybrat bundičku pro psa

Letošní zima snad jako kdyby si dělala, co chce. Střídavě zamrzají silnice a taje sníh, venkovní teploměr lítá nahoru a dolu. Toto nevyzpytatelné počasí se podepisuje nejen na zdraví lidí, ale nastydnout může i váš pes. Přečtěte si, jak správně vybrat bundičku pro pejska a ochránit ho tak před nepříjemným prochladnutím.

Číst dále

2.2.2015, HUNTER - just your friend....

Akce PetBook a bez mála 60 000 Kč vaší pomoci. Děkujeme

Máme báječné zákazníky, kterých si moc vážíme. Společnými silami se nám podařilo udělat radost nejednomu opuštěnému pejskovi a kočičce. Jak dopadla naše vánoční akce PetBook? Dozvíte se v článku.

Číst dále

1.12.2014, Hunter - Just your friend...

Pomozte nám pomáhat

V posledních dnech máme napilno. Dodělali jsme nový web, otevřeli jsme prodejnu v Bratislavě, pustili jsme se do spolupráce s organizací NE množírnám a vlastním projektem Pet Book pomáháme pejskům v útulcích. Více o tom, jak se zapojit, čtěte v článku.

Číst dále